MyČeši ♥

Pokud by nás přicházející totalita prozápadních chlípníků a fanatiků chtěla umlčet a kriminalizovat (v rozporu s čl. 17 odst. 3 v němž se praví že "Cenzura je nepřípustná" ), tak nezapomínejme, že máme v Listině základních práv a svobod také článek 23:
"Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny."

René Ohnoutek jenom mi to připomíná stanovisko PČR ke svobodě projevu: "svoboda projevu neznamená svobodu po projevu". - To už je na ránu z milosti do spánku. Pokud míní policie takto překrucovat listinu základních práv a svobod, je to projev totalitního chování a pak... Zobrazit více před 3 měsíci
loader
loader
Attachment
Oldřich Pružina Pokud byl tento výrok skutečně pronesen /nemohu znát vše/, pak je jako vystřižený ze slovníku nacistů a bolševiků - tedy vidíme jak si i u nás někdo představuje demokracii. před 3 měsíci
loader
loader
Attachment
Ilona Kubíčková Listinou práv a svobod, si zdejší eurořiťolezci vytírají řitě. před 3 měsíci
loader
loader
Attachment
René Ohnoutek jo, takoví anální alpinisté, to je ta naše elita národa před 3 měsíci
loader
loader
Attachment

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat