MyČeši ♥

po blokaci účtu na 30 dní od FB a založení nového účtu odstranění nového účtu během 2 hodin fungování. Tohle není už cenzura, ale šikana. No nic, naštěstí nejsem na FB vyloženě závislý, jenom mě mrzí, že přec Vánoci nemůžu pozdravit kamarády a popřát jim. Budou se muset letos bez toho obejít a vinšování si užijí po Novém roce.

Naďa Marková se to líbí
Naďa Marková Mě to udělali po několika hodinách také a psali mi, že na mém účtu proběhla nějaká nebývalá aktivita, která může ohrozit mě i mé přátele... Neustále ze mě mámili nějaké fotky ke zkoumání. Během blokace mi FB psal, že mě lidé marně hledají on line... Zobrazit více Před 1 měsícem
loader
loader
Attachment

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat