MyČeši ♥

  • loader

Zatím nejsou témata

Oldřich Pružina Palec... před 3 týdny
loader
loader
Attachment

Turek přišel ve středu odpoledne na sociální úřad a požadoval po řediteli Andreasovi G. (50), aby mu úřad začal vyplácet dávky pro žadatele o azyl. Muž ale na ně neměl nárok a odešel s nepořízenou. Zanedlouho se vrátil a šel přímo do kanceláře ředitele ve třetím patře najisto.

Žadatel o azyl ubodal v Rakousku šéfa úřadu. Nedostal sociální dávky Nesouhlas s fungování současného azylového zákona se začal šířit Rakouskem. Vyprovokoval ji případ chladnokrevné vraždy ředitele sociálního úřadu v městě Dornbirn ve spolkové zemi Vorarlbersko,… www.novinky.cz/zahranicni/evropa/496746-zadatel-o-azyl-ubodal-v-rakousku-sefa-uradu-nedostal-socialni-davky.html

Spojme se celou svou silou nejen v srdcích, myslích a duších,
ale i v obnovení ČESKOSLOVENSKA.
Mně už nebaví, celých 29 let čím dál víc vnímat, všechna ta paranoidní schizofrenní chování - poslouchat ty rozporuplné kecy,
provolávání hesel, že se máme dobře
a jedním dechem současně vyřvávají, jak neúnosný a netolerovatelný už je v téhle naší slovanské zemičce, všechen tenhle polistopadový švajnerajn !!!

Obnovme ČESKOSLOVENSKO
a svobodně a demokraticky učiňme hlavním městem země Ostravu. Ten region -...
Zobrazit více

Policie dostala informaci o podezření krátce po 14. hodině na tísňové lince. „Policisté v souvislosti s oznámením zadrželi čtveřici cizinců a převezli je k dalším úkonům na policejní služebnu,” uvedl mluvčí policie Jan Rybanský.

www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Nicholas-Win…

Luděk Moravec se to líbí

Určitě jsem pro vystoupení z EU a obnovení státních hranic a jejich ochranu. A jak jsem psal dříve:
V české zemi by měli mít právo volit jen občané s českým občanstvím a pouze s českou národnosti a s trvalým pobytem v ČR. Proč by měl mít např. Mongol nebo Němec právo volit u nás? On má přece volební právo ve své zemí. U nás v ČR je pouze na návštěvě jako cizí host v rodině. Doma si také nenecháme kecat od návštěvy o tom jak si to ve své rodině uspořádáme. Pokud by nám návštěva chtěla v rodině...
Zobrazit více

Kateřina Krejčová Moje řeč. před 6 měsíci
loader
loader
Attachment

Jsem Hrdá na to že se u nás formuje domobrana. Asi to jinak nejde.

www.seznamzpravy.cz/clanek/armada-slibuje-nejvetsi…

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat