Česká síť

 •   Oldřich Pružina okomentoval/a příspěvek před 3 měsíci
  Vypadá to, že nenávistná havěť začíná útočit na samotnou Pravdu Poselství Grálu. Dnes byla na Facebooku omezená už druhá stránka, která se věnuje PG. Dnes byly zablokované odkazy na nový překlad Poselství Grálu od pana Peroutky viz obrázek níže. Vypadá to, že přiostřuje a že nakonec česká síť  https://mycesi.cz/ bude ještě dobrá.
  • Hlavně že ta sviňská havěť podporuje Islám, ale čistá Pravda to jim vadí. Požehnán budiž den, kdy bude veškerá tato nenávistná chamraď vyhubená.
   3
   0
   2
   0
   0
   0
   před 3 měsíci
   Oznámení
  • Doufám,že se toho dožiju
   3
   0
   0
   0
   0
   0
   Oznámení
  • Havěť obsadila posty ministra vnitra a šéfa tajné policie. A to se stalo jen proto, že premiér Hrabiš se tak bojí o svůj majetek, že posloucháHavěť obsadila posty ministra vnitra a šéfa tajné policie. A to se stalo jen proto, že premiér Hrabiš se tak bojí o svůj majetek, že poslouchá germánskou vůdkyni, která mu poručila vzít si tyhle socanské darebáky do koalice. A vnitro a tajní už začínají utahovat šrouby, vždyť Hamajda je islamista, a člen Aspen institutu, který řídí americký deep state. Jediná možnost obrany je smést tuto vládu, ale rozhodně i se všemi chvilkaři, kteří by se chtěli dosadit místo nich, a podporovat islám a další zvěrstva ještě více.  Více ...
   7
   0
   0
   0
   0
   0
   Oznámení
  Příspěvek spadá pod moderování
  Příspěvek byl úspěšně zveřejněn. Tato novinka nyní bude viditelná ve vašem proudu novinek.
Nelze načíst obsah popisku.

Copyright © 2018-2019.