Česká síť

Podrobnosti
Chtěl bych zde probírat politiku lokálního zaměření vázanou na politiku krajskou, následně na politiku parlamentní a od ...

Chtěl bych zde probírat politiku lokálního zaměření vázanou na politiku krajskou, následně na politiku parlamentní a od té se odrážet do světové politiky a to vše v užších souvislostech kolem mé mnohaleté práce POUKÁZÁNÍ tedy FÉNIX - vytvořil jsem si k tomuto mému záměru nástroje a ty zase vytvořili možnosti i informovanost o skutečném dění kolem mého domova, ale v závislosti na mém dění i kolem vašich domovů. 

Říká se, že kdo nečinně sleduje konající se bezpráví je stejně vinen jako ten kdo ho páchá. Také kdo jinému jámu kope sám do ní padá a je mnoho krásných Českých přísloví a úsloví, které nám zde zanechali naši předci, a kterými jsme se při své tvorbě řídili a řídíme dodnes. Také je praktikujeme ve skutečných životech a výsledkem pro společnost je pak nejen tato má činnost, ale také krásné dílo mnoha lidmi z naší země i ciziny obdivované. 

Jenže zkuste si v dnešní době vytvořit něco co propagujete jako čistě pronárodní sociální projekt. No zaručuji vám minimálně to že to budete dělat za své a svépomocí. Tzn. Nic jako dotace nebo podpora obce kde žijete - aspoň u nás tomu tak je.  Aby tomu tak nebylo a změnil se pohled na vše národní jsme zde my jako rodina a jako rodina budeme zde poskytovat pravdivé informace k politice tohoto místa, která je bohužel vázána k politice která se rodí v jiné zemi a nám je zde implantována jako naše politika. 

Budeme se snažit zde prezentovat vše co nakonec jak uvidíte úzce souvisí s mnoha lidmi vysoké politiky naší Republiky. Mnohdy si ani mnoho z nás neuvědomuje jak hluboko sahají provázky loutek, které náš národ zotročují aby sami momentálně těžili a žili si nad poměry většiny obyvatel. Korupce a jiné nekalé jednání bude z naší činnosti jen sálat tedy z popisovaného děje. Dotační podvody a zakázky proti smlouvám dotačních titulů jsou de jasným světlem poukázání na činnost místního zastupitelstva, a když budete sledovat kdo je za tímto konáním a kdo je sponzoruje dojde vám jak dalece jste se mýlili nebo jak moc je vám podobné dění povědomé od vašich zastupitelů. 

Mnoho let tzn. 15 se snažíme svou činností Fénix, dříve jen skromně nazývané poukázání dostat mezi lidi povědomí o tom co jim protože pracují a pracují, uniká. Je to jako mor a dokud to sami nezastavíme svým sledováním dění a likvidací korupčního jednání  budeme stále jen otroci ve vlastní zemi - náš rodinný ,,nepřítel" jednou napsal ,,Začít od sebe" a drze se v tomto článku doznal k odebrání našeho práva autorů - tedy začneme od sebe a začali jsme tím, že jsme v roce 2004 spustili rodinný projekt Fénixovy děti a propracovávali jej do konce a nového začátku jako projektu pro lidi, od lidí. Aby mohl být plně funkční tedy užitý společností, musí se přiživovat nekalostí drzých a to se děje a tak projekt samovolně pokračuje za občasného našeho pootočení setrvačným kolem, aby dostalo mnohem větší rychlost a tak i sílu.

Tolik k úvodu - dokáži si představit vás, kdo to čtete - nic si z toho nedělejte, stačí jen sledovat sdílené informace, případně se ptát k věci a dojde vám, co jsem zde napsal - ne hned, ale dojde. Dalo by se říci jsme takový malý skrytý odboj této doby. 

Více
Odkaz byl zkopírován do vaší schránky
Filtr:
Přišpendlené položky
Nejnovější aktivity
 •   Sdílený z Jiří Mikšovský
  Ač se nám moc nedaří prosadit se v této zlé době, která je pro vznik něčeho nového dosti nepříznivá až nepřející je nám dáno být vidět :-). I přes neustálé dehonestování nás jako rodiny i samotného díla se najdou lidi, jimž není lhostejné, co tvoříme s jakým cílem a směrem, kterým se dnes málo kdo vydá. je to cesta trnitá a to doslova a do písmene jak už samotný " starosta" obce vložil do svého vyjádření :-( K článku mohu dodat toto - Po třinácti letech prý údajně neoprávněně užíváme cizí pozemky ?!?...
  Ač se nám moc nedaří prosadit se v této zlé době, která je pro vznik něčeho nového dosti nepříznivá až nepřející je nám dáno být vidět :-). I přes neustálé dehonestování nás jako rodiny i samotného díla se najdou lidi, jimž není lhostejné, co tvoříme s jakým cílem a směrem, kterým se dnes málo kdo vydá. je to cesta trnitá a to doslova a do písmene jak už samotný " starosta" obce vložil do svého vyjádření :-( K článku mohu dodat toto - Po třinácti letech prý údajně neoprávněně užíváme cizí pozemky ?!? Tedy k tomuto dodám je toto možné? Dále bych k tomuto uvedl, že mě zaujalo i to kolem toho vystěhování - Ano máme se sbalit a vypadněte neštěkne po vás ani pes :-( (máme v nahrávce kterou jsme si pořídili, když jsme zjistili, co se kolem nás i našeho díla začalo dít díky spolupráci s EHMK 2015, která proběhla za podivných okolností v roce 2014 kdy jsme pomalu a jistě narazili na podvody kolem toho co jsme vytvořili. Vše zaznamenáno a policií neuznáno, což je jedna další z podivností, kterých se kolem našeho díla doslova vyrojilo tolik, že samy padáme na hubu nad tím jak je možné obyčejnou prací sklízet takové jednání od úředníků tohoto státu. Stát nechce aby zde byl pořádek ? Nebo jen jeho funkcionáři? No nic, vrátím se k článku a jeho rozboru. Do jakých detailů se "starosta" tedy Křemenák nechce pouštět? Je to dění kolem dotací či jen to, že nás jako rodinu šikanuje a cíleně nás nutí ke spolupráci se spolky, které se účastnili na tom co chápeme jako podvod ? Diktát, který započal před lety je pořád aktuálním děním v naší obci a chápu-li dobře své práva je někdo v jednání protiprávním a jistě to nebudeme my jako rodina jenž v této obci žijeme a chceme žít i nadále. Dopustili jsme se pouze toho, že jsme tomuto pánovi dokázali, že nemá jednat se svými občany takto jak se ostatně vyjadřuje sám v tomto článku - povrchním až diskriminačním způsobem což sám dokládá jeho slovy v článku o tom, že jsme nepřizpůsobiví !!! Kurnik to se mám přizpůsobovat k nelegálnímu nebo spíše kriminálnímu jednání či vedení ? Proč bych já nebo má žena měl dělat to co on ! Já jsem své dokázal a byl to Park který jsem si se starostou dohodl a který jsem se svou rodinou a mými přáteli po třináct let budoval. Za toto mám snášet šikanu já i mé děti a má žena? Nemyslím si to a asi mnoho z vás by to tak také nechtěla. Je čas vyjít z pravdou ven, jenže za pravdu jsme již byli díky slepotě úřadů a jednání úřadů jejich hluchoty dost trestáni krom toho co se nám začalo dít na ÚP jsme byli vyloučeni ze společnosti a to doslova - kdo se s námi baví nebo má s námi něco společného je uváděn v omyl a je nucen s námi rozvázat přátelství či spolupráci, což nebude těžké dokázat - stačí, když navštívíte naše slavné muzeum a jeho infocentrum, kde o nás za celá ta léta nic a dokonce prý podle kronikáře ani v kronice. Nebudu se zmiňovat o našich hospodách, kde se o nás dozvíte i to co sami nevíme jako tomu bylo u mého přítele z učňáku, který si vzpomněl, že jsme do Nečtin jezdili a mluvili o nich ve škole a tak u příležitosti, kdy projížděl obcí si dal v hospodě oběd a poptal se jestli zde bydlíme. Byl znechucen tím, co se zde o mě dozvěděl a následně mě o tomto informoval. Je to šílené, co dokáže jeden pán a jeho více jak dvacetiletá nadvláda nad touto obcí - a my v tom žijeme a tvoříme toto aby jsme na takové jednání upozornili a jak je vidět daří se nám to i díky všímavosti našich návštěvníků, kteří nejsou zasaženi tím, co se o nás nese obcí. Jeden takový je i fotograf, který dal možnost vzniknout tomuto článku a za to mu věčný dík za celou mou rodinu, obec, kraj :-) Je krásné vědět, že existují ještě novináři kteří dokáží mít svou profesi blízko srdci a dát objektivní reportáž :-) Už jsme přestali doufat po tom co se děje v TV a v jiných sdělovacích tocích naší země, že existuje něco jako objektivní novinařina :-) Na závěr bych za celou rodinu rád prostřednictvím fb poděkoval MF DNES - Barboře Němcové a fot. Ladislavu Němcovi za jejich přístup i tento článek, který už nyní milujeme
  Více
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
 • Stanislava Ďuranová vstoupil/a do skupiny
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
 • Dušan Kopko vstoupil/a do skupiny
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
 • Ač se nám moc nedaří prosadit se v této zlé době, která je pro vznik něčeho nového dosti nepříznivá až nepřející je nám dáno být vidět :-). I přes neustálé dehonestování nás jako rodiny i samotného díla se najdou lidi, jimž není lhostejné, co tvoříme s jakým cílem a směrem, kterým se dnes málo kdo vydá. je to cesta trnitá a to doslova a do písmene jak už samotný " starosta" obce vložil do svého vyjádření :-( K článku mohu dodat toto - Po třinácti letech prý údajně neoprávněně užíváme cizí pozemky ?!?...
  Ač se nám moc nedaří prosadit se v této zlé době, která je pro vznik něčeho nového dosti nepříznivá až nepřející je nám dáno být vidět :-). I přes neustálé dehonestování nás jako rodiny i samotného díla se najdou lidi, jimž není lhostejné, co tvoříme s jakým cílem a směrem, kterým se dnes málo kdo vydá. je to cesta trnitá a to doslova a do písmene jak už samotný " starosta" obce vložil do svého vyjádření :-( K článku mohu dodat toto - Po třinácti letech prý údajně neoprávněně užíváme cizí pozemky ?!? Tedy k tomuto dodám je toto možné? Dále bych k tomuto uvedl, že mě zaujalo i to kolem toho vystěhování - Ano máme se sbalit a vypadněte neštěkne po vás ani pes :-( (máme v nahrávce kterou jsme si pořídili, když jsme zjistili, co se kolem nás i našeho díla začalo dít díky spolupráci s EHMK 2015, která proběhla za podivných okolností v roce 2014 kdy jsme pomalu a jistě narazili na podvody kolem toho co jsme vytvořili. Vše zaznamenáno a policií neuznáno, což je jedna další z podivností, kterých se kolem našeho díla doslova vyrojilo tolik, že samy padáme na hubu nad tím jak je možné obyčejnou prací sklízet takové jednání od úředníků tohoto státu. Stát nechce aby zde byl pořádek ? Nebo jen jeho funkcionáři? No nic, vrátím se k článku a jeho rozboru. Do jakých detailů se "starosta" tedy Křemenák nechce pouštět? Je to dění kolem dotací či jen to, že nás jako rodinu šikanuje a cíleně nás nutí ke spolupráci se spolky, které se účastnili na tom co chápeme jako podvod ? Diktát, který započal před lety je pořád aktuálním děním v naší obci a chápu-li dobře své práva je někdo v jednání protiprávním a jistě to nebudeme my jako rodina jenž v této obci žijeme a chceme žít i nadále. Dopustili jsme se pouze toho, že jsme tomuto pánovi dokázali, že nemá jednat se svými občany takto jak se ostatně vyjadřuje sám v tomto článku - povrchním až diskriminačním způsobem což sám dokládá jeho slovy v článku o tom, že jsme nepřizpůsobiví !!! Kurnik to se mám přizpůsobovat k nelegálnímu nebo spíše kriminálnímu jednání či vedení ? Proč bych já nebo má žena měl dělat to co on ! Já jsem své dokázal a byl to Park který jsem si se starostou dohodl a který jsem se svou rodinou a mými přáteli po třináct let budoval. Za toto mám snášet šikanu já i mé děti a má žena? Nemyslím si to a asi mnoho z vás by to tak také nechtěla. Je čas vyjít z pravdou ven, jenže za pravdu jsme již byli díky slepotě úřadů a jednání úřadů jejich hluchoty dost trestáni krom toho co se nám začalo dít na ÚP jsme byli vyloučeni ze společnosti a to doslova - kdo se s námi baví nebo má s námi něco společného je uváděn v omyl a je nucen s námi rozvázat přátelství či spolupráci, což nebude těžké dokázat - stačí, když navštívíte naše slavné muzeum a jeho infocentrum, kde o nás za celá ta léta nic a dokonce prý podle kronikáře ani v kronice. Nebudu se zmiňovat o našich hospodách, kde se o nás dozvíte i to co sami nevíme jako tomu bylo u mého přítele z učňáku, který si vzpomněl, že jsme do Nečtin jezdili a mluvili o nich ve škole a tak u příležitosti, kdy projížděl obcí si dal v hospodě oběd a poptal se jestli zde bydlíme. Byl znechucen tím, co se zde o mě dozvěděl a následně mě o tomto informoval. Je to šílené, co dokáže jeden pán a jeho více jak dvacetiletá nadvláda nad touto obcí - a my v tom žijeme a tvoříme toto aby jsme na takové jednání upozornili a jak je vidět daří se nám to i díky všímavosti našich návštěvníků, kteří nejsou zasaženi tím, co se o nás nese obcí. Jeden takový je i fotograf, který dal možnost vzniknout tomuto článku a za to mu věčný dík za celou mou rodinu, obec, kraj :-) Je krásné vědět, že existují ještě novináři kteří dokáží mít svou profesi blízko srdci a dát objektivní reportáž :-) Už jsme přestali doufat po tom co se děje v TV a v jiných sdělovacích tocích naší země, že existuje něco jako objektivní novinařina :-) Na závěr bych za celou rodinu rád prostřednictvím fb poděkoval MF DNES - Barboře Němcové a fot. Ladislavu Němcovi za jejich přístup i tento článek, který už nyní milujeme
  Více
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
 • Dušan Kopko vstoupil/a do skupiny
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
 • Jiří Mikšovský založil/a tuto skupinu

  Fénix - Přírodní park Fénix Nečtiny - Obraz v krajině Přírodního parku Manětínska

  Chtěl bych zde probírat politiku lokálního zaměření vázanou na politiku krajskou, následně na politiku parlamentní a od té se odrážet do světové politiky a to vše v užších souvislostech kolem mé mnohaleté práce POUKÁZÁNÍ tedy FÉNIX - vytvořil jsem si k tomuto mému záměru nástroje a ty zase...

  Chtěl bych zde probírat politiku lokálního zaměření vázanou na politiku krajskou, následně na politiku parlamentní a od té se odrážet do světové politiky a to vše v užších souvislostech kolem mé mnohaleté práce POUKÁZÁNÍ tedy FÉNIX - vytvořil jsem si k tomuto mému záměru nástroje a ty zase vytvořili možnosti i informovanost o skutečném dění kolem mého domova, ale v závislosti na mém dění i kolem vašich domovů. 

  Říká se, že kdo nečinně sleduje konající se bezpráví je stejně vinen jako ten kdo ho páchá. Také kdo jinému jámu kope sám do ní padá a je mnoho krásných Českých přísloví a úsloví, které nám zde zanechali naši předci, a kterými jsme se při své tvorbě řídili a řídíme dodnes. Také je praktikujeme ve skutečných životech a výsledkem pro společnost je pak nejen tato má činnost, ale také krásné dílo mnoha lidmi z naší země i ciziny obdivované. 

  Jenže zkuste si v dnešní době vytvořit něco co propagujete jako čistě pronárodní sociální projekt. No zaručuji vám minimálně to že to budete dělat za své a svépomocí. Tzn. Nic jako dotace nebo podpora obce kde žijete - aspoň u nás tomu tak je.  Aby tomu tak nebylo a změnil se pohled na vše národní jsme zde my jako rodina a jako rodina budeme zde poskytovat pravdivé informace k politice tohoto místa, která je bohužel vázána k politice která se rodí v jiné zemi a nám je zde implantována jako naše politika. 

  Budeme se snažit zde prezentovat vše co nakonec jak uvidíte úzce souvisí s mnoha lidmi vysoké politiky naší Republiky. Mnohdy si ani mnoho z nás neuvědomuje jak hluboko sahají provázky loutek, které náš národ zotročují aby sami momentálně těžili a žili si nad poměry většiny obyvatel. Korupce a jiné nekalé jednání bude z naší činnosti jen sálat tedy z popisovaného děje. Dotační podvody a zakázky proti smlouvám dotačních titulů jsou de jasným světlem poukázání na činnost místního zastupitelstva, a když budete sledovat kdo je za tímto konáním a kdo je sponzoruje dojde vám jak dalece jste se mýlili nebo jak moc je vám podobné dění povědomé od vašich zastupitelů. 

  Mnoho let tzn. 15 se snažíme svou činností Fénix, dříve jen skromně nazývané poukázání dostat mezi lidi povědomí o tom co jim protože pracují a pracují, uniká. Je to jako mor a dokud to sami nezastavíme svým sledováním dění a likvidací korupčního jednání  budeme stále jen otroci ve vlastní zemi - náš rodinný ,,nepřítel" jednou napsal ,,Začít od sebe" a drze se v tomto článku doznal k odebrání našeho práva autorů - tedy začneme od sebe a začali jsme tím, že jsme v roce 2004 spustili rodinný projekt Fénixovy děti a propracovávali jej do konce a nového začátku jako projektu pro lidi, od lidí. Aby mohl být plně funkční tedy užitý společností, musí se přiživovat nekalostí drzých a to se děje a tak projekt samovolně pokračuje za občasného našeho pootočení setrvačným kolem, aby dostalo mnohem větší rychlost a tak i sílu.

  Tolik k úvodu - dokáži si představit vás, kdo to čtete - nic si z toho nedělejte, stačí jen sledovat sdílené informace, případně se ptát k věci a dojde vám, co jsem zde napsal - ne hned, ale dojde. Dalo by se říci jsme takový malý skrytý odboj této doby. 

  Více
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
Zde zatím není k žádná aktivita
Nelze načíst obsah popisku.

Copyright © 2018-2019.