Česká síť

Podrobnosti
Web navodnapreziti.cz si klade za cíl pomáhat lidem, kteří v nouzi budou hledat odpovědí na své otázky. Aby tedy nedošl...

Web navodnapreziti.cz si klade za cíl pomáhat lidem, kteří v nouzi budou hledat odpovědí na své otázky.

Aby tedy nedošlo k omylům, web Návod na přežití nebo ti, kteří stojí za ním v pozadí, nepředpokládá nějaký konec světa v roce 2020, jak by si mohl někdo mylně domýšlet. 

Očekáváme že by se mohla brzo začít naplňovat tato Abdrushinova slova:

"V blízké době zmohutní toto vyzařování tak, že ve velmi mnoha případech přijde zpětné působení ihned, bezprostředně! To jest ta moc, která brzy poleká pozemské lidi, a které se pak v budoucnosti budou muset obávat! Ale jenom ti se mají doopravdy co obávat, kdo činili bezpráví." Abdrushin


 
Více
Uživatelé, kterým se líbí.
Nejnovější fotografie
Odkaz byl zkopírován do vaší schránky
Filtr:
Přišpendlené položky
Nejnovější aktivity
 • A raději už nikomu neříkejte, že jste ateista, protože to je to stejné, jako byste řekli, že jste retardovaný deviant. Když normálnímu člověku řeknete, že jste ateista, tak hned ví, že máte zmrzačený mozek a že jste duchovně zaostalí. Protože jen potlačený duch, který se nechal zazdít zmrzačeným rozumem, může popírat svého Stvořitele. Naopak, pokud jste normální a necháte ducha, duši v sobě působit, tak prožijete vědomě jsoucnost duchovních světů, Boží vůle a tím i Stvořitele, takže získáte v prožití přesvědčení, které jediné má cenu pro věčnost, na rozdíl od rozumářských teorií, které při pozemské smrti zanechá rozumář ve své uschle hlavě a na onen svět vstupuje jako žebrák v...
  A raději už nikomu neříkejte, že jste ateista, protože to je to stejné, jako byste řekli, že jste retardovaný deviant. Když normálnímu člověku řeknete, že jste ateista, tak hned ví, že máte zmrzačený mozek a že jste duchovně zaostalí. Protože jen potlačený duch, který se nechal zazdít zmrzačeným rozumem, může popírat svého Stvořitele. Naopak, pokud jste normální a necháte ducha, duši v sobě působit, tak prožijete vědomě jsoucnost duchovních světů, Boží vůle a tím i Stvořitele, takže získáte v prožití přesvědčení, které jediné má cenu pro věčnost, na rozdíl od rozumářských teorií, které při pozemské smrti zanechá rozumář ve své uschle hlavě a na onen svět vstupuje jako žebrák v rozedraných šatech a diví se, že pojednou je duchovní šupák, když na zemi byl strašně chytrý.
  Více
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
 • Mé předchozí komentáře dobře vystihuje jedna věta, která nyní koluje i na Facebooku a zní: "Měli jste se naučit žít, ne šít!"
  Strašně každý nyní chce zachraňovat, ale pracovat na sobě a odstraňovat prvně příčiny, aby se zamezilo velkým následkům, to je mnohým zatěžko.
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
 • Ono to při povrchním pozorování může vypadat, že tady jsou skvělí a dobří lidé, solidární, šijí roušky a pláčou nad mrtvými a kdo ví co vše ještě. A že já jsem necitlivý vyvrhel, když zemřelé obviňuji ze sebevraždy apod. (viz můj předchozí příspěvek). Pravá láska má ale na zřeteli duchovní vzestup bližního a tím i jeho štěstí, protože to spočívá jen v duchovním vzestupu. Oni, ti zdánlivě všichni soucitní a milosrdní se rychle změní, když jim řeknete, že je zapotřebí na sobě pracovat, udržovat myšlení a cítění v čistotě a že je zapotřebí se duchovně hýbat a poznávat zákony stvoření a žít podle nich. Jen tak nastane ozdravění a mír. Zkuste jim to říci a většina těch "milých a...
  Ono to při povrchním pozorování může vypadat, že tady jsou skvělí a dobří lidé, solidární, šijí roušky a pláčou nad mrtvými a kdo ví co vše ještě. A že já jsem necitlivý vyvrhel, když zemřelé obviňuji ze sebevraždy apod. (viz můj předchozí příspěvek). Pravá láska má ale na zřeteli duchovní vzestup bližního a tím i jeho štěstí, protože to spočívá jen v duchovním vzestupu. Oni, ti zdánlivě všichni soucitní a milosrdní se rychle změní, když jim řeknete, že je zapotřebí na sobě pracovat, udržovat myšlení a cítění v čistotě a že je zapotřebí se duchovně hýbat a poznávat zákony stvoření a žít podle nich. Jen tak nastane ozdravění a mír. Zkuste jim to říci a většina těch "milých a hodných" se pojednou změní v nenávistné stvůry a začnou vás kamenovat. Ano, to vše byla pokrytecká maska k předvádění se před druhými, jakže jsou dobří. Každá duchovní námaha v nich budí hrůzu. Pohodlnější je vystavit pokrytecký štít na odiv před druhými a demonstrovat jak jsem soucitný a dobrý člověk apod. Podívejte se kolem sebe na celý svět. Kdyby lidé byli tak dobří, jak se domýšlejí, tak je tady rajský stav a všude mír. Ve skutečnosti většina z nich nenávidí Pravdu, což dokážou hned, když jim řeknete, že se musí sami duchovně hýbat a pracovat na sobě a zařizovat si život podle zákonů stvoření, protože jen tak může započít rozkvět.
  Více
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
 • Právě jsem četl titulek nějakého článku: "Zůstaňte doma, můžete někoho zabít, vzkazuje na videu těhotná Britka bojující o život svůj i dítěte". Toto je zase takový omezený názor stoupenců nebezpečné sekty rozumářů a materialistů, kteří zpustošili svět a vedou jej do záhuby. Každý kdo zemře na nějakou nemoc si za to může sám. Vůbec každá nemoc je signálem, že dotyčný jde proti přírodním (Božím) zákonům. Každý kdo zemře na nějakou nemoc, virus apod., tím zcela zřetelně dává najevo, že je sebevrah, který ve své zvrhlé domýšlivosti se postavil proti řádu stvoření a ve zpětném působení tím tak zhuntoval svou tělesnou schránku, až do úplného zničení. Není to žádný politováníhodný člověk....
  Právě jsem četl titulek nějakého článku: "Zůstaňte doma, můžete někoho zabít, vzkazuje na videu těhotná Britka bojující o život svůj i dítěte". Toto je zase takový omezený názor stoupenců nebezpečné sekty rozumářů a materialistů, kteří zpustošili svět a vedou jej do záhuby. Každý kdo zemře na nějakou nemoc si za to může sám. Vůbec každá nemoc je signálem, že dotyčný jde proti přírodním (Božím) zákonům. Každý kdo zemře na nějakou nemoc, virus apod., tím zcela zřetelně dává najevo, že je sebevrah, který ve své zvrhlé domýšlivosti se postavil proti řádu stvoření a ve zpětném působení tím tak zhuntoval svou tělesnou schránku, až do úplného zničení. Není to žádný politováníhodný člověk. Naopak, touto sebevraždou na sebe naložil další karmické břímě, které bude muset odčinit. Kam to bude muset zajít, aby lidé sestoupili ze svého sebeoslavování a uvědomili si své zpupné rouhání vůči Stvořiteli? Žel většina lidí zahyne. Jsou tak spoutání ješitnosti, že nelze u nich dát místo pokoře, která jediná vede do blízkosti Světla a Pravdy.
  Více
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
 •   Ivana Bradáčová okomentoval/a příspěvek před 3 dny
  K tomu koronaviru o jeho původu. Já odebírám videa Lazareva, originál v ruštině. A v jednom z posledních říká, že koronavirus vznikl normální přírodní cestou, ale že poté byl ještě upraven člověkem. Takže v podstatě mají pravdu obě strany, které se dohadují. Pokud má tedy pravdu Sergej N. Lazarev.
  • Jako většina, některé mají stejný základ a je jen na člověku jakou potvoru ze základního typu vyšlechtí a to je podmíněno i účelem, ke kterému jeJako většina, některé mají stejný základ a je jen na člověku jakou potvoru ze základního typu vyšlechtí a to je podmíněno i účelem, ke kterému je takto upraven.
     Více ...
   2
   0
   0
   0
   0
   0
   Oznámení
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
 • Chtěl bych něco v krátkosti objasnit. Občas asi z pohledu ostatních zlehčuji pozemskou smrt a hovořím, jakože to mnohým může vyznít, že někomu smrt přeji nebo že je mi jedno, že někdo zemře. Jde o to, že já se na pozemskou smrt dívám úplně jinak, než rozumáři a materialisté. Pro mě smrt není nic hrozného, naopak pro normálního člověka je pozemská smrt pouhé odložení hmotného nástroje a vítaný krok do nové světa, do jemnohmotnosti. Takže takto mě musíte chápat. Není to, že bych někomu přál něco zlého, ale prostě se na to dívám jinak. Rozumaři a materialisté tyto věci nemohou chápat, protože rozum pocházející z HMOTNÉHO mozku může chápat pouze HMOTNÉ věci. K chápání duchovních věci se musí...
  Chtěl bych něco v krátkosti objasnit. Občas asi z pohledu ostatních zlehčuji pozemskou smrt a hovořím, jakože to mnohým může vyznít, že někomu smrt přeji nebo že je mi jedno, že někdo zemře. Jde o to, že já se na pozemskou smrt dívám úplně jinak, než rozumáři a materialisté. Pro mě smrt není nic hrozného, naopak pro normálního člověka je pozemská smrt pouhé odložení hmotného nástroje a vítaný krok do nové světa, do jemnohmotnosti. Takže takto mě musíte chápat. Není to, že bych někomu přál něco zlého, ale prostě se na to dívám jinak. Rozumaři a materialisté tyto věci nemohou chápat, protože rozum pocházející z HMOTNÉHO mozku může chápat pouze HMOTNÉ věci. K chápání duchovních věci se musí použít orgány duše a to je u rozumářů naprosto vyloučeno, když svou vlastí duši popírají skrz zmrzačený (přepěstovaný) rozum.
  Více
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
 •   Tomáš Stodůlka okomentoval/a příspěvek před 1 týdnem
  Je to ale zajímavé pozorovat fanatiky rozumáře a materialisty, jak jsou nyní připosráni a bojí se o ty své zadnice. Přitom stačilo tak málo... stát se opravdovým člověkem a není pak nutné mít z čehokoli strach.
  • No tak to teď vidím v práci i venku. Ze strachu vyskakují pro naivní záminky. S větou "stejně jednou umřete" je zmrazím za 3 vteřiny. Jiný způsob proNo tak to teď vidím v práci i venku. Ze strachu vyskakují pro naivní záminky. S větou "stejně jednou umřete" je zmrazím za 3 vteřiny. Jiný způsob pro ně nemám.  Více ...
   1
   0
   0
   0
   0
   0
   Oznámení
  • To od Vás není hezké Tomáši. Staví vás to na stejnou úroveň.
   Chce to hodně trpělivosti a ovládat, pokud možno své emoce.
   Buďtě nad věcí. JsouTo od Vás není hezké Tomáši. Staví vás to na stejnou úroveň.
   Chce to hodně trpělivosti a ovládat, pokud možno své emoce.
   Buďtě nad věcí. Jsou vystrašení. Buďte vlídný a shovívaví, až za vámi přijdou pro odpovědi. Přijdou sami, to mi věřte.
     Více ...
   1
   0
   0
   0
   0
   0
   Oznámení
  • No ano Pravda pro mnohé opravdu hezká není. Myslím že nad věcí jsem a o mé emoce nemusíte mít starost. Nějaký virus není důvod k tomu nechat siNo ano Pravda pro mnohé opravdu hezká není. Myslím že nad věcí jsem a o mé emoce nemusíte mít starost. Nějaký virus není důvod k tomu nechat si sprostě nadávat od cizích lidí. To co se děje, ještě nikoho neopravňuje ke sprostotě a hrubosti. Vy si necháte nadávat od lidí??? Hezký den. T  Více ...
   1
   0
   0
   0
   0
   0
   Oznámení
  • To jistě ano. Mě můj nadřízený nazval sluníčkářem, když sem požadoval zajištění roušek, a patrně neví co to slovo znamená. Máme údajná opatřeníTo jistě ano. Mě můj nadřízený nazval sluníčkářem, když sem požadoval zajištění roušek, a patrně neví co to slovo znamená. Máme údajná opatření rozdělená na 3 stupně a čeká se jen na ten 3 .aby se přijala nějaká prevence.Dali nám dezinfekci a chvástali se sebechválou, jako by pro lidi udělali cosy nadlidského. - Prostě mi to v práci také leze krkem a spoluzaměstnanci se jen pitomě chechtaj, místo aby podpořili někoho, kdo se bere i za ně. Chce to hodit za hlavu. Dobře víme, že je ten smích přejde. - J  Více ...
   1
   0
   0
   0
   0
   0
   Oznámení
  • No tak posměch není na místě. "V nouzi poznáš přítele" Není ani potřeba to ani rozebírat. Hromada lidí ani není naštvaná ze strachu z nemoci, aleNo tak posměch není na místě. "V nouzi poznáš přítele" Není ani potřeba to ani rozebírat. Hromada lidí ani není naštvaná ze strachu z nemoci, ale taky ze zklamání ze svého okolí.  Více ...
   2
   0
   0
   0
   0
   0
   Oznámení
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
 • Vše co přichází od Boha je vždy jen Láska. Záleží ovšem na lidech, jak se na nich projeví. Láska může putovat pouze po paprsku čistoty. A protože země se nyní už nachází v temnotách následkem temného chtění většiny lidí, tak jen proto blížící se Láska Boží bude prvně rozkládat a ničit. Prostě vše, co se nezachvívá v čistotě, tedy ve vůli Boží, bude jí samou sežehnuto a spáleno. Temné, zvrhlé, sobecké, hmotařské myšlení a cítění většiny lidí bude čistotou tohoto záření uchváceno a rozloženo a lidé choří na duši i na těle zahynou. Takto jednoduše proběhne očista Boží na zemi. Hrstka přeživších začne potom nový život.
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
 • "Avšak těm několika, kteří jsou ochotni slyšet, budiž řečeno: Nákaza může řádit jen tam, kde jí je k tomu uvolněna cesta. Povodeň nevystoupá ani o coul výše, než jí bylo předem určeno. Oheň z nitra země a z oblohy nevrhne svou zkázu ani o píď dál, než smí. Bouře hučí svou zcela určenou cestou. A když doposud pevná země zakolísá, když se zřítí hory, nové vystoupí, když se celé krajiny obrátí v trosky … Nic se neuděje bez pevného vedení Boží vůle! To vám budiž útěchou!"
  Abdrushin

  celá kniha:  https://navodnapreziti.cz/index.php/clanky/11-poselstvi-gralu
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
Zde zatím není k žádná aktivita
Nelze načíst obsah popisku.

Copyright © 2018-2020.