MyČeši ♥

"Brusel zakázal demonstraci proti Migračnímu paktu.
Plánovaný pochod proti Migračnímu paktu OSN, který měl proběhnout v Bruselu, byl zakázán starostou města a premiérem regionu." více v článku:

stredoevropan.cz/2018/12/13/brusel-zakazal-demonst…

Brusel zakázal demonstraci proti Migračnímu paktu Plánovaný pochod proti Migračnímu paktu OSN, který měl proběhnout v Bruselu, byl zakázán starostou města a premiérem regionu. “Nemůžeme v Bruselu dovolit ‘hnědý pochod’, řekli… stredoevropan.cz/2018/12/13/brusel-zakazal-demonstraci-proti-migracnimu-paktu/?fbclid=IwAR1cQ5xzdErNYmrNxWgWg3bZ7B-iSTWIm2kTN0S03G373KtGq5Pk0FqRwsc
Stanislav Müller Ukradeno z nejmenované soc.sítě, známému docentu Konvičkovi. Držím palce.: BELGICKÉ ŽLUTÉ VESTY KAŠLOU NA ZÁKAZ DEMONSTRACE!

Bruselský magistrát zakázal sobotní demonstraci Žlutých vest, namířenou výslovně proti migraci.

Organizátoři málem...
Zobrazit více
Před 1 měsícem
loader
loader
Attachment

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat