MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

Tomio Okamura (SPD)

 • Zdeněk Hrubý
 • Avatar uživatele Zdeněk Hrubý Autor
 • Návštěvník
 • Návštěvník
06. srp 2019 15:53 #138 napsal Zdeněk Hrubý
Tomio Okamura (SPD) vytvořeno Zdeněk Hrubý
Facebook, Tomio Okamura - SPD:
„Tohle si přečtěte! Europoslanec SPD MUDr. Ivan David upozornil na další nebezpečnou věc, kterou chystá Evropská unie. Evropská komise chce seškrtat platby evropským zemědělcům a dovézt do EU stovky tisíc tun hovězího a kuřecího masa z jižní Ameriky a Asie. To, co se chystá, je velký masakr evropského zemědělství. Problémem členství v Evropské unii je, že nemůžeme hledat dobrá řešení, musíme volit jen menší zlo. Podle hnutí SPD musíme chránit naše české zemědělce a zajistit potravinovou soběstačnost aspoň v základních komoditách."

„Na zemědělském výboru Evropského parlamentu v Bruselu 23. července evropský komisař pro zemědělství Phill Hogen představil plán sedmi obchodních dohod se zeměmi jižní Ameriky a Asie. Jejich cílem je otevřít evropský trh dovozům hovězího a kuřecího masa ze zemí MERCOSUR."

„Komisař na výboru uvedl, že do EU mají být dovezeny stovky tisíc tun hovězího masa a další stovky tisíc tun drůbeže. Tento záměr představuje obrovské riziko pro evropské chovatele. Současně s tím Komise navrhuje seškrtat dotace na podporu evropského zemědělství."

„Kombinace snížení plateb zemědělcům z rozpočtu EU společně s otevřením trhu dovozům z Asie a jižní Ameriky představuje smrtelné nebezpečí pro naše zemědělce. Oba návrhy musíme odmítnout,“ uvedl Ivan David na zemědělském výboru (AGRI)."

„ČR už něco podobného zažila v 90. letech. „To co se chystá je velký masakr evropského zemědělství. Bude to obdoba toho, co jsme zažili v 90. letech, kdy u nás kvůli nadměrným dovozům a nespravedlivě nízké dotační politice v ČR došlo k poklesu zaměstnanosti v zemědělství v ČR ze 400 tisíc zaměstnanců na 100 tisíc lidí,“ připomněl Ivan David."

„Hnutí SPD je sice pro zrušení eurodotací, ale celá věc musí být systémová. Nelze otevřít trh mnohem levnějším výrobků, které zlikvidují naše zemědělce, a ještě sebrat dotace, které zvýhodňují v prvé řadě zahraniční zemědělce na úkor českých. Problémem členství v Evropské unii je, že nemůžeme hledat dobrá řešení, musíme volit jen menší zlo. Podle hnutí SPD musíme chránit naše české zemědělce a zajistit potravinovou soběstačnost aspoň v základních komoditách."

„Evropská unie zničila české zemědělství. Za současné nekvalitní potraviny, které zde konzumujeme, můžeme poděkovat Bruselu! Čeští zemědělci totiž nebyli schopni konkurovat zemědělcům z EU, když ti dostávali mnohem větší dotace. Uveďme si jen některá alarmující data. V roce 1990 bylo v ČR pět milionů prasat a nyní jich je necelých 1,6 milionu! U skotu je pokles ze 3,5 milionu na 1,4 milionu. Čili nám sem pak dováží nemocné hovězí a kuřecí z EU…"


„Potravinová soběstačnost je minulostí, vzato v celkovém finančním vyjádření jsme soběstační asi z 65 %, jestli vůbec. Brambor a ovoce dovážíme ročně kolem 25 %, zeleniny 65%…"
Řešením je podpora infrastruktury našeho venkova a našich českých zemědělců a ochrana klíčových komodit. Zemědělská politika musí být znovu pod kontrolou našeho státu a hnutí SPD bude podporovat potravinovou soběstačnost našeho státu v nejzákladnějších komoditách, abychom byli připraveni na výživu obyvatelstva ČR pro případ války, ekonomické či migrační krize. Stejně tak budeme podporovat obnovu našeho venkova, aby tam lidé zase chtěli žít."

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. srp 2019 09:45 #148 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Tomio Okamura (SPD)
SPD: Braňte Zemana! Opozice, ČSSD i neziskovky chystají útok. A role EU...

Hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) chce na podzim hájit politickou pozici prezidenta Miloše Zemana. Uvedlo to včera v usnesení předsednictva. Na podzim se podle hnutí mají uskutečnit koordinované akce směřující proti „vlasteneckým silám“ v ČR, které se mají soustředit na prezidenta, destabilizovat jeho pozici a vyvolat krizi vlády premiéra Andreje Babiše (ANO).


www.parlamentni...-role-EU-591614

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. srp 2019 20:41 #162 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Tomio Okamura (SPD)
Maříková (SPD): Ohánějí se demokracií, ale rozhodnutí lidu se bojí

Po vítězství Miloše Zemana v druhé přímé volbě prezidenta České republiky se někteří zákonodárci, umělci a příznivci protikandidáta pana Jiřího Drahoše uchýlili k hanobení nejvyššího představitele tohoto státu.
Nemusíme vždy s prezidentem souhlasit, ale musíme respektovat vůli občanů, kteří si prezidenta v přímé volbě zvolili. Vzít lidem možnost rozhodnout si o tom kdo bude jejich prezident by byl krok zpět a politici by dali lidem jasně najevo, že mají strach z vůle lidu. Všichni ti co mají plnou pusu lásky, v srdci nenávist a ohánějí se demokracií, by měli přijmout fakt, že volby proběhly demokraticky, proto by měli důstojně přijmout prohru a zkusit štěstí v příštích volbách.


www.parlamentni...-se-boji-591678
Poděkovali: Jaromír Kožehuba

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. srp 2019 08:34 #163 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Tomio Okamura (SPD)
Kvůli USA vzroste nebezpečí války v Evropě

Hnutí SPD odmítá umístění stálých vojenských základen cizích armád na území České republiky. Pokud by u nás došlo k rozmístění těchto raket, staneme se cílem odvetných úderů Ruska. Česká republika musí vést zahraniční politiku, jejímž cílem musí být zachování míru v Evropě.

www.parlamentni...-v-Evrope-96981

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. srp 2019 12:17 #166 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Tomio Okamura (SPD)
Odmítáme propagaci a podporu genderové ideologie homosexualismu!

V Praze začal již devátý festival Prague Pride, který je zaměřený na propagaci homosexuální tematiky s cílem přiblížení života leseb, gayů, bisexuálů a transexuálů (LGBT) majoritní populaci.
Hnutí SPD nesouhlasí s takovouto masivní propagací a se spoluúčastí na financování festivalu Prague Pride za strany pražských zastupitelů. Homosexualitu neodsuzujeme a respektujeme ji. Z našeho pohledu si ale výraznou podporu zaslouží pouze tradiční přirozená rodina, která jediná může zachovat naši populaci. Podporujeme výchovu našich dětí v klasické rodině, kterou tvoří muž a žena v rovnoprávném vztahu a své děti vedou k úctě ke své rodné vlasti.


www.parlamentni...exualismu-96993

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

 • Zdeněk Hrubý
 • Avatar uživatele Zdeněk Hrubý Autor
 • Návštěvník
 • Návštěvník
08. srp 2019 15:22 #169 napsal Zdeněk Hrubý
Odpověď od Zdeněk Hrubý na téma Tomio Okamura (SPD)
Z Facebooku, stránka Tomio Okamura - SPD:
„Na podzim se připravuje „majdan" proti vlasteneckým silám a proti prezidentu republiky. Politické neziskovky, část politických stran takzvaného „demobloku" a ČSSD podnikají kroky, které naznačují, že na podzim 2019 dojde k politickému útoku směřujícímu proti vlasteneckým silám v České republice a především proti prezidentu republiky. Jsou připravovány časově zkoordinované akce s cílem destabilizovat pozici prezidenta a vyvolat vládní krizi, do které by prezident Zeman nemohl zasáhnout. Je v běhu zahájení procesu ústavní žaloby na prezidenta a je zřejmé, že ČSSD bude nyní usilovat o rozbití vlády pod vhodnou záminkou a ve vhodný čas. Termín 30. výročí sametové revoluce se přímo nabízí k politické eskalaci podobných záměrů. Zcela zřejmě se počítá s tím, že bude možné vyvinout účinný tlak na premiéra Babiše prostřednictvím elit EU. Hnutí SPD bude rozhodně bránit politickou pozici prezidenta Zemana, kterého jsme vždy podporovali i přes určité názorové rozdíly. Budeme se bránit proti majdanizaci naší politiky. Rozhodovat v demokracii musí volby včetně referend, a ne část ulice a neziskovky."

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

 • Zdeněk Hrubý
 • Avatar uživatele Zdeněk Hrubý Autor
 • Návštěvník
 • Návštěvník
11. srp 2019 09:08 #195 napsal Zdeněk Hrubý
Odpověď od Zdeněk Hrubý na téma Tomio Okamura (SPD)
Z Facebooku, stránka Tomio Okamura - SPD:
V pátek tomu bylo 75 let, co USA svrhly atomovou bombu na Nagasaki. Zahynulo přes 75 000 civilistů - žen, dětí, starců. A "pouhých" 250 vojáků.

Česká média vytrvale udržují mýtus, že strašlivé válečné zločiny v Hirošimě a Nagasaki rozhodly válku s Japonskem. Už v dubnu 1945, tři měsíce před hirošimskou tragédií, americké výzvědné služby informovaly o tom, že Japonci kapitulují, až se do války proti nim zapojí Sovětský svaz, tedy pokud by to neznamenalo naprosté vyhlazení jejich národa.

Stanovisko amerických zpravodajských služeb z 29. dubna 1945 zní: "Kdyby teď v jakoukoliv chvíli vstoupil Sovětský svaz do války, všichni Japonci si uvědomí, že kapitulace je nevyhnutelná.” Pro japonské velitele byla neděsivější zprávou 9. srpna depeše o sovětské invazi. Generál Kawabe o tom svědčil: „O strašlivých troskách, ve které se proměnila Hirošima, jsme se dozvídali až postupně. V porovnání s tím, byl pro nás vstup sovětů do války opravdový šok. Všechny nás to těžce zasáhlo, protože jsme žili v permanentním strachu, jak se obrovské síly Rudé armády v Evropě teď obracejí proti nám“.

Dnes už drtivá většina západních historiků potvrzuje, že to byla jen velká propagandistická lež, protože Japonsko bylo ochotné kapitulovat dávno před svržením bomb, mělo však podmínku, beztrestnost císaře. Prezident USA Truman ovšem kapitulaci Japonců vytrvale odmítal, důvod byl ovšem jiný, přál si demonstrovat novou jadernou zbraň, aby vyděsil Stalina a získal nad ním vyjednávací výhody.

To, že svržení bomb nemělo vojenský význam, potvrdila i tajná studie provedená zpravodajci operačního oddělení Ministerstva války USA v lednu 1946.

Prezident Truman, člověk, který trpěl komplexy méněcennosti, a jeho psychická porucha byla příčinou toho, že USA ukončili slibnou přátelskou spolupráci se sověty, kterou prosazoval prezident Roosevelt a svržení jaderných bomb odstartovalo fakticky další válku, tentokrát studenou se sověty a východním blokem.

A samozřejmě Nagasaki ani Hirošima nepatří mezi největší válečné zločiny. Začátkem března shodilo několik stovek amerických bombardérů zapálené bomby na Tokio. Ve vzniklé ohnivé bouři zřejmě zahynulo víc lidí než v Hirošimě a v Nagasaki. Lidé se uvařili zaživa v kanálech. Fotografie zničeného Tokia a Hirošimy jsou stejné.

Více než 60 japonských měst bylo téměř úplně zničeno v době, kdy došlo k útoku na Hirošimu. Ve třech týdnech před Hirošimou, bylo tvrdě bombardováno 25 japonských měst.

Lhaní o Hirošimě a Nagasaki se dnes drží už jen česká média, včetně veřejnoprávní televize, která na jedné straně drží legendu a na straně druhé ignoruje v celém světě desetiletí známá a doložená fakta.

Popírání válečných zločinů, obhajoba zločinců nemůže nikdy a nijak zpochybnit ani fakt, že válečných masových zločinů se dopouštěla také japonská armáda. To je stejně tak nepřijatelné.

Oběťmi amerických zločinů totiž nebyli vojáci a už vůbec ne pachatelé zvěrstev, ale neviní civilní obyvatelé měst, starci, ženy, děti, které Američané upalovali zaživa napalmem i plutoniem.

Bude dobré vědět, že velkou roli tu hrál i rasismus, kdy Američtí generálové se upřímně vyznávali z nenávisti ke žlutým opicím, které nenávidí a přejí si je vyhubit tak, jako nacisté židy. Bylo by fajn o tom někdy vést faktickou debatu, protože Hitlera, nacistický rasismus a norimberské zákony inspiroval, světe div se, americký systém apartheidu praktikovaný v jižních státech USA. Dávno před nacisty a ještě dlouho po jeho porážce.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. srp 2019 10:10 #197 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Tomio Okamura (SPD)
Fiala (SPD): Velkému vlasteneckému knězi by z dnešních lidovců bylo zle

„Národní svébytnost se udržuje nejen národní kulturou, nýbrž i hospodářstvím, spravedlivým sociálním uspořádáním národa, vědou, technikou. A proto býti dnes vlastencem neznamená jenom opakovati vlastenecké fráze, ale znamená tvrdou práci. To je pravá láska k vlasti, když pracuješ věrně, oddaně a poctivě na tom místě, na které tě postavil Bůh, ať jako dělníka, zemědělce, živnostníka, úředníka, kněze nebo učitele. To je pravá láska k vlasti, když touto prací ztvrdnou tvé ruce a zbělí tvá hlava, a když je třeba, uděláš z noci den a dřeš až k nejzazším hranicím síly svých svalů a svého ducha.“

www.parlamentni...bylo-zle-592064
Poděkovali: Jaromír Kožehuba

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: Jan Sedláček

Návštěvy

Dnes 56

Včera 48

Tento týden 160

Tento měsíc 1075

Celkem členů

951 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat