MyČeši ♥

  • loader

Zatím nejsou témata

Adam Marek a 100 dalších se připojili ke skupině Národní demokracie před 3 dny
Jan Sedláček přidal foto do Fota streamu alba skupiny Národní demokracie před 2 dny

Sdílejte!

Více informací zde:
www.lidovky.cz/byznys/auto/auta-ovladne-velky-brat…

Je potřeba tomu učinit přítrž! I to bude cílem naší společné koalice ROZUMNÝCH a Národní demokracie. Pokud budeme zvoleni do Evropského parlamentu, postavíme se rázně proti jakémukoliv omezování pravomocí řidičů. Navíc na půdě EP dojednáme s politiky z dalších zemí vzájemné dohody o spolupráci, které začnou platit, až se EU rozpadne nebo až z ní vystoupíme. V takovéto EU nemá cenu zůstávat!

Více informací o naší koalici...
Zobrazit více

Sdílejte!Více informací zde:https://www.lidovky.cz/byznys/auto/auta-ovladne-velky-bratr-budou-mit-omezovace-rychlosti-a-alkoholove-zamky.A190315_181856_ln-auto_vlhJe potřeba tomu učinit přítrž! I to bude cílem naší společné koalice ROZUMNÝCH a Národní demokracie. Pokud budeme zvoleni do Evropského parlamentu, postavíme se rázně proti jakémukoliv omezování pravomocí řidičů. Navíc na půdě EP dojednáme s politiky z dalších zemí vzájemné dohody o spolupráci, které začnou platit, až se EU rozpadne nebo až z ní vystoupíme. V takovéto EU nemá cenu zůstávat!Více informací o naší koalici naleznete zde:http://rozumni-narodnidemokracie.cz/Můžete nás též podpořit v nezávislém volebním průzkumu: https://eu2019.programydovoleb.cz/kvizy-a-dotazniky/koho-budete-volit/pruzkum
Jan Sedláček přidal foto do Fota streamu alba skupiny Národní demokracie před 5 dny

Přesně před 80 lety byl ustanoven Protektorát Čechy a Morava. Přišli jsme o vládu nad svým územím, už tak okleštěným po Mnichovské zradě.

Loni jsme si připomínali výročí jiné okupace - té sovětské. Česká televize tehdy tomu výročí věnovala téměř celý den a připomínala jej i v dalších dnech.

Co myslíte - věnuje ČT podobný (či větší) prostor i vzpomínce na německou okupaci, která byla daleko horší než ta sovětská?

Nebo o této okupaci "taktně pomlčí", protože se jí to nebude hodit do jejího...
Zobrazit více

Přesně před 80 lety byl ustanoven Protektorát Čechy a Morava. Přišli jsme o vládu nad svým územím, už tak okleštěným po Mnichovské zradě.Loni jsme si připomínali výročí jiné okupace - té sovětské. Česká televize tehdy tomu výročí věnovala téměř celý den a připomínala jej i v dalších dnech.Co myslíte - věnuje ČT podobný (či větší) prostor i vzpomínce na německou okupaci, která byla daleko horší než ta sovětská?Nebo o této okupaci "taktně pomlčí", protože se jí to nebude hodit do jejího pochlebování západním kmotrům a nové Čtvrté říši jménem EU?
Jan Sedláček přidal foto do Fota streamu alba skupiny Národní demokracie Před 1 týdnem

Sdílejte!
Společná koalice ROZUMNÝCH a Národní demokracie představuje svůj program do eurovoleb.

Úplné znění naleznete na našich stránkách: rozumni-narodnidemokracie.cz/nas-program/

Pokud jste ještě nehlasovali, můžete nás také podpořit v tomto nezávislém průzkumu: eu2019.programydovoleb.cz/kvizy-a-dotazniky/koho-b…

Pojďme #společněprotiEU a vraťme Evropu svobodných národů, jaká zde byla před Maastrichtem!

Sdílejte!Společná koalice ROZUMNÝCH a Národní demokracie představuje svůj program do eurovoleb.Úplné znění naleznete na našich stránkách: http://rozumni-narodnidemokracie.cz/nas-program/Pokud jste ještě nehlasovali, můžete nás také podpořit v tomto nezávislém průzkumu: https://eu2019.programydovoleb.cz/kvizy-a-dotazniky/koho-budete-volit/pruzkumPojďme #společněprotiEU a vraťme Evropu svobodných národů, jaká zde byla před Maastrichtem!
Ondřej Švec Podpora Visegrádu jistě,ale chtělo by to tlačit na Poláky aby opustili svojí rusofobii. Když se na to ale Poláků ptám,tak se to jeví jako nadlidský úkol. Jiná cesta ovšem není. před 6 dny
loader
loader
Attachment
Jan Sedláček přidal foto do Fota streamu alba skupiny Národní demokracie před 3 týdny

Sdílejte!
Teď už nejde jen o žárovky či zahnuté banány. Teď EU zcela otevřeně hazarduje se životy a zdravím českých občanů, když nám zakazuje, abychom na našem vlastním území kontrolovali bezpečnost potravin.

Více informací zde:
www.idnes.cz/ekonomika/domaci/polske-hovezi-maso-k…

Další z mnoha důvodů, proč musíme v květnových eurovolbách dát hlas výhradně těm stranám a koalicím, které prosazují konec EU a návrat k Evropě svobodných států!

Sdílejte!Teď už nejde jen o žárovky či zahnuté banány. Teď EU zcela otevřeně hazarduje se životy a zdravím českých občanů, když nám zakazuje, abychom na našem vlastním území kontrolovali bezpečnost potravin.Více informací zde:https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/polske-hovezi-maso-kontroly-evropska-komise.A190228_174317_ekonomika_areDalší z mnoha důvodů, proč musíme v květnových eurovolbách dát hlas výhradně těm stranám a koalicím, které prosazují konec EU a návrat k Evropě svobodných států!
Jan Sedláček přidal foto do Fota streamu alba skupiny Národní demokracie před 3 týdny

Výzva nespokojeným členům a příznivcům SPD
-------------
narodnidemokracie.cz/vyzva-nespokojenym-clenum-a-p…

Národní demokracie pozorně a se znepokojením sleduje situaci uvnitř hnutí SPD, zejména pak rozpuštění buňky v Moravskoslezském kraji, které se odehrálo těsně poté, co poslanec Lubomír Volný ohlásil kandidaturu na předsedu SPD proti Tomiu Okamurovi.

Tato skutečnost bohužel potvrzuje náš názor, že se Okamura nechová jako národovecký lídr, nýbrž jako solitérní hráč, kterému více než o ideje...
Zobrazit více

Výzva nespokojeným členům a příznivcům SPD-------------http://narodnidemokracie.cz/vyzva-nespokojenym-clenum-a-priznivcum-spd/Národní demokracie pozorně a se znepokojením sleduje situaci uvnitř hnutí SPD, zejména pak rozpuštění buňky v Moravskoslezském kraji, které se odehrálo těsně poté, co poslanec Lubomír Volný ohlásil kandidaturu na předsedu SPD proti Tomiu Okamurovi.Tato skutečnost bohužel potvrzuje náš názor, že se Okamura nechová jako národovecký lídr, nýbrž jako solitérní hráč, kterému více než o ideje jde o jeho stranické postavení a který vedle sebe nestrpí nikoho, kdo by mu mohl „přerůst přes hlavu“. Tato vlastnost se bohužel projevuje i v Okamurově neochotě spojit síly s dalšími vlasteneckými stranami, což opakovaně vede ke štěpení národovecké scény.Neméně znepokojeni jsme i z toho, jak SPD ustupuje ze svého původního programu. Začalo to již krátce po volbách, kdy Radim Fiala prohlásil, že SPD odmítá byť i referendum o vystoupení z NATO. Poté přišlo několik vyjádření Tomia Okamury o tom, že namísto Czexitu by raději EU pouze zreformoval. Dají se jmenovat i další příklady zrady národních zájmů představiteli SPD a podlézání silám ovládajícím USA, např. přihlášení se předsedy Výboru pro bezpečnost Radka Kotena k obchodní válce proti Huawei. Pomyslnou třešničkou na dortu byla konference, na níž se Okamura postavil po bok podpindosníků z Demagogického bloku, kteří se snažili o majdan proti české vládě. Národní demokraté považují tyto kroky za plivnutí do tváře jak všem slušným členům SPD, tak především 539 tisícům voličů, kteří dali v minulých parlamentních volbách svoji důvěru právě Tomiu Okamurovi. Dotýká se nás to o to více, že SPD v těchto volbách vykradla náš program založený na vystoupení z EU a NATO, který jsme my prosazovali již v době obnovení naší strany před 5 lety, tedy dávno před vznikem SPD. Tento program si držíme stále a na rozdíl od Tomia Okamury a Radima Fialy z něj nikdy neslevíme.Oproti vedení SPD se také nebráníme spolupráci s dalšími vlasteneckými stranami a hnutími; důkazem toho byly právě parlamentní volby 2017, do nichž jsme šli spolu se šesti dalšími uskupeními pod společnou hlavičkou ROZUMNÍ. Stali jsme se díky tomu 12. nejsilnější stranou v ČR (třetí nejsilnější neparlamentní stranou) a získali 4x více hlasů než ostatní strany s vlasteneckým programem (mimo SPD). Na této spolupráci stavíme i nadále; spolu s Rozumnými jsme postavili společnou vlasteneckou kandidátku do Evropského parlamentu. Vyzýváme proto všechny nespokojené členy, čekatele a příznivce SPD (jak z Moravskoslezského kraje, tak i z dalších oblastí), aby zvážili vstup do našich řad. Národní demokracie si na rozdíl od SPD hledí svých členů a naslouchá jejich názorům a slušným připomínkám. Ostatně, v minulých měsících jsme již přijali řadu bývalých členů a příznivců SPD a hlásí se nám stále další. Každý slušný vlastenec, který to myslí vážně, je u nás vítán.Předsednictvo Národní demokracie

narodnidemokracie.cz/frantisek-cinkl-veletrh-zvrac…

Jan Sedláček přidal foto do Fota streamu alba skupiny Národní demokracie před 4 týdny

Jdeme to toho!
Národní demokraté a Rozumní jdou do eurovoleb společně. Máme jasný cíl: Zrušit EU a vytvořit Evropu svobodných nezávislých států!

Jdeme to toho!Národní demokraté a Rozumní jdou do eurovoleb společně. Máme jasný cíl: Zrušit EU a vytvořit Evropu svobodných nezávislých států!
Jano Javorina se to líbí
Jan Sedláček přidal foto do Fota streamu alba skupiny Národní demokracie před 4 týdny

Sdílejte!
Kmotrům z Brusele nestačí, že omezují legální držení zbraní. Teď navrhují omezit i nošení kapesních nožíků.

V minulých dnech o tom informoval Deník:
ustecky.denik.cz/zpravy_region/do-lesa-bez-noze-ev…

My naopak dlouhodobě říkáme: Ozbrojení slušní lidé schopní se bránit jsou tou nejlepší obranou proti kriminalitě i terorismu! Jakékoliv omezování obranných prostředků (ať už legálních zbraní, nebo nožů) v žádné zemi kriminalitu nesnížilo, ba právě naopak.

Je velmi pravděpodobné, že tyto výhružky ze...
Zobrazit více

Sdílejte!Kmotrům z Brusele nestačí, že omezují legální držení zbraní. Teď navrhují omezit i nošení kapesních nožíků.V minulých dnech o tom informoval Deník:https://ustecky.denik.cz/zpravy_region/do-lesa-bez-noze-evropska-unie-navrhuje-jejich-zakaz-20190216q.htmlMy naopak dlouhodobě říkáme: Ozbrojení slušní lidé schopní se bránit jsou tou nejlepší obranou proti kriminalitě i terorismu! Jakékoliv omezování obranných prostředků (ať už legálních zbraní, nebo nožů) v žádné zemi kriminalitu nesnížilo, ba právě naopak.Je velmi pravděpodobné, že tyto výhružky ze strany Brusele se v nejbližších letech přetaví ve tvrdý zákaz nožů, který povede k nárůstu kriminality. Proto je potřeba již v květnových eurovolbách jasně podpořit takové kandidáty, kteří nepodpoří žádné podobné směrnice a naopak budou usilovat o konec EU a o návrat k Evropě svobodných států, kterým nikdo cizí nenařizuje, jestli se jejich občané smí nebo nesmí bránit!#společněprotiEU

Místopředseda ND Jan Sedláček v debatě s V. Vítovou. Témata? Babiš, eurovolby, potravinová soběstačnost a především situace ve Venezuele.
www.youtube.com/watch

2019 02 06 - Středa-Debaty je třeba...

zpráva pro všechny - Spamy vulgarity duplicity budou mazány Na všechny relace a videa se vztahují autorská práva svobodny-vysilac.cz Sledujte kanály Svobodné...

Jan Sedláček přidal foto do Fota streamu alba skupiny Národní demokracie Před 1 měsícem

Stanislav Müller se to líbí

Národovecká knihovnička

audio:
uloz.to/!S8KiTOGXFqB6/adam-bartos-e-shop-mp3

Stanislav Müller se to líbí
loader
loader
Attachment

narodnidemokracie.cz/prohlaseni-narodni-demokracie…

Jano Javorina se to líbí
Jan Sedláček přidal foto do Fota streamu alba skupiny Národní demokracie Před 1 měsícem

Tak český občan Jiří Sagan, kterému se do kamionu a bez jeho vědomí vlámala vetřelecká verbež, byl odsouzen francouzskou justicí na 24 měsíců nepodmíněně. Je jen typické, že vetřelce ani nestíhala, ani je neurčila k deportaci.

Ptáme se: "Co pro pana Sagana (a jeho rodinu) udělá česká vláda a ministr Poche-Petříček?" Nejspíš NIC. Stejně, jako když nadále nečinně přihlíží brutálnímu únosu českých občanů, malých chlapců Michalákových, v Norsku. Namísto toho, abych logicky této zemi se...
Zobrazit více

Tak český občan Jiří Sagan, kterému se do kamionu a bez jeho vědomí vlámala vetřelecká verbež, byl odsouzen francouzskou justicí na 24 měsíců nepodmíněně. Je jen typické, že vetřelce ani nestíhala, ani je neurčila k deportaci.Ptáme se: "Co pro pana Sagana (a jeho rodinu) udělá česká vláda a ministr Poche-Petříček?"  Nejspíš NIC. Stejně, jako když nadále nečinně přihlíží brutálnímu únosu českých občanů, malých chlapců Michalákových, v Norsku. Namísto toho, abych logicky této zemi se zdegenerovaným genofondem vyhlásili válku, přijímají naše ministerstva (a neziskovky!) ochotně stovky milionů z tzv. Norských fondů a financují jimi nejrůznější nesmysly.Přitom v nedávné době se Česká republika pro své občany angažovala. Za dvě přiblblá vemena (Chrástenskou a Humpálovou) zaplatila 150 mil. CZK. Za “misionáře” Jaška 300 mil. CZK. Ale to nejspíš proto, že si při takovém "nedoložitelném" transferu někdo mohl pěkně namastit kapsu.
Tomáš Stodůlka se to líbí
Jan Sedláček přidal foto do Fota streamu alba skupiny Národní demokracie před 2 měsíci

Vyfoceno na nádraží v Brně.
Tato záležitost byla financována z EU (jinými slovy z peněz našich daňových poplatníků, které my pošleme do Brusele a Brusel nám je sem posílá na podobné věci).

Už jenom skutečnost, že nějaká nátlaková organizace (vy)loudí veřejné prostředky pro svou propagandu za účelem legislativní změny a ovlivňování veřejného mínění, je naprosto nepřijatelná.

Pokud někdo podporuje homosexuální "manželství", tak ať to dělá ZA SVOJE PENÍZE, nikoliv za naše!

Národní demokracie...
Zobrazit více

Vyfoceno na nádraží v Brně.Tato záležitost byla financována z EU (jinými slovy z peněz našich daňových poplatníků, které my pošleme do Brusele a Brusel nám je sem posílá na podobné věci).Už jenom skutečnost, že nějaká nátlaková organizace (vy)loudí veřejné prostředky pro svou propagandu za účelem legislativní změny a ovlivňování veřejného mínění, je naprosto nepřijatelná.Pokud někdo podporuje homosexuální "manželství", tak ať to dělá ZA SVOJE PENÍZE, nikoliv za naše!Národní demokracie prosazuje, aby (ne)ziskovky propagující politické názory byly zcela odstřiženy od peněz daňových poplatníků i od peněz kmotrů, jako je George Soros.A samozřejmě prosazujeme také vystoupení z EU, protože nemá cenu zůstávat v organizaci, která zcela popírá tradiční hodnoty a vměšuje se (i takto finančně) do tvorby naší legislativy).
Tomáš Stodůlka Hnus a zloba. Takto smýšlí odpadlíci od života. Hlupáci. Něco podobného bylo nedávno v Olomouci na nádraží. Homofotograf nafotil páry stejného pohlaví a naházel to na nástěnky ve velkých formátech mezi kterými se pomalu muselo kličkovat ke schodům... Zobrazit více před 2 měsíci
loader
loader
Attachment

www.youtube.com/watch
Záznam ze skvělé přednášky a besedy s Alenou Vitáskovou, bojovnicí proti solárním baronům.

Alena Vitásková : Můj nerovný boj s mafií...

Můj nerovný boj s mafií : Beseda s Alenou Vitáskovou 21.1.2019 Novotného lávka 5, Praha 1

Národní demokracie slavila v Nymburce
narodnidemokracie.cz/narodni-demokracie-slavila-v-…

Národní demokracie slavila v Nymburce, vymezila se proti SPD, udělila čestné členství Petru Hannigovi a schválila dvoukoalici Rozumní a Národní demokracie do eurovoleb. Lídrem kandidátky bude Adam B. Bartoš. V upomínce na nymburskou deklaraci mladočechů z roku 1894 přijala novou nymburskou deklaraci - NÁRODNÍ DEMOKRACIE Na čtyři desítky národních demokratů a jejich příznivců si v Nymburce připomnělo 5 let od obnovení strany v roce 2014 a 100 let od přejmenování Československé státoprávní… narodnidemokracie.cz/narodni-demokracie-slavila-v-nymburce-vymezila-se-proti-spd-udelila-cestne-clenstvi-petru-hannigovi-a-schvalila-dvoukoalici-rozumni-a-narodni-demokracie-lidrem-bude-adam-b-bartos-v-upom/
Jaroslav Steiden fota
www.facebook.com/photo.php

Richard Štark - Richard Štark přidal novou fotku...

před 2 měsíci
loader
loader
Attachment
Jan Sedláček přidal foto do Fota streamu alba skupiny Národní demokracie před 2 měsíci

Momentka ze včerejší konference ND konané v Nymburce. Hlavním tématem konference byla příprava na eurovolby. do kterých jde ND v koalici se stranou Rozumných.

Momentka ze včerejší konference ND konané v Nymburce. Hlavním tématem konference byla příprava na eurovolby. do kterých jde ND v koalici se stranou Rozumných.
Jano Javorina se to líbí

Nymburská deklarace Národní demokracie 2019.

Přístup Národní demokracie k volbám do Evropského parlamentu

Národní demokracii leží na srdci především blahobyt našich občanů a postavení naší země, České republiky. Zároveň se cítíme plnohodnotnými Evropany.

Nejsme však ztotožněni se současným uspořádáním a ovládáním evropského prostoru.
infokuryr.cz/news.php

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat