MyČeši ♥

Británie je v šoku? Tak já v šoku nejsem vůbec. Každý normální člověk toto předvídal, protože je schopen normálního úsudku. A když vidí, jak se chovají nebezpeční fanatici, kteří jsou nyní u moci, tak se není čemu divit:

"Británie je v šoku. Vzpamatovává se z bilance dvanácti vražd převážně mladých a nezletilých za posledních 14 dnů. Naposledy v neděli pobodali sedmnáctiletého chlapce. Na následky svých zranění zemřel. Britská vláda se snaží vzrůstající útoky zastavit osvětou. "

celý článek:...
Zobrazit více

Jozef Krchňavý se to líbí
Pavel Krajíček "Britská vláda se snaží vzrůstající útoky zastavit osvětou." Buď opravdu začali pobírat nějakou retardaci nebo si z nás dělají srandu. před 2 týdny
loader
loader
Attachment

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat