MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

Donald Trump a prezidentské volby v USA

Více
10. led 2021 22:57 #237 napsal Pavel Krajíček
A je to venku! Americký generál odpálil bombu, Donald Trump se zřejmě dostal k datům z ukradeného počítače Nancy Pelosi
v Kongresu a ta doslova šílí jako nepříčetná, podle generála jsou v počítači důkazy proti ní ze spáchání velezrady! Proslýchá se, že komunikovala z počítače s důstojníkem čínské zpravodajské služby! Mezi Antifou byli zamícháni členové speciálních jednotek! Nancy kontaktovala šéfa sboru náčelníků a tlačila na něj, aby jí pomohl odvolat prezidenta, protože Trump tato data z jejího počítače určitě použije ještě před koncem svého mandátu 20. ledna!
Donald Trump přechází do protiútoku a je už jasné, proč čelní představitelé Demokratické strany tak zoufale usilují o impeachment Donalda Trumpa, přestože do konce jeho funkčního mandátu zbývá už jen 11 dní. Nikdo to vůbec nechápal, jaký má smysl odvolávat prezidenta, když stejně za pár dní končí. Dnes už to víme a je to naprostá bomba. Včera v pátek večer proběhl ve Washingtonu D.C. galavečer amerických veteránů a reportérce hnutí We The People se podařilo udělat rozhovor s vysloužilým generálem US Air Force, Thomasem McInerneyem.článek: aeronet.cz/news...sou-v-pocitaci/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. led 2021 22:58 #238 napsal Pavel Krajíček
PETR HÁJEK zírá na dramatický vývoj po Trumpově „skalpování“, přináší jedno „konspirační“ video a má naději, že „lůza“ – na obou stranách oceánu – si totalitu bez boje naočkovat nedá
Nejen totiž Trumpovi, ale dalším více než pětatřicet tisíc (!) komentátorů, právníků, intelektuálů i zcela běžných lidí bylo v noci na neděli „smazáno“ z Twitteru. Google současně vyřadil ze svého systému Parler, na který se Trump a jeho podporovatelé v desetimiliónových zástupech uchýlili, a jenž se tak v posledních dnech stal Twitteru nebezpečnou konkurencí. Rovněž Apple oznámil, že Parler vyřadí dnes večer ze svého systému, pokud nezavede stejnou cenzuru příspěvků jako ostatní monopolní „majitelé pravdy“ (a lásky, dodali bychom u nás).
„Šéfové Parleru,“ napsal mi rovněž onen kolega, „jsou navíc pozváni na jednání do Amazonu, který hostuje jejich servery, a pravděpodobně jim je vypnou... článek: www.protiproud....luji-zdrave.htm

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. led 2021 22:58 #239 napsal Pavel Krajíček
MUDr. Ivan David

Modrá „revoluce“: Nástup diktatury pod nadvládou „Demokratů“

Demokratura v USA postupuje velmi rychle. Posílila cenzura zablokováním přístupu k veřejnosti nepohodlným politikům v čele s prezidentem Trumpem, pokračuje zatýkání a výzvy k sankcím. V USA je to v celostátním měřítku nové. Kariéristů a lidí připravených si vyřídit účty je vždycky dost. Z videí, která se dosud nepodařilo zablokovat je jasné, že demonstranti se nevlámali do Kapitolu, jak je nám předkládáno, ale byli přímo pozváni dovnitř bočními vchody za asistence policie. Samozřejmě včetně provokatérů. Do ulic nastoupí skutečná agresivní lůza, ne váhaví chaotičtí demonstranti s prapory. Nastupuje tradiční americký soudce lynč. Barevná revoluce v plném proudu. Navrhuji říkat jí „modrá“ podle barvy „Demokratů“. Nikdy jsem nebyl nekritických příznivcem Trumpa, ale ve srovnání s tím, co teď nastupuje…

Ten proces půjde těžko zastavit, tak jako se těžko vrací džin do lahve. Rabující agresory, které jsme viděli na záběrech v akcích BLM hned tak někdo nezastaví. Uvidíme, čemu se v USA říká antifa. Rozbíjejí policejní auta a házejí do nich „molotovovy koktejly“. Zastaví je jen střelba. Policisté se bojí bránit, ale i vláda „Demokratů“ bude muset zastavit řádění. Každá akce vede k reakci, jdu střílet, zabili jste mi bráchu… Další spirála zatýkání. USA má už teď nejvíc občanů ve vězení na počet obyvatel. Budou se stavět další, provizorně provizorní.

A samozřejmě cenzura bude muset přitvrzovat. Média jsou v rukou miliardářů napojených na deep state. Ostatní budou zavírána. Některé knihy už nebudou moci vycházet, tak, jak se to děje už dnes. Omezující opatření se těžko uvolňují, protože příliš mnoho lidí by mohlo mluvit, trvat na odvetě, na odškodnění. Bude obava z vypuštění politických vězňů. Odehraje se všechno, co nastává při převracení demokracie do diktatury. Dosáhnout perverzních cílů nejde po dobrém.

Co na to Evropská unie? Bude se moci hlásit k „pozitivnímu příkladu“ z USA? Určitě to udělá a už začala. „Státníci“ se předhánějí v projevech loajality. Co nám to připomíná? Kam to směřuje? Jaká bude reakce? Na cenzuře se pracuje. Podívám se znovu, kteří europoslanci za ČR pro ní hlasovali. Na Jourovou je spolehnutí.

Kolik „politiků“ se bude třást o křesla? Statečnost je občanská povinnost. Kolik občanů jí dostojí?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. led 2021 22:59 #240 napsal Pavel Krajíček
Lůza pokrytecká. Prý ostuda co se děje v USA. Sociální sítě dokonce zablokovaly Trumpovi účty, jak Twitter, tak se pak přidal i Instagram a Facebook. Bush řekl, že takhle se zpochybňují volby v banánové republice... hlavně že v Bělorusku a jinde to je v pořádku, tam se to podporovalo a posílaly se na to dokonce peníze.
V normální republice by měl mít možnost prezident zvolený lidmi zablokovat sociální sítě a nikoli naopak, že sociální sítě budou blokovat prezidenta. Právě tento nynější stav ukazuje na banánovou republiku, kdy kdejaký smradlavý pobuda v tričku může blokovat dokonce i prezidenta.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. led 2021 15:42 - 11. led 2021 15:49 #246 napsal Pavel Krajíček
Myslím, že sledujeme v přímém přenosu pohřeb americké svobody a demokracie:

Necenzurovaná sociální síť Parler je offline, o možnost na ni psát přišlo 10 milionů lidí
Sociální síť Parler, která odmítá cenzuru a je oblíbená mezi příznivci dosluhujícího amerického prezidenta Donalda Trumpa, je od dnešního rána nedostupná. Po tom, co Google a Apple znemožnil do mobilních telefonů stahovat aplikaci této sítě, jí zakázala provoz na svých serverech také společnost Amazon, která tím definitivně sebrala hlas asi 10 milionům uživatelům této sociální sítě. Podle výkonného ředitele sítě Parler jde o „koordinovaný útok technologických společností“, který má vyřadit konkurenci Twitteru, Facebooku a dalších gigantů, uvedl Matze na síti. článek: echo24.cz/a/SNr...10-milionu-lidi

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. led 2021 19:02 #248 napsal Oldřich Pružina
Farizejové dnes na ČRo se mohli uslintat nenávistí k presidentovi Trumpovi a servilností k demokratům, kteří zfalšovali poprvé v dějinách USA komplet celé presidentské volby. Čeští slouhové deep state přišli i se svou verzí nutnosti odvolání Trumpa i pár dní před koncem mandátu z toho důvodu, že by prý byl schopen vyvolat jadernou válku!
Tito imbecilové si vůbec nelámou hlavu s tím, že by si jejich posluchači třeba položili otázku: proti komu válku? A proč? Jediným nepřítelem us.deep state je Rusko, ale Trumpovým nepřítelem není. Poslal by vlastní rakety proti USA ovládané demokraty? Takové myšlenky může vyplodit jen chorý mozek, a přijmout je mohou též jen choré mozky. Je strašlivou ostudou Česka, že podobné věci začal chrlit i náš současný president. U skutečných vlastenců tím musel ztratit i poslední kapku sympatií. Česká země stojí v rozdělení, a to není špatně, jak nám neustále podsunují materialističtí euro-kolaboranti. Naše země tak stála už mnohokrát, a bylo to vždy ku prospěchu. Jen tito protivlastenečtí bídáci netuší, že tentokrát se bude rozdělovat už naposledy. Nemají totiž ani tušení o duchovní podstatě celého současného dění.
Poděkovali: Pavel Krajíček

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. led 2021 22:15 #250 napsal Pavel Krajíček
Zde by měl být nějaký nový účet prezidenta Trumpa: app.clouthub.co...13-981a2ace56e8

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. led 2021 19:02 - 12. led 2021 19:03 #261 napsal Oldřich Pružina
Mezi americkými senátory se po útoku na Kapitol začal šířit koronavirus

Výtržnosti příznivců končícího prezidenta USA Donalda Trumpa, ale především také nezodpovědnost některých zákonodárců způsobily, že už dvě americké senátorky měly pozitivní test na koronavirus. Nákaza se rozšířila po středečním útoku na Kapitol.
Republikánští senátoři se vysmívali rouškám
Jayapalová po svém nakažení ostře kritizovala některé republikánské senátory, kteří podle ní berou koronavirus na lehkou váhu a „tvrdošíjně odmítali nosit roušky a utahovali si z kolegů, kteří jim je nabízeli“.www.novinky.cz/...e=www.seznam.cz


Choromyslnost k smíchu... Mozkoví mrzáci dávají k "dobru", že akce republikánských rebelů nakazila chudáky demokraty koronavirem :woohoo:. Inu podobný výplod mentální nemoci, jako strach, že prý president Trump před koncem svého období rozpoutá jadernou válku. Jaké ovoce, takový strom.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. led 2021 20:10 - 12. led 2021 20:31 #263 napsal Pavel Krajíček
Tak to je "úžasné", protože 20. ledna bude úplně přesná konjunkce Mars Uran. Navíc bude ona samotná v kvadratuře na Saturn a Jupiter. Taková konjunkce Mars Uran se dá přirovnat k rozbušce, která může kdykoli nečekaně explodovat.

​Donald Trump v noci na dnešek vyhlásil ve Washingtonu D.C. výjimečný stav, udělil pravomoci FEMA a do hlavního města bylo nasunuto 25 000 příslušníků Národní gardy!
Na den inaugurace Joea Bidena se chystají po celé zemi násilné protesty MAGA vedené maskovanou Antifou, na jejichž základě bude moci nová Bidenova administrativa schválit New Patriot Act a zařadit 75 milionů Američanů a celé hnutí MAGA na seznam teroristických organizací, označení členové hnutí nebudou mít právo vlastnit zbraň, ani účet v bance. United Soviet America jako zlý sen!

...Situace je ještě horší, než si myslíte, protože Deutsche Bank dnes ukončila s Donaldem Trumpem veškeré styky a přestala poskytovat finanční služby jemu, jako fyzické osobě, a všem jeho firmám, především řetězci hotelů Trump. A ihned poté se přidala newyorská banka Signature Bank. Ta dokonce aktivisticky vyzv​​ala, aby Trump rezignoval na funkci prezidenta. To je neuvěřitelné, nosatá banka nařizuje prezidentovi rezignaci...

...A to není všechno. Twitter dnes smazal přes 70 000 účtů sympatizantů hnutí QAnon [4], kteří podle všeho mají být právě ti, kteří 20. ledna povedou v hlavním městě násilné protesty a demonstrace...
více v článku: aeronet.cz/news...ce-joea-bidena/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. led 2021 08:49 #268 napsal Pavel Krajíček
Další zákaz pro Trumpa. YouTube nejméně na týden zablokoval jeho kanál
Server YouTube "nejméně na jeden týden" pozastavil možnost nahrávat nové příspěvky na kanál amerického prezidenta Donalda Trumpa a také smazal jeho poslední video, které údajně porušuje pravidla této platformy. článek: echo24.cz/a/S9d...oval-jeho-kanal

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. led 2021 17:49 #277 napsal Pavel Krajíček
Trumpovi nenechají provozovat ani kluziště ani kolotoč, New York s prezidentem ruší smlouvy
Vedení amerického města New York zruší smlouvy na provoz dvou kluzišť, kolotoče v Central parku a golfového hřiště s firmou prezidenta Donalda Trumpa The Trump Organization. Oznámil to starosta Bill de Blasio, který jako důvod uvedl útok prezidentových přívrženců na sídlo Kongresu z minulého týdne, při němž zemřelo pět lidí, napsala agentura Reuters. článek: echo24.cz/a/SVC...em-rusi-smlouvy

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. led 2021 20:50 #278 napsal Pavel Krajíček
Donald Trump odhalil pravou tvář americké politiky. Celý svět spatřil, že žádná demokracie v USA již nezůstala,
ukradené volby, cenzura, fašizace, střelba v Kongresu, vojáci v ulicích, hořící města pod útoky Black Lives Matter, útoky proti bílému obyvatelstvu, zákazy používání rodových zájmen v americkém Kongresu, strhávání pomníků, návrhy zákonů na vymazání Donalda Trumpa z historie, zákazy na pojmenovávání ulic, míst, laviček a budov po Trumpovi, to všechno jsou procesy, které symbolizují nikoliv svobodnou zemi, ale diktaturu s despotickým řízením tak brutálním, že se bojí i jména Trump. článek: aeronet.cz/news...e-jejich-odpor/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
14. led 2021 09:55 #280 napsal Pavel Krajíček
To co se děje s Trumpem je právě ten důvod, proč dnes normální a světlí lidé nejdou do politiky. Protože havěť, která to tam má pod palcem, by je ukřižovala. Já bych tam nešel, ani kdyby mě na kolenou prosili. Až po proběhnuvší očistě, až samolibá materialistická lůza bude zdrcená ležet v prachu, tak pak se může uvažovat o tom, že normální lidé se ujmou výstavby, která je Bohu milá.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
14. led 2021 11:07 - 14. led 2021 11:07 #281 napsal Pavel Krajíček
V USA za týden stihli, co Gottwald za rok. Bude z toho katastrofa pro celý svět
Udělejme si výčet útoků na Trumpa, „trumpisty“ a „trumpismus“ za pouhý týden po kongresové tragédii. Trumpistou je pro tyto účely každý, kdo Trumpa neodsoudil dostatečně vehementně. Trumpismus je cokoli, co nesouhlasí s oficiálním názorem Demokratické strany a její přidružené mediální oligarchie, na prakticky jakékoli téma.
Vyhozen z Twitteru, Facebooku, YouTube a několika menších serverů, jako TikTok, Snapchat a Pinterest. S ním i jeho spolupracovníci, jako právníci Rudy Giuliani a Sydney Powellová. A dalších 75 tisíc jeho voličů, tedy trumpistů. Náhradní konzervativní server Parler, založený před dvěma roky, aby měli kam emigrovat vyhnanci z Twitteru a Facebooku, byl odpojen svými providery Amazon, Google a Apple. Kabelové servery odpojují některé menší nezávislé lokální televizní stanice. CNN kritizovala jedinou velkou protrumpovskou stanic Fox, že „neoznačila událost 6. ledna za protistátní povstání“. Nazvala ji „nezodpovědnou a nebezpečnou“, vyzvala k jejímu odpojení a kontaktovala s touto žádostí šest kabelových serverů. Odpojují se internetové prodejny patřící Trumpovi. Asociace realitních agentů s půldruhým milionem členů vydává nový zákaz jakéhokoli „projevu nenávisti“ pod trestem pokuty 15 tisíc dolarů a vyloučení. Za nesprávné politické projevy odpojují zákazníky firmy Uber, Lyft a Airbnb. PayPal ruší službu zákazníkům, u nichž zjištuje platbu dopravy do Washingtonu v den demonstrace. Identifikovaní účastníci jsou některými firmami propouštěni ze zaměstnání. FBI na podezřelé výtržníky v demonstraci dostala přes 100 tisíc udání. New York Times navrhuje, aby se demonstrace prošetřila v kontextu „napojení na vnitrostátní teroristické organizace nebo zahraniční nepřátele, radikalizující americké občany“. Hillary Clintonová představuje recept, jak „zahájit proces hojení a sjednocování“ tím, že všichni prohlásí, že Joe Biden „byl řádně zvolen prezidentem ve svobodných a fair volbách“. Republikánští senátoři Ted Cruz a Josh Howley jsou v Kongresu vyzývání k rezignaci za to, že zpochybňovali poctivost voleb v klíčových státech. Biden je přirovnal ke Goebbelsovi. Rockový zpěvák Ariel Pink byl za účast na demonstraci propuštěn ze své agentury. Unie leteckých pracovníků vyzvala, aby „vzbouřenci“ již nikdy nesměli cestovat komerčními letadly kdekoli v USA. Časopis Forbes oznámil, že každou firmu, která zaměstná někoho z Trumpovy administrace, bude apriori podezírat ze zkorumpovanosti. ABC News volá po čistce Trumpových stoupenců. Ozývají se výzvy, aby Trump byl digitálně odstraněn z roličky ve filmu z roku 1992 a nahrazen jiným hercem, než se bude film letos znovu vysílat. Demokratičtí kongresmani navrhují použití 14. dodatku ústavy na odstranění všech volených federálních i státních funkcionářů, kteří zpochybňovali Bidenovu volbu, a tím se „zapojili do vzpoury proti ústavě nebo poskytli pomoc jejím nepřátelům“. Časopis „National Catholic Reporter, fandící katolíkovi Bidenovi, vyzval katolické stoupence Trumpovy (polovina katolíků), aby „se zpovídali z komplicity s nezdařeným pučem“. Banky na Wall Streetu zablokovaly finanční příspěvky protrumpových politiků a pohrozily jim trvalým odříznutím, budou-li zpochybňovat Bidenovo zvolení. Newyorská právnická asociace projednává vyloučení Trumpova právníka Giulianiho za „pobuřující projevy zpochybňující prezidentskou volbu“.
Revoluční „dlouhý pochod institucemi“ je brilantně dokončen a propojen se všemi sférami občanského života, za podpory miliardářů a megakorporací. Za týden toho stihl víc, než Gottwaldovi komunisté za rok. Taková Amerika teď bude vládnout světu, než ji převálcuje Čína. více v článku: www.parlamentni...ely-svet-650279

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
14. led 2021 16:31 #284 napsal Pavel Krajíček
Ve Washingtonu je více amerických vojáků než v Iráku a Afghánistánu dohromady
Na inauguraci nového prezidenta Spojených států Joea Bidena bude v hlavním městě Spojených států přítomno přes 20 tisíc vojáků Národní gardy. To je asi čtyřikrát více, než kolik je amerických vojáků v Iráku a Afghánistánu dohromady. Upozornila na to americká média. Šéf metropolitní policie uvedl, že tolik bezpečnostních složek ve městě nikdy neviděl. článek: www.novinky.cz/...romady-40347812

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
14. led 2021 17:23 #285 napsal Pavel Krajíček
Většina republikánů za Trumpem stále stojí a dává mu šanci do dalších voleb
Většina republikánů se nadále domnívá, že americký prezident Donald Trump udělal správně, když se snažil zvrátit svou prohru v listopadových volbách. Nesvaluje na něj rovněž vinu za nepokoje v sídle Kongresu z minulého týdne a chce, aby byl stranickým kandidátem na prezidenta v roce 2024. Vyplývá to z průzkumu společnosti Ipsos zveřejněném serverem Axios, který rovněž poukazuje na tvořící se trhlinu uvnitř strany mezi horlivými zastánci Trumpa a „tradičními“ republikány. článek: echo24.cz/a/SmW...o-dalsich-voleb

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
17. led 2021 09:48 #299 napsal Pavel Krajíček
Zatímco v Číně prezident vypnul Facebook, ve Spojených státech Facebook vypnul prezidenta. Tento známý bonmot, myslím, dost vypovídá o tom, kdo nám doopravdy vládne. Jsou to provozovatelé sociálních sítí a média. Potíž je v tom, že je nikdo nevolí. Bude potřeba najít odvahu s tím něco udělat, jinak přijde velký průšvih. A opět; totéž je i u nás.
...Vzhledem k tomu, že Parler byl vzápětí po tom, co na něj Donald Trump přešel, vypnut, tak je zřejmé, že ta změna už přišla. Tou změnou je cenzura a po ní můžeme čekat i kriminalizování politických oponentů příznivců neomarxismu. A znova; týká se to i nás. článek: www.parlamentni...la-v-USA-650612

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
18. led 2021 11:09 #306 napsal Oldřich Pružina
Zlo v USA. Spustili děsivou akci. Zpravodajec rozkrývá

V Americe právě probíhá kulturní revoluce, říká bývalý operativní důstojník kontrarozvědky Chris Farrell, který posledních dvacet let působí jako ředitel pro vyšetřování a výzkum konzervativní neziskové organizace Judicial Watch. „Zažíváme zvrácené a nebezpečné úsilí očistit Ameriku od všeho, co jakkoliv souvisí s Trumpem, a od tradičních konzervativních hodnot milionů Američanů. A přitom nejde jen o jejich vymazání, ale i o jejich kriminalizaci,“ píše ve svém článku „Erase and criminalize“, který pro českou verzi Gatestone Institutu přeložili Libor Popovský a Helena Kolínská.
...Twitter pozastavuje, odstraňuje a maže stovky tisíc uživatelů. Účet na Twitteru byl smazán i prezidentu Trumpovi. „Nejvyššímu vůdci Íránu, ajatolláhu Sajjidovi Alímu Chameneímu, který veřejně hlásá ‚Smrt Americe!‘, ale naproti tomu účet na Twitteru zrušen nebyl,“ poukazuje znepokojeně někdejší bývalý operativní důstojník kontrarozvědky.
...Trumpovi odpůrci chtějí vrátit zpět čas a chtějí se vrátit ke starým pravidlům hry ve Washingtonu, D.C.,“ pokračuje Farell.
Dokonce si již i naplánovali „akci‘, která to má symbolizovat. „Je velkou ironií, že se jedná o pokládání věnců na Arlingtonském národním hřbitově, kterého se zúčastní celý establishment. Budou tam všichni, proti kterým Trump bojoval, a také bývalí prezidenti,“ dodává s tím, že existuje mnoho Američanů, kteří nechtějí mít nic společného s těmito bývalými prezidenty a s tím, co reprezentují.www.parlamentni...rozkryva-650679

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
19. led 2021 19:12 #309 napsal Pavel Krajíček
JELENA PANINA na základě neslýchaně podvodného Bidenova volebního vítězství a svržení Donalda Trumpa globalistickou oligarchií dovozuje, že svět už nikdy nebude jako dřív
Americký prezident Ronald Reagan v rozhovoru s novinářem Mikem Wallacem 4. prosince 1975 řekl: „Pokud se někdy v Americe objeví fašismus, bude to ve jménu liberalismu.“ Dnes vidíme potvrzení jeho slov. Demokracie v Americe skončila.

USA si postupně bolestně uvědomují, že globalistická oligarchie, jejímž nástrojem byla Demokratická strana, zabila demokracii a mediální lokomotiva pod kontrolou finančních magnátů ze všech sil odvádí pozornost lidí od jejích zločinů.

Více než čtyřicet tisíc hlasů bylo ukradeno v Georgii, více než čtyři sta tisíc v Pensylvánii, ve Wisconsinu bylo zase zjištěno o dvě stě tisíc hlasovacích lístků víc, než byl počet registrovaných voličů. Jak se ukázalo, hlasy se daly jednoduše vložit, ale nebylo snadné je odstranit. více v článku: www.protiproud....asim-vzorem.htm

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. led 2021 08:47 #312 napsal Pavel Krajíček
YouTube prodloužil blokaci Trumpova kanálu o další týden
Server YouTube oznámil, že nejméně o týden prodlouží prezidentovi Donaldu Trumpovi, který ve středu skončí v úřadu, zákaz nahrávat videa či sdílet živé přenosy prostřednictvím svého kanálu na této platformě. Informovala o tom agentura Reuters. článek: echo24.cz/a/SL8...u-o-dalsi-tyden

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes 47

Včera 48

Tento týden 151

Tento měsíc 1066

Celkem členů

951 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat