MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

K zamyšlení

Více
11. led 2021 14:54 #245 napsal Pavel Krajíček
Takto to dopadá, když nenažraní shniloši si volí do vedení země nebezpečné zvrhlíky:

Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. led 2021 21:59 #361 napsal Pavel Krajíček
Přílohy:
Poděkovali: Jaromír Kožehuba

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. led 2021 23:02 #370 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma K zamyšlení
Dnešní zvrhlíci, kteří jsou ve vedení mnohdy argumentují tím, že jde o diskriminaci, když se nepodporují a neoslavují různí zvrhlíci a devianti, přižívníci apod. To bychom ovšem mohli stejně tak nazývat zloděje, když je zavřeme do kriminálu, že jsou diskriminování a spousta dalších příkladů v podobném duchu. Skutečná diskriminace by to byla tehdy, kdyby slušný, vnitřně čistý a ušlechtilý člověk, který žije podle zákonů stvoření byl nějak zvrhlíky omezován, ale nikoli naopak, že havěť si bude své devianty, úchyláky, nefachčenka a chamraď ochraňovat a v rozporu s řádem stvoření to nazývat opatřením proti diskriminaci. Mohli by namítnout, že kdo určuje co je správné a čisté? No přece pravoplatný majitel této země, tedy Stvořitel. A co je čisté a podle jeho vůle to pozná každý normální člověk skrz svědomí. V tom je ale zase problém, protože svědomí, tedy čisté cítění mají jen normální lidé a nikoli fanatici rozumáři a materialisté. A tak bude lidstvo nyní prožívat zvrhlost a zvrácenost těchto fanatiků, vystupňovanou až do neuvěřitelných forem. A to proto, aby se probudilo ze své shnilosti.
Poděkovali: Jaromír Kožehuba

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 09:44 - 03. úno 2021 09:45 #406 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma K zamyšlení
Tak jsem se právě dověděl od jednoho blízkého člověka /při řeči, že v minulých parlamentních volbách byly "výpadkem" počítačů připsány hlasy nevolitelným stranám dnešního demobloku/, že je to správné, a ať je to takto uděláno i letos, že mu volební podvod nevadí, hlavně ať se tam dostanou ty "správné strany". Přiznám se, že takové schvalování zločinu překvapilo i mne, který vidí vedle sebe jen samé globalisty.
Takže až na takové dno kleslo uvažování dnešních prozápadních a prounijních voličů-eurohujerů!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 10:41 #409 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma K zamyšlení
K předchozímu příspěvku pana Pružiny - to je přesně to co jsem nedávno psal na Facebooku. Oni ve své omezenosti si vše ospravedlní, jakože je to v zájmu dobra. Zkopíruji svůj tehdejší příspěvek zde:


Opravdu hrozí velké nebezpečí od havětí. Já si vždy myslel, že ti zlí lidé ve vedení, fanatici ze sekty rozumářů a materialistů, že oni tak nějak vědí, že jsou zlí a že se prostě snaží to zlo zamaskovat skrz rozum. Není tomu tak, možná pár jedinců, ale drtivá většina z nich je skutečně přesvědčena o tom, že mají pravdu. O to to je nebezpečnější, protože oni začnou považovat své nepřátele za blázny, sektáře, fanatiky, nemocné a budou je perzekuovat, zavírat do kriminálu, do ústavu apod. viz zmínky z nedávného článku na protiproudu:

"Trumpem „posedlý“ kanál CNN už rovnou navrhuje nahlížet na lidi stranící Trumpovi (minimálně 75 miliónů Američanů) jako na mentálně postižené a zmanipulované vůdcem „trumpistické“ sekty."

A to je jen začátek. To se zřejmě vystupňuje do neuvěřitelných rozměrů. Já měl loni prožití s jedním člověkem, který je na nízké úrovní, a který byl přesvědčen, že já jsem nízký a on stojí nade mnou. Úplně všechno, ale opravdu všechno a všechny mé argumenty a skutky on obrátil tak, aby si sám sobě objasnil, že já jsem ten špatný. I to, že provozuji své weby a to jak se tam projevuji, tak podle něho, protože jsem špatný, snad to dělám z nenávisti. Přitom každému normálnímu člověku je jasné, že, když se něčemu věnujete téměř celý život, tak asi z lásky k věci, stejně jako já z lásky k Pravdě mám weby kolem toho apod. Nebudu to rozebírat, ale opravdu každý můj argument otočil k tomu, že je to důkaz mého zavrženíhodného stavu. Je to přesně, jak píše Abdrushin, tito lidé mají zúžený obzor chápání a s každým krokem dolů se zvětšuje jejich omezenost. Kdybych to neprožil loni, tak bych tomu asi nevěřil. Opravdu jsem prvně nevěřil, že takoví lidé existují, byl to pro mě šok. Podobně jsem si myslel, že ti temní ve vedení států to vědí, že jsou zlí a že vědí, že se to musí maskovat a rozumově jejich jednání zdůvodňovat. Nene oni skutečně jsou přesvědčení že jednají správně. Takže je možné, že se dočkáme i pronásledování věřících, protože havěť nenávidí Světlo a Pravdu. Rozumějte, tam půjde vše stranou, jako argumenty o demokracii, svobodě apod., protože oni si své zvrhlé skutky obhájí tím, že my jsme blázní a oni konají dobro, klidně si to uzákoní do zákonů apod. Čím více ta havěť vnitřně klesá dolů, tím má ve svém nitru větší puzení nenávistí o které v denním vědomí neví. Svůj rozum následně používají k tomu, aby toto své nenávistné puzení mohli obhájit, zdůvodnit a provést. V tom je vše. Blíží se noc lidstva a budou se prožívat následky toho, že se lidé stali stoupenci nebezpečné sekty rozumářů a materialistů.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. úno 2021 20:39 #440 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma K zamyšlení
Miroslav Macek: Podivuhodné!

Ministr zdravotnictví Blatný ve čtvrtek oznámil, že opatření proti šíření epidemie přestala fungovat a nemocnice jsou na hraně kapacit.
Hospitalizovaných je přitom nyní podle statistik skoro o čtvrtinu méně než na začátku ledna a o 30 procent méně než loni v listopadu, kdy bylo množství lidí s covidem-19 v nemocnicích nejvyšší.
Podivuhodné!

Švédsko odstavilo jeden z bloků jaderné elektrárny a najednou trpí nedostatkem elektřiny, její cena letí raketově vzhůru a státní televize vyzývá občany, aby přestali doma vysávat.
Dobře jim tak, chce se mi dodat.

Navalnyj? Z liberální strany Jabloko jej vyloučili za rasistické výroky, ve kterých jede dál. Gruzínce označil za „hlodavce“ a o obyvatelích Kavkazu hovořil jako o švábech. Rusko bylo a je mnohonárodní stát, ani mnohé jeho elity nejsou etničtí Rusové, a tudíž režim žádá zejména vlasteneckou loajalitu ke státu a jeho institucím, kdežto Navalnyj je etnický nacionalista, který upřednostňuje ruský národ před ostatními národy Ruské federace, což logicky znamená vyvolání napětí. Nynější ruský režim je konzervativní a obává se, a zřejmě oprávněně, že kdyby se k moci dostal Navalnyj či nějaký jemu podobný nacionalista, Rusko by pravděpodobně rychle roztrhaly etnické a národnostní konflikty. O tom se u nás na Západě nemluví. Západ si vytvořil a finančně dotuje osobnost, která, když se dostane k moci, zničí stávající Rusko a o to jim jde hlava nehlava.www.parlamentni...ivuhodne-653178

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
18. úno 2021 11:13 - 18. úno 2021 12:03 #488 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma K zamyšlení
Počítání

Člověk nemusí být ani nějaký hltač mainstreamových médií, aby si v poslední době nevšiml věci, která tu ještě nedávno nebyla. Že média neustále prosazovala a podporovala takové lidi, jako jsou politici tzv. demobloku, už víme dlouho. I to, že tyto strany /ODS, TOP, STAN, Lidovci/ se neustále ohánějí svou "pravicovostí", ač ve skutečnosti slouží nedemokratickým direktivám levicově autoritářského Bruselu, také může vidět každý, kdo chce.

To najednou nové je v tom, že před volbami došlo ke vzniku koalic, které mají za úkol odstranit původně nejsilnější stranu ANO z vlády, uchopit moc ve státě, a začít realizovat rychleji a razantněji všechny příkazy vedení euroříše.

A když pomineme v podstatě neústavní rozhodnutí Ústavního soudu o změně volebních podmínek už během volební kampaně, vidíme najednou odtržení "pravicové" strany STAN od demobloku, a její zařazení do koalice s extrémně levicovou stranou Piráti. A náhle jsou média plná rozhovorů, reportáží, tiskovek, reklam, atd právě nejvíce o této podivně slepené koalici. Vrcholem je např. Českou /euro/ televizí zadaný volební průzkum, ve kterém by toto uskupení "lupičů a stánkařů" suverénně vyhrálo volby a porazilo dnes už tradičního vítěze A.Babiše se svým ANO.
Co nám to říká: že se někdo začal vehementně snažit /a to pomocí velkého kapitálu/, aby volby vyhrálo právě toto uskupení. A teď se podívejme, jaký program mají tito Piráti, jejichž spojení se Stanaři je jasně účelové:

Chtějí přijímat co nejvíce migrantů, chtějí narušit soukromé vlastnictví a nahradit ho tzv. sdílením /což je obdoba komunistického znárodňování/, prosadit zvýhodňování genderových úchyláků, zničit školství inkluzí, a v dnešní "covidové době" dělit obyvatele na "vyšší a nižší" podle určitého covidového klíče /očkovaný-neočkovaný, testovaný-netestovaný/, zrušení Benešových dekretů, atd.

A jak si volby představují např. v České televizi? Tento pirátsko-stanařský spolek by vyhrál s 29,5%, a jejich kamarádi z demobloku by měli 19,5%. ANO by skončilo jen s 26,5%, SPD 10,5%, komunisté 5%.
Jednoduchým sečtením by vyšlo, že vítězem by se stali Piráti /se Stanaři jako tolerovaným úvazkem/, a s podporou demobloku uchvátí vládu nad naší zemí. ANO ani kdyby mělo podporu SPD a komunistů, tomuto komplotu nezabrání. Bruselská totalita by se u nás mohla rozjet bez zábran na plné pecky.

Proto najednou ta veliká kampaň a podpora Pirátů. Je třeba tomuto plánu zabránit všemi prostředky, ještě je čas, pokud si lidé toto opravdu hrozné nebezpečí uvědomí.
Poděkovali: Pavel Krajíček

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
23. úno 2021 18:59 #504 napsal Zdeněk Hrubý
Odpověď od Zdeněk Hrubý na téma K zamyšlení
Petr Hampl (sociolog):

„Je-li skutečným bohatstvím národů píle, um a kreativita jejich lidí, který národ může být bohatší než národ, kde mnoho vesnických zámečníků dokáže postavit traktor? Když je tohle více méně běžné, co pak dokážou ti nejlepší, kteří se z takové masy rekrutují. Máme obraz 10milionového národa, který dokáže postavit jadernou elektrárnu. Dnes žijeme v době, kdy ten stejný národ není schopen ani zorganizovat výběrové řízení na její dostavbu, takže ty vzpomínky zní poněkud pohádkově. Ale není to fantazie. Takoví lidé opravdu v českých zemích žili. Takhle schopní byli."

www.petrhampl.c...IAIMqZmD4MUv0k8

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. úno 2021 16:48 - 28. úno 2021 16:48 #520 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma K zamyšlení
Z povídání p. MUDr. Ivana Davida, našeho europoslance za SPD, na Svobodném rádiu:

Pro říšský zákon "tzv. eurozatykače" hlasovali všichni čeští europoslanci, krom SPD. Znamená to, že když např. někdo v ČR napíše něco o politikovi jiné země EU, a tam se to nebude líbit, může být občan ČR zatčen, vydán do dotyčné země, a tam podle jejích zákonů souzen!
Není to tedy jiné, než když občan protektorátu někde "něco kecl proti říši", tak byl zde zatčen, souzen podle říšských zákonů, a odeslán k trestu do říše. Zastřelení se ovšem konalo často z úsporných důvodů i zde.

Piráti - názory, přání: aby už byly zrušeny národní státy, a nastoleny regiony jednoho superstátu, tedy EU.

V europarlamentu se již vyjadřovali někteří cizáčtí poslanci o neslučitelnosti Benešových dekretů se současnými evropskými hodnotami. Zdá se prý, že i Evropská komise řízená německou občankou, chce tuto věc dotáhnout až do konce.

O 25% má klesnout zemědělská výroba Evropy, stejně tak příjmy zemědělců, o stejné procento má být navýšen přísun zemědělských produktů z mimoevropských oblastí.

Pro ohromnou půjčku na "Nový úděl" falešně "natištěnými" penězi hlasovali opět všichni čeští europoslanci krom SPD. Tato půjčka virtuálních peněz má být /při nemožnosti splátek - to je jasné/ splácena soukromým bankám v podobě skutečných hodnot - tj. odevzdáním národních podniků, přírodním bohatstvím, a pod. (loupež za bílého dne, pro kterou jsou naše strany).
Daleko více o zločinných záměrech euroříše, i o aktivitách českých kolaborantů v celém pořadu s p. I.
Davidem, možno poslechnout z archívu SR zde:

svobodne-radio....id-o-deni-v-eu/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. bře 2021 20:19 #545 napsal Zdeněk Hrubý
Odpověď od Zdeněk Hrubý na téma K zamyšlení
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
14. bře 2021 17:01 - 14. bře 2021 17:04 #560 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma K zamyšlení
Očkování, aneb Hrátky s čertem

Dnes jsem měl prožití: Jedna z nejbližších osob odjela do nemocnice nechat si píchnout svinstvo zn.Pfizer. Delší čas jsem jí varoval, leč marně. Dokonce jsem byl nakonec obviněn, že nejsem odborník, co si to dovoluji. Musel jsem se smířit s vlastní vůlí dotyčného. A během oné vakcinace mi přišel obraz:
Pohádka Hrátky s čertem, a klasické upsání duše krví ďábelským mocnostem. Krev - všichni známe její duchovní význam. A co umožňuje vakcína, na rozdíl od léků? Přímý vstup látek do krve, a pak krví do mozku.
Vakcína tak ovlivní funkci velkého mozku, a o to přeci deviantním globalizátorům jde. Samozřejmě mají ve svých řadách úplatné odborníky, kteří jim za obolus vytváří látky, které budou umět měnit složení krve, ovlivnění mozku programovým způsobem, popř. genové změny. Jaké změny? Samozřejmě k většímu odloučení od duchovního, a většímu příklonu k pozemsky materiálnímu.
Brko, krev, a úpis je jasný duchovní obraz toho, co čeká každého očkovance, který se bez zvažování a zkoumání nechá naočkovat pekelnými látkami Gatese, Sorose, a dalších. V pohádce Hrátky s čertem byl jen naprosto minimalistický obraz toho, co takové "upsalisty"- očkovance... nakonec čeká.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Online

Statistika fóra

  • Celkem témat: 74
  • Dnes založeno: 0
  • Včera založeno: 0
  • Dnes odpovědí: 1
  • Včera odpovědí: 2

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Celkem členů

942 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat