MyČeši ♥

Oznámení
 • Toto je soukromá skupina. Pro zobrazení obsahu se musíte nejprve stát jejím členem.
Doporučené
Vlastenci na MyČeši

Vlastenci na MyČeši

Jsem Čech a proto uvědomělý Slovan a vlastenec 👊

 
 • loader
 • Protože hlavní skupina webu "Pojďte to říct - bez cenzury" je otevřená a přístupná všem, tak jsem tuto naši vlasteneckou  skupinu "Vlastenci na MyČeši" uzavřel a příspěvky budou vidět pouze pro členy. Ať to máme takové pestřejší.

  ==

  Úvod k vlastní skupině:

  Víte už tedy, proč havěť, plná nenávisti, stále útočí na Rusko, na vlastence, na vlastenecké strany, tedy na cítící lidi? Vysvětlil to už kdysi Abdrushin:


  "Po tom se pozná, kde číhají temnoty. A to co temnota nenávidí, co pronásleduje svou nenávistí, tj. jen Světlo a všechno světlé. Každý, kdo v klidu zkoumá, nalezne hned důkaz, kde jest temnota a kde Světlo. Je to podle zákonů stvoření a dá se to z mého Poselství podrobně zdůvodniti. Vždyť temnoty nenávidí Světlo a snaží se je napadat a špinit, kde jenom mohou!  Kam temnota útočí, tam jsou světlé hodnoty! To bude lidem v budoucnosti jasně viditelné. Budou moci podle toho usuzovati a jednati, aby úplně vymýtili zlo, které se musí takto samo vždy označiti!" 


  více v článku: Prozápadní chlípníci


 • Kategorie
  Vlastenci
 • Vytvořena
  pátek 9. listopad 2018
 • Administrátoři skupiny
  MyČeši ♥, Pavel Krajíček

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat