MyČeši ♥

Psal mi jeden pan, který je tady u nás registrován:
==
"Právě jsem poslouchal Svobodné rádio, pořad ,,Nad dopisy posluchačů“ a jeden posluchač vyjádřil pochybnost a nedůvěru k serveru ,,MyČeši“ ve smyslu, zda se nejedná o tzv. fiatalternativu. Tak mi napadá otázka, jak se prokazuje nevina ? Ať se každý přesvědčí sám."
==
Zajímalo by mě na základě čeho tento chytrý posluchač takto soudí?
*doplnění viz komentář níže pana Pružiny

René Ohnoutek možná nějaký bonzácký anální alpinista z FB, kterého mrzí, že jim lidi utíkají a oni již nad nimi nemají kontrolu před 3 měsíci
loader
loader
Attachment
Oldřich Pružina Nebyl to posluchač, ale redaktor, který v pořadu řekl, že si napřed chce ověřit, zda tento web není fiat alternativa /vůbec o něm asi neslyšel/. Tak jsem mu hned napsal, že může, vždyť naším členem je i jeho jiný kolega z rádia. A pak to už bude... Zobrazit více před 3 měsíci
loader
loader
Attachment

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat