MyČeši ♥

Svoboda projevu

Svoboda projevu

Odkazy na konkrétní případy omezování svobody projevu (zejména v česky a slovensky mluvících...

 
  • loader
Stanislav Vaculík a 3 dalších se připojili ke skupině Svoboda projevu 13 hod 23 min

Já na Twitteru jsem už cca osm roků twitter.com/krajicekpavel a za tu dobu mě sleduje 32 lidí z nichž někteří mě určitě nesledují, ale jde o jakési podivné profily. Tedy se mi nezdá, že by tam bylo nějak mnoho běžných lidí.

TWITTER: Jsem si vědom toho, že je tu většina lidí z Facebooku. Já z důvodu časového vytížení používám převážně Twitter. Nevím, komu a jak jsem šlápnul na kuří oko, ale Twitter mi zásadním způsobem ořezal funkčnost účtu. Nemůžu si přidávat nové lidi, které bych chtěl sledovat. Sebrali mi tlačítko sledovaných, nemůžu se podívat, koho sleduji. Twitter mi odebírá moje sledovatele. Manipuluje s lajky. Twitter mi cca ve 3 cyklech odebral asi 2/3 lidí, které jsem sledoval (mám potvrzeno, že to...

Petr Unger založil/a novou diskuzipřed 2 měsíci

Alternativy k cenzurovaným sociálním sítím

Mluvme o alternativách k téměř monopolním sociálním sítím Facebook, Twitter, Youtube apod. Mluvme o způsobech jak přesvědčit širší okruh lidí k přechodu na alternativní sítě. Mluvme o tom, jestli to má vůbec smysl. Pokud ano, tak kdy, jak oslovit a přesvědčit co nejpočetnější skupinu lidí.

Svoboda projevu