MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

USA rozklad - totalita

Více
13. led 2021 00:37 #267 napsal Pavel Krajíček
Z Facebooku:

Právní novela státu New York, ze které skutečně mrazí

Pod pláštíkem covidu se opravdu děje cosi podivného a věci, které ještě před rokem patřily do sci-fi filmů a konspiračních teorií, se dnes stávají bohužel realitou...
.
Bojím se, že tady už opravdu veškerý humor končí a velice brzy bychom se mohli dostat za bod návratu (pokud tam už nejsme).
Zvláště pozorně by dle mého měli číst zastánci vládních restrikcí, kam až moc státu, utržená ze řetězu, může dojít...
.
Zákon státu New York, který fakticky umožňuje zadržet, přemístit do detenčních tábor
ů a násilně očkovat lidi.... zdroj: www.facebook.co...900123266667088

článek: blog.aktualne.c...hp?itemid=38620


Pravdou třeba proti všem!
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. led 2021 09:17 #269 napsal Pavel Krajíček
Tak jsem tak přemýšlel nad těmi USA. Tam se dožijeme asi pěkného rachotu. Ona ta země měla při založení poměrně dobrý horoskop, tedy postavení planet. Postavení planet to je vlastně kalendář, který určuje kdy se ta či ona karma dotyčného rozuzlí. Tím, že byli při vzniku pod dobrým zářením, tak se mnohá jejich negativní karma jen pozdržela. Ovšem ztratit se nemůže nic. Viz jejich vývoz demokracie, vraždění v jiných zemích po celém světě apod. Tím, že tato země poskytovala tzv. neomezené možnosti, tak to podle zákona stejnorodosti, který je rozhodující při inkarnaci, přitahovalo takové lidi, kteří se chtěli uplatnit. Tím, že v průběhu let země a lidé klesli do temnot, tak se tam inkarnovaly ty největší stvůry toužící po moci a penězích. To vidíte i na tom, že Trump zůstal sám, všichni se postavili na stranu zvrhlé havěti. A tato havěť, na rozdíl od shnilošů, je v nitru živá a proto se dere do vedení. Tlakem Světla je nyní vše urychlovano a tlačeno ke konečnému rozuzlení. Když ještě uvážíme že v USA má téměř každý zbraň, tak nás čeká zřejmě zajímavá podívaná.

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. led 2021 09:48 #270 napsal Pavel Krajíček
Z Twitteru z 11.1.2021

Ivan David:
New Yorkem pochodují SA (Sturmabteilung) Demokratické strany, tentokrát zvané Antifa. Velmi mírumilovně, napadli jen jednoho novináře za "podporu Trumpa".

Petr Hampl:
Včera v NY. Bývalé komunisty a dnešní liberální demokraty spojuje bezohlednost a brutalita. Rozdíl je ale v tom, že komunistům přece jen šlo o slušný život mas, zatímco dnešní bolševici jsou na straně korporátních špiček.Pravdou třeba proti všem!
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. led 2021 10:58 #290 napsal Tomáš Frček
Odpověď od Tomáš Frček na téma USA rozklad - totalita
Ahoj, řekl bych, že USA je trochu složitější téma, prakticky již od založení USA je viditelná stopa zednářství a postupného ovládání sionem vrcholící v roce 1913 převzetím FEDu ... Každý pokus o zvrat končil smrtí / JFK /. Tramp ? za republikány pouze kandidoval, slouží účelům Globalistů ? Plán Globalistů ? upozadit USA - konec pax americana ... Obecně mnoho informací, málo ověřitelných faktů.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. led 2021 12:30 #293 napsal Oldřich Pružina
Okamura (SPD): V USA probíhá totalitní neomarxistická revoluce

V USA probíhá totalitní neomarxistická revoluce. Mráz přichází ze Západu. Známý magazín Forbes vyzývá firmy, aby nenajímaly lidi, kteří skončí v Trumpově prezidentské kanceláři. To je jak z dob komunismu, kdy byli lidé vyhazováni z práce za své názory. Zdá se, že neomarxisté využívají neblahých událostí na Kapitolu k vykonání převratu v USA. Osmnáctiletá dcera nahlásila matku za účast na demonstraci na podporu Donalda Trumpa. Matka dostala ze své firmy vyhazov. Je to jak v Sovětském svazu, kdy děti udávaly své rodiče. Otřesný příklad Pavlíka Morozova...

Twitter zrušil účet Donaldu Trumpovi s více než 80 miliony odběratelů. Současně Twitter různým známějším konzervativním nebo jinak politicky nekonformním Američanům ruší po tisících jejich odběratele, také pod heslem boje proti slovům „podněcujícím násilí“. Společnost Amazon informovala, že pozastavuje hosting sociální sítě Parler, kvůli tomu, že neprovádí kontrolu příspěvků. Tahu Amazonu předcházely podobně nepřátelské akty ze strany Applu nebo Googlu, kteří aplikaci Parler vyřadili ze své nabídky.www.parlamentni...revoluce-650520

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
19. led 2021 20:05 #310 napsal Pavel Krajíček
Ve Washingtonu D.C. mezitím vyrůstá děsivý obraz NWO, prázdné ulice, zátarasy, tisíce vojáků a nový prezident už chystá smršť exekutivních příkazů, na obzoru je celonárodní lockdown, povinné vakcinace Američanů a nezletilých, povinné nošení roušek v celých USA, zrušení rodových zájmen v americké armádě, non-binární Amerika a mohutné čistky a razie ve všech orgánech státní správy proti lidem, kteří sympatizovali s Donaldem Trumpem! Brave New World začne 20. ledna 2021 v USA na schodišti Kongresu!

Deep State se bude zbavovat především těch lidí, kteří aktivně šli na ruku Donaldu Trumpovi, kteří otevřeně na sociálních sítích podporovali jeho vládu, tito lidé jsou opravdu v ohrožení života v této chvíli v USA. Donald Trump dnes oznámil, že otevře letecké spojení do USA z Evropy a Brazílie, ale to není snaha Donalda Trumpa podpořit cestovní ruch, ale je to poslední služba, jak umožnit Trumpovým příznivcům z řad federální vlády, aby nasedli na otevřené letecké spoje a prchli do Evropy, případně do Brazílie. V USA začaly masivní čistky a teror, který se dá přirovnat jen k Džeržinskému čistkám v Rusku v roce 1918. více v článku: aeronet.cz/news...ulice-zatarasy/

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
Včera 20:00 - Včera 20:08 #314 napsal Pavel Krajíček
Nový zvrhlík ve vedení nelení:

Biden hned první den nařídí nosit roušky a zastaví stavbu Trumpovy zdi
Nově zvolený prezident Joe Biden hodlá hned první den svého mandátu podepsat několik výkonných nařízení, kterými zvrátí politiku svého předchůdce. Chce pozastavit stavbu zdi na hranici s Mexikem, zrušit zákaz cestování z muslimských zemí, či nařídit povinné nošení roušek ve všech federálních budovách. článek: www.novinky.cz/...vy-zdi-40348469

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
Včera 23:32 #315 napsal Pavel Krajíček
Nově úřadující zvrhlík si dosazuje úchyláky a další zvrhlíky do klíčových pozic. A proč se tak děje? Protože většina lidí je shnilá a líná nenažraná tupá masa a tím umožňuje, aby se chamraď dostávala k moci.

"Biden jmenoval transgender lékařku federální úřednicí. Mluví o „historické volbě“
Budoucí americký prezident Joe Biden jmenoval do funkce náměstkyně amerického ministerstva zdravotnictví transgender lékařku Rachel Levineovou. Pokud její jmenování potvrdí Senát, stane se Levineová první federální transgender úřednicí. Podle Bidena bude Levineová významnou pomocí pro zvládnutí pandemie koronaviru, volbu označil za „historickou“. článek: echo24.cz/a/SMP...istoricke-volbe

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:8
Včera:58
Právě přítomno
1
online

Statistika fóra

  • Celkem témat: 48
  • Dnes založeno: 0
  • Včera založeno: 1
  • Dnes odpovědí: 0
  • Včera odpovědí: 3

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Celkem členů

938 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
8 tento měsíc

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat

Real time web analytics, Heat map tracking