MyČeši ♥

Přátelé, mám na Vás další otázku, která mi nedá spát.. Rád bych přispíval na děti, na nemocné, apd., jistě chápete co tím myslím, ale je tu "ALE"... Jak to udělat, abych někomu opravdu pomohl a neplatil Pákistáncům letenky do Evropy, nebo aby se z mého příspěvku nedostalo uslintaných 10% na daný účel a 90 na režii. Nikdy jsem se o to nezajímal... Nejraději bych posílal peníze třeba konkrétní osobě (např. donedávna jsem podporoval kamarádku s nemocným synkem), jenže to jsem měl jistotu, že peníze... Zobrazit více

Jan Kočnar se to líbí
Pavel Krajíček Nemusíte chodit daleko, stačí si přečíst toto (jedná se příspěvek na provoz našeho webu, zobrazuje se tam chybný titulek):
mycesi.cz/index.php/ochrana-osobnich-udaju/2-uncat…
před 3 měsíci
loader
loader
Attachment
Marie Orgoníková Já už několik let přispívám těmto mladým lidem,na jejich stránkách si můžete zpětně zjistit,kam peníze šly.Letos ještě lze přispět.A na transparentním účtu u Fio banky vidíte,že tam opravdu přispívají lidé po troškách... Zobrazit více před 3 měsíci
loader
loader
Attachment
Josef Pospíšil Děkuji Marie, projdu si to před 3 měsíci
loader
loader
Attachment

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat