MyČeši ♥

tn.nova.cz/clanek/ve-jmenu-islamskeho-statu-egypta…

Radim Fiala(SPD):
„Podle předsedy ČSSD Jana Hamáčka prý teroristický útok v Česku nehrozí..."

„Přitom mladý Egypťan podle policie plánoval v Česku vraždit ve jménu Islámského státu. Měl u sebe nůž a sháněl vestu s výbušninou a zbraně."

„Ministr vnitra Hamáček se ale soustředí na boj s islamofobií, protože podle Hamáčka": "islám už v minulosti prokázal a prokazuje nadále, že má nezastupitelnou a nevyčíslitelnou roli ve vývoji lidské...
Zobrazit více

Ve jménu Islámského státu! Egypťan prý chystal útok v Česku Mladý Egypťan podle policie plánoval v Česku vraždit ve jménu Islámského státu. Měl u sebe nůž a sháněl vestu s výbušninou a zbraně. Díky odposlechům… tn.nova.cz/clanek/ve-jmenu-islamskeho-statu-egyptan-pry-chystal-utok-v-cesku.html?fbclid=IwAR3mpDFDryKMwnHfX46Z7gayuNMWmNmvMhnxE-k16ev_y9I-MfiVLHKdpgg

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat