MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

Vlastenecké setkání v Příčovech

Více
  • Zdeněk Hrubý
  • Avatar uživatele Zdeněk Hrubý
  • Návštěvník
  • Návštěvník
09. srp 2019 19:49 #182 napsal Zdeněk Hrubý
Odpověď od Zdeněk Hrubý na téma Vlastenecké setkání v Příčovech
www.parlamentni...ZsNJ7BIoSqcji5o

Z článku:
„U příležitosti Mezinárodního dne původního domorodého obyvatelstva proběhne na zahradě příčovského zámku dne 10. srpna velmi zajímavá celodenní akce. Účastnit se jí doporučuji každému samostatně myslícímu člověku, který se nedá opít rohlíkem propagandy, kterou šíří média hlavního proudu. Přijede několik desítek vlasteneckých spisovatelů, myslitelů, aktivistů, politiků… prostě zajímavých osobností. Účastníci všechny uslyší v panelové diskuzi, ale budou mít možnost s každým neformálně hovořit."

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. srp 2019 16:25 - 11. srp 2019 00:00 #185 napsal Oldřich Pružina
Vlastenecké setkání v Příčovech právě probíhá v přímém přenosu z TV Raptor na FB. Příspěvky účastníků jsou velmi dobré, a zajištěné i po logistické stránce. Po začátku jen přišlo hrubé narušení jakýmsi pochodem mladých, nejistých si svou orientací, kteří se snažili setkání rušit pomocí megafonu. Po přivolání policie bylo vše v pořádku.
Na setkání přijelo velké množství mediálně známějších lidí, hlásících se k pojmu vlastenectví, soukromý pozemek pro setkání poskytla místní zámecká paní.
Tato akce se zdá být možným průlomem odboje, proti globalistickým aktivitám dnešních vlastizrádců organizujících hromadné "demonstrace" ve státu ve státě - Praze / a žel i jinde v malém/, stranících podrobení naší země nově vznikající říši, a zničení principu národních států.

www.facebook.co...11698862466217/

www.facebook.co...71586656189708/

Ze setkání nemají radost starosta a zastupitelé obce, ale proti soukromé akci na pozemku zámku vlastněné vlasteneckou majitelkou, nemohou nic dělat. Protiakce vyjících paviánů s nejistou orientací byla utnuta přivolanou policií. V obci nevládnou žádné strany, zastupitelstvo je složeno ze Sdružení nezávislých kandidátů, přesto stojí na straně protivlasteneckých sil. Ale převaha dobra nakonec zvítězila. Díky všem.


www.lidovky.cz/...46_ln_domov_rsa
Poděkovali: Blanka Smrčková

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. srp 2019 19:29 #189 napsal Oldřich Pružina
Petr Hampl: Proč podporuju nadcházející vlastenecké setkání v Příčovech

Zatímco v Praze budou v sobotu veřejně vystavovány pohlavní orgány, na zámek Příčovy u Sedlčan může v tentýž den, tj. 10. srpna, přijet každý patriot. Pozná tam zajímavé lidi, s jejichž myšlenkami se třeba už setkal v nezávislých médiích.

www.parlamentni...MLLwp-wGkoOJfMw

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. srp 2019 10:58 #198 napsal Oldřich Pružina
Proč nás ta pátá kolona tak nenávidí? Celá vlastenecká scéna u jednoho stolu

Na zámku Příčovy u Sedlčan se v sobotu konala akce nazvaná Vlastenecké setkání. Na akci zavítalo mnoho publicistů, aktivistů a politiků včetně spisovatele Benjamina Kurase, publicisty Petra Žantovského či novináře a kandidáta do Rady ČTK Michala Semína. O vybraných tématech hovořili i poslanec Jaroslav Foldyna, aktivista a entomolog Martin Konvička či bývalý ředitel politického odboru Kanceláře prezidenta republiky a člen RRTV Ladislav Jakl. Mezi tématy byly: porovnání změn ve společnosti od sametové revoluce po současnost, vlastenectví či vliv globálních médií. Akci na krátkou chvíli narušili demonstranti.

www.parlamentni...ho-stolu-592069

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. srp 2019 20:34 #213 napsal Oldřich Pružina
,,Jste buzny?” ,,Praskne vám žilka.” Byli jsme u střetu s mládeží na Vlasteneckém setkání, letělo shnilé jablko

Vlastenecké setkání, kterého se i přes deštivé počasí zúčastnilo na zahradě zámku v Příčovech u Sedlčan několik set lidí, narušila skupinka mladých teenagerů, věkově zhruba mezi 16 až 20 lety, kteří se s megafonem snažili překřičet vystoupení hostů. I když jim organizátoři nabízeli, že mohou s přítomnými diskutovat či říci svůj názor „na mikrofon“, omladina, z nichž se někteří hrdě hlásili k Pirátům, to odmítla. Pro nezasvěcené to mohl být vážný incident, protože demonstrující si stěžovali na házení jablek, strkání do svých členů a hlavně nebezpečí házení cihly. Skutečnost byla poněkud jiná. Odmyslíme-li si titěrná jablka – padanky, údajná cihla byla jen součástí původní nestabilní zídky.

www.parlamentni...e-jablko-592145

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. srp 2019 11:20 #217 napsal Oldřich Pružina
,,Svou vlast mám v úctě." Kuras, Tomský a další o posvátných hranicích či o šokující větě o uprchlících

Svět kromě Evropské unie nepociťuje zbytečnost národních států a tlak EU na spojení jihoamerických zemí zůstane nadobro nevyslyšen. Šílený návrh norského vědce, aby uprchlíci měli v Norsku svůj vlastní stát, který bude bohaté království ve všech směrech dotovat, se kupodivu evropským elitám velmi zalíbil a rádi by jej praktikovali i jinde. Britská omladina je přímo posedlá vinou „bílého muže“, který může za všechno – od kolonialismu po rasismus. To jako varování zaznělo na Vlasteneckém setkání v areálu zámku Příčovy u Sedlčan. Bible nehovoří o právech lidí, ale o jejich povinnostech. Kdo se stará o ochranu přírody v národních parcích a rezervacích více než lidé ze Západu, na rozdíl od místních, kterým je stav životního prostředí vesměs zcela lhostejný. A kdo bude první na tapetě v islamizované Evropě? Nikoliv tvrdě pracující rolník vyznávající křesťanství, ale intelektuální liberál z hlavního města…

www.parlamentni...chlicich-592152

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. srp 2019 12:00 #219 napsal Jakub Moravčík

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. srp 2019 14:27 - 12. srp 2019 15:06 #220 napsal Pavel Krajíček
Můj report ze setkání

a proč ten svůj report nevložíte přímo tady? Proč tady vkládáte jen odkaz na chlípné prozápadní médium?
I ten první příspěvek, mohl jste fotografii a popis události napsat tady do příspěvku. Ať to tady máme hezké a ne jen odkazy. Takto ani vyhledávače nic nezaznamenají, když je tady jen odkaz bez textu, popisu. Prostě vložit název a popis událost (třeba i vlastními slovy), foto, pokud existuje a odkaz jen na konci, jako na zdroj. Podobně jako to pan udělal ve vedlejší diskuzi zde: mycesi.cz/index...cihelna-2019#69

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. srp 2019 17:44 - 12. srp 2019 17:49 #229 napsal Oldřich Pružina
Odpověď na blog J.M.:
"Plně sdílím vaše nadšení, ale okolnost, že...." /Švejk, I.díl filmu/.

Pozitivní hodnocení této akce je v pořádku, protože ona veskrze pozitivní byla /každý si může udělat úsudek sám, záznam je jak na Raptor TV, tak i audio na Svobodném rádiu.
Jen k jedné věci mám naprostou výhradu: Nápad pozvat na setkání vlastenců i oponenty, se kterými by se vedla diskuse o tom, který směr je správný - zda vlastenectví, nebo podřízenost cizí mocnosti /míněno euroříše/, je naprosto scestný.
Viděl jste někde a někdy, že by třeba právě zrádní eurohujeři na svých akcích, až monstrakcích, zvali na pódium byť jednoho jediného vlastence?
Nikdy samozřejmě.
Akce nedemokratických sil, ohánějících se právě orwellovsky demokracií, nic takového nepřipouštějí. A vy by jste chtěl ještě nadále diskutovat s "vrahy Evropy a jejích obyvatel"? Vždyť jak jinak nazvat ty, kteří si na nás zvou zabijáky z barbarských zemí, aby nás, v našem domově, bez skrupulí povraždili, znásilnili a zotročili?
Jak to správně zpívá Tomáš Ortel:
"Cítím se podveden, když ti co vedou zem, diskutovat chtěj, s arabským vrahem"!

Ne, žádná diskuse s takovým nepřítelem. Oni vyhloubili ten příkop, ne my! Tady už každá diskuse končí, oni rozdělili společnost, a jako nejsprostší lháři tvrdí, že jsme to prý my - vlastenci.
I já jsem kdysi pracoval pro jedno velké médium, ale pro jeho zradu svého národa a vlasti, jsem jej opustil. Takže ano, je dobře, že chválíte tuto akci evidentně první svého druhu u nás, ale návrh na jakékoli její rozbíjení různicemi s lidmi propadlými nejhorším ideologiím, je naprosto nepřijatelné.
Vždyť právě i ona protiakce těch "eurozoufalců s nejistou orientací", kteří nechtěli diskutovat, ač byli naopak oproti své agresivitě pozváni, byla jasným důkazem, že tento nápad je nejen nesmyslem, ale dokonce možností, jak naopak rozbíjet vlastenecké akce.
Takže díky, ale takhle ne. Vlastenecké akce si diskusemi s takovými devianty rozvracet nedáme.
Poděkovali: Pavel Krajíček

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes 47

Včera 48

Tento týden 151

Tento měsíc 1066

Celkem členů

951 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat