MyČeši

Vlastenecké fórum bez cenzury

 

Zakladatel a provozovatel webu MyČeši

 

 Pavel Krajíček 

 

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

osobní www: pavelkrajicek.cz

 

uživatelský profil zde na MyČeši: Pavel Krajíček

 

facebook: www.facebook.com/pavel.krajicek

vk.com: vk.com/pavelkrajicek

twitter: twitter.com/krajicekpavel

 

Pro ty, kterým se nelíbí název webu (MyČeši), tak vězte, že jsem Moravan. Narodil jsem se na Moravě a žiji tam celý život. Název webu a domény jsem dlouho zvažoval. Musel být krátký a výstižný, snadno zapamatovatelný a vyhledatelný ve vyhledávačích.

 

 

Mnohé takzvané extremistické strany, které vnitro onálepkovalo tímto titulem, jsou skutečně extremistické, když na to nahlížíme správně. Například Národní demokracie, SPD a další a víte v čem spočívá jejích extrémismus? V tom, že nepodporují zvrhlý a chlípný prozápadní režim. Jsou tedy těmto zvrhlíkům nebezpeční, protože ve svém programu mají známky pravého lidství, normální rodiny apod. což dnešní prozápadní devianti, kteří vedou svět do záhuby, neradi vidí. Proto nás, normální lidi, tato havěť onálepkováva jako extrémisty. Jsme extrémně nebezpeční zvrhlému a chlípnému režimu. Myslím, že to ale není nutné rozvádět, protože každému člověku, který si uchoval špetku čistého cítění, to musí být jasné. Chlípná nenávistná chamraď se odkopává čím dál více... je to ale poslední tanec před smrtí.
 

 

 

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
 
 více v článku:
 
 

Celkem členů

933 registrovaných
0 dnes
0 včera
2 tento týden
16 tento měsíc

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Facebook porušuje zásady

 

 Facebook porušuje zásady komunity Stvořitele ohledně nenávistných projevů, když slušné lidi cenzuruje a zvrhlé a chlípné menšiny podporuje

 

 (ofocená cenzura zde)

 

Vidíme tak, že Facebook nepatří lidem. Kdyby patřil lidem, tak by musel lidi chránit a podporovat. Takto ale vidíme, že Facebook lidi cenzuruje a BANuje a chlípné a zvrhlé menšiny chrání a podporuje. Zvrhlíci tomu říkají tolerance, ale odkdy se toleruje zlo, zvrhlost, chlípnost, devianti? Jednoduchá odpověď, od té doby kdy je u moci Světlu nepřátelská havěť a nikoli lidé.

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Česká vlastenecká strana

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat

Rok 2020

 

...návod na přežití...

 

 

www.rok2020.cz

Real time web analytics, Heat map tracking