MyČeši ♥

Je až neuvěřitelné, jak hluboko spadla úroveň některých vysokých škol v ČR. Dokazují to i témata diplomových prací jako "Genderové stereotypy v Knížce Ferdy Mravence" nebo "Genderové stereotypy a dětský časopis Čtyřlístek".

Autor podobné diplomky pak nemá na trhu absolutně žádnou šanci najít si jinou práci než takovou, na kterou by dosáhl i bez školy.

Národní demokracie prosazuje, aby vysokoškolské obory byly financovány v návaznosti na uplatnitelnost absolventů. Podporujeme zejména technické obory (a to...
Zobrazit více

O čem všem lze napsat diplomky? | Pravý prostor Jedním z mála hmatatelných vyvrcholení vysokoškolského studia, pokud při něm studenti nepřivedou na svět potomka, je diplomová práce, vytištěná a krásně svázaná do pevných desek,… pravyprostor.cz/o-cem-vsem-lze-napsat-diplomky/?fbclid=IwAR3h1XqJdBO3RLX_Hjz2SPxnj_2p6iKhCKmE76-cqi1xpHrtKV-881v3hys

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat