MyČeši ♥

 

Vlastenci a moderátoři       

 

 

Každý Moderátor je i Vlastenec, jinak by moderátorem ani nemohl být (ovšem ne každý Vlastenec je Moderátor).

Podmínky pro získání hodnosti Vlastenec nebo Moderátor:

- Vlastenectví, tedy láska k vlasti, citová zralost

- Slušnost, věcnost, sebeovládání


Přílišná hrubost - o vulgaritě ani nemluvě - je překážkou pro získaní hodnosti Vlastenec. Posouzení zda jsou tyto podmínky splněny se týká především projevů zde na webu, nikoli na celém internetu. I když při nahodilém zjištění vulgárního chování mimo náš web mohou být hodnosti odebrány.

 

 

Hodnosti vlastenecké, které budou udělované individuálně:

Žluté srdce - VlastenecVlastenec - řádový vlastenec 
 
Vlastencům se v profilu zobrazuje žluté srdce před nickem a pod nickem text: Vlastenec. Vlastenci mohou vkládat do svého příspěvku na zdi i soubory (povolené typy: zip,rar,txt,pdf,doc,docx,ppt,xls) do velikosti 2 MB. Běžní registrovaní uživatelé tuto možnost nemají. Používat rozumně, zatím nemáme velký server.
 
Titul Vlastenec je čestný titul a je každému ke cti, více v článku: Co je to vlastenectví?  Podmínka k získání hodnosti Vlastenec: cca dvouměsíční projev zde na webu (administrátor může udělit výjimku). Ovšem nestačí pouze sdílet cizí články, je zapotřebí mít vlastní názor. Pokud si myslíte, že podmínky splňujete můžete si podat žádost v této skupině Žádosti o hodnost "Vlastenec"
 
 
 
Zasloužilý vlastenec - vlastenec známý v širších kruzích v ČR, případně s vybroušenými názory.
 
Zasloužilým vlastencům se v profilu zobrazuje červené srdce před nickem a pod nickem text Zasloužilý vlastenec a Ověřený profil.
 
Zasloužilému vlastenci může být udělen BAN pouze se souhlasem zakladatele webu. Zasloužilí vlastenci mají také svou skupinu Zasloužilí vlastenci. Po získání hodnosti budou zařazení do této skupiny. Do budoucna (až budeme mít lepší server) je v plánu možnost nahrávat vlastní videa na náš server.
 
 
 Národní vlastenec - platí předchozí + vlastenec rovněž známý s vynikajícími zásluhami. 
 
 
 
 
   Ověřený profil - Značku ověřený profil mohou získat veřejně známé osoby i když nejsou u nás na webu zařazené mezi vlastence. V profilu se zobrazuje většinou jeden odznak. Jestliže tedy někdo má odznak Zasloužilý vlastence i Ověřený profil, tak odznak k zobrazení bude ten vážnější, tedy v tomto případě Zasloužilý vlastenec.
 
 
 
 
 
Moderátoři:
 

 Moderátor stránky

Pravomoce Moderátora stránky se vztahují na

- může mazat obsah na webu, příspěvky na zdi, ve veřejných skupinách a v uzavřených pouze jichž je členem, komentáře, fotografie, videa apod.

 
 
  Admin stránky 

Pravomoce Admina stránky se vztahují na

- může udělit BAN uživateli
- může mazat a upravovat (editovat) veškerý obsah na webu, příspěvky na zdi a ve všech skupinách, komentáře, fotografie, videa
- může zneveřejnit celou skupinu či událost
- může uživateli nahrát profilový a záhlavní obrázek

 

  Administrátor

Administrátoři mají neomezené pravomoce. Tedy možnost nastavovat komponenty. Smazat cokoli včetně uživatelských profilů. Přiřazovat moderátorské a admin funkce a hodnosti uživatelům apod. 

 

Komentáře k článku Vlastenci a moderátoři

Daniel Pavlíček
Daniel Pavlíček docela se mi to líbí,tak ať nedopadmem jak fckbook....přeju nám hodně rozumných vlastencú.D.P. před 11 měsíci
loader
loader
Attachment
Přihlaste se, pokud chcete komentovat