MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

× V této kategorii mohou uživatelé pouze přispívat do již stávajících diskuzí, více info zde: mycesi.cz/index...h-temat-ve-foru

Volby do Poslanecké sněmovny ČR 2021

Více
23. led 2021 23:31 #350 napsal MyČeši
Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v roce 2021 jsou volby, které mají proběhnout ve dnech 8. a 9. října 2021. zdroj: cs.wikipedia.or..._republiky_2021

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. led 2021 06:25 #364 napsal Pavel Krajíček
Já jsem opravdu zvědavý jak dopadnou letošní volby u nás do parlamentu s ohledem na nové korona náboženství, korona šílenství a korona fanatiky... zdalipak se to projeví ve volbách?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. led 2021 09:22 - 25. led 2021 14:34 #366 napsal Pavel Krajíček
Z wiki :
"Podle vyjádření politologů v lednu 2021 se zdá být hrozba, že se ČSSD a KSČM do sněmovny nedostanou, jako reálná. To by mohlo znamenat, že Andrej Babiš nebude mít s kým sestavit vládu a skončí v opozici. Problém ale může mít i trojice stran kandidujících v rámci SPOLU, protože mohou tímto spojením odradit své voliče."

Posledně se Babiš spojil s ČSSD namísto s někým kdo dostal více hlasů, tak nyní to bude mít asi těžší. To je prostě tak, když tam není normální člověk, který má na srdci v první řadě lásku k vlasti. Babiš je podnikatel a ne vlastenec a tak má strach z báby Merkel apod. a proto místo aby se spojil např. s SPD, tak dal přednost ČSSD. Kdyby ale shniloši, důchodci apod. byli v nitru živí a měli pravou lásku, tak by museli volit vlastenecké strany. Takto myslí jen na ty své nenažrané bachory a volí klobásu a koblihu.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. led 2021 21:26 #387 napsal Oldřich Pružina
Je třeba si všimnout, jak některé strany už tlačí na projednávání legalizace korespondenčních voleb u nás. Vidí jasně, jak to fungovalo v USA, kdy právě tato nekontrolovaná metoda dosadila do Bílého domu nevolitelného slouhu.
A jsou samozřejmě i jiné metody, na které zřejmě tito darebáci spoléhají - výpadek počítačové sítě před koncem volebního času při minulých volbách změnil stranám jako TOP, STAN a ČSL procenta ze 3 nad 5ti % hranici.
Musíme počítat s tím, že máme co do činění s lidmi opravdu schopných všeho nejhoršího, protože hlas svědomí tyto nelidské bytosti již dávno neslyší, a současná hadrychiáda je pro ně "ideální" stav, ve kterém mohou rozhodovat bez kontroly a bez zodpovědnosti.
Na druhou stranu začínají být jejich rozhodnutí tak hloupá a tolik dopadající na osobní svobodu a hlavně živobytí, že se pomalu už začíná množit občanská neposlušnost. Jak se to projeví do letošního října je zatím ale asi těžko odhadnout.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 10:02 #407 napsal Pavel Krajíček
Najednou je volební zákon závadný a musí se měnit. Zvrhlým stranám, kterým hrozí nebezpečí se vyšlo vstříc:

Ústavní soud potvrdil radikální změnu. Zrušil část volebního zákona
Ústavní soud vyhlásil zásadní změnu, která se promítne ve volbách do Poslanecké sněmovny. Soudci totiž projednávali stížnost, která mířila na kvórum pro koalice a metodu pro rozdělování hlasů znevýhodňující menší strany. Ústavní soud poté ve svém nálezu zrušil část pro porušení rovnosti volebního práva a šancí kandidujících stran. článek: echo24.cz/a/SEr...olebniho-zakona


další:
cnn.iprima.cz/s...pro-volby-18427

www.novinky.cz/...zakona-40349771

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 10:38 #408 napsal Pavel Krajíček
Čtyři soudci ÚS: Lidi jsme vystavili bezprecedentní nejistotě
Rázného odsouzení se dočkalo plenární rozhodnutí Ústavního soudu (ÚS), kterým se pouhých osm měsíců před volbami zrušila část volebního zákona, od čtyřech ústavních soudců. Ti se postavili proti názoru většiny svých kolegů s tím, že ÚS svým rozhodnutím významně zasáhl do přípravy voleb a lidi v době nouzového stavu vystavil bezprecedentní nejistotě, zda se vůbec podaří během krátké doby v Parlamentu přijmout novou zákonnou úpravu volebních pravidel. článek: www.novinky.cz/...istote-40349797

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 10:52 #410 napsal Pavel Krajíček
Petr Hampl
Co mám proti volebnímu rozsudku nejvyššího soudu. Nejde o to, který způsob přepočítávání je lepší a který ústavnější. Jde o to, že ústavní soud zasáhl do fakticky probíhajících voleb a upravil pravidla na míru jednomu subjektu - tomu, se kterým osobně sympatizuje předseda nejvyššího soudu.
Posunul tak zemi do stavu, kdy před každými volbami budou upravována pravidla - pokaždé tak, jak to bude potřebovat ta správná vybraná strana. Takhle okázale nepohrdali principem svobodných voleb ani komunisté ve svých nejbrutálnějších letech.
www.facebook.co...750950931833879

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 10:53 #411 napsal Pavel Krajíček
Je to v háji: Rychetský a spol. rozhodli. Není jak pořádat volby. Je veselo
Ústavní soud zrušil část volebního zákona. Vyhověl tak stížnosti skupiny senátorů kolem hnutí STAN. Předseda tribunálu Pavel Rychetský, který je autorem nálezu, jej představí v 10 hodin. Předsedové malých stran se radují, že končí diskriminace. Ovšem podle ombudsmana Stanislava Křečka tak dostávají volby „flákanec“. Sociolog Hampl dokonce vyzývá, aby se Ústavním soudem nikdo neřídil. A europoslanec ODS Jan Zahradil připomíná, že radost z tohoto rozhodnutí budou mít hlavně komunisté, sociální demokrati a Tomio Okamura. Nikoliv koalice. článek: www.parlamentni...e-veselo-652625

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 15:06 #413 napsal Pavel Krajíček
Volby do Poslanecké sněmovny 2021: Termíny a legislativa
článek: www.novinky.cz/...lativa-40348695

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 17:57 #414 napsal Pavel Krajíček
„Kdo komu co slíbil?“ Benešová spekuluje o korupci ústavních soudců
Ministryně spravedlnosti Marie Benešová (za ANO) označila středeční nález Ústavního soudu k volebnímu zákonu za divný, podle ní nepůsobí objektivně. Uvedla to v rozhovoru pro Deník N. Podle ministryně nelze vyloučit, že soudci za své rozhodnutí mohli dostat něco přislíbeno.
„Soudci jsou jenom lidi, někteří chtějí opakovat mandát,“ prohlásila Benešová. Ústavní soudce jmenuje prezident se souhlasem Senátu. Rozhodnutí soudu ministryně označila za „vrcholové číslo“, nad kterým zůstává rozum stát. „Na ústavním nálezu mi hlavně vadí, že to tam měli přes tři roky a teď pár měsíců před volbami najednou rozhodují,“ podotkla. „Co je za tím? Komu se kdo zavázal, kdo komu co slíbil?“ pokračovala. článek: echo24.cz/a/SXS...stavnich-soudcu„Budete za STAN kandidovat na prezidenta?“ ptá se Babiš předsedy ÚS Rychetského
Premiér Andrej Babiš (ANO) vyzval předsedu Ústavního soudu Pavla Rychetského, aby se vyjádřil, zda bude za opoziční hnutí STAN za dva roky kandidovat na funkci prezidenta. Reagoval tím naštvaně na rozhodnutí ÚS zrušit část volebního zákona. Předseda STAN Vít Rakušan ale odmítá tvrzení, že by hnutí nabídlo Rychetskému prezidentskou kandidaturu. „To my neděláme, sorry jako,“ napsal na Twitter. Myšlenky na Pražský hrad později popřel i Rychetský. článek: echo24.cz/a/ScS...-us-rychetskeho

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 21:02 #415 napsal Pavel Krajíček
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 21:39 #416 napsal Pavel Krajíček
Na politické scéně v ČR právě v těchto hodinách propukl naprostý chaos, který znamená přeformátování politických procesů v ČR za pomoci soudců, kteří stejně jako v USA se rozhodli odstavit od moci populistického vůdce.

Ústavní soud v ČR provedl palácový převrat a vypukl naprostý chaos! Rychetského družina ústavních soudců zrušila ustanovení volebního zákona o multiplikačním kvóru pro vstup koalic do sněmovny, koalicím tak bude stačit pro vstup 5% hlasů! Soudci navíc zrušili D’Hondtovu sčítací metodu a bonusy pro vítěze voleb! Je to oficiální, Andrej Babiš již nebude schopen složit vládu po volbách, jenže stejně tak se to nemusí podařit ani Demobloku! Čeká nás nová Opoziční smlouva mezi Piráty či ODS a Hnutím ANO, ale bez Babiše, který se místo toho začne ucházet o post prezidenta? Ústavní soudci ovlivnili v předstihu výsledek voleb a Ivan Bartoš od Pirátů je rázem horkým globalistickým kandidátem na premiéra ČR!

Nejprve si musíme vysvětlit, k čemu vlastně došlo. Pavel Rychetský je samozřejmě globalista a cílem globalistů je likvidace národních a populistických procesů řízení, které v roce 2021 již nejsou potřeba. Svoji úlohu tito kádři splnili a jsou odstavováni. V USA byl odstaven Donald Trump, splnil z pohledu globalistů svoji roli. Úlohu splnil i Andrej Babiš a rovněž bude odstraněn. Robert Fico dlouhá léta plnil úlohy globalistů na Slovensku, úlohy splnil a byl odstraněn. Nově přicházející kádři mají a budou mít jediný úkol, provést Velký reset ve společnosti a zavést Total Control nad celou populací. článek: aeronet.cz/news...ic-do-snemovny/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 22:03 #417 napsal Pavel Krajíček
Tak už chápete?

Sněmovna bez d'Hondtovy metody: ANO, ČSSD a KSČM by většinu neměly
Kdyby d'Hondtova metoda, kterou zrušil Ústavní soud, nebyla použita ve sněmovních volbách v roce 2017, přišlo by vládní hnutí ANO o 15 mandátů. Místo nynějších 78 křesel by jich v dolní komoře mělo 63. Současná koalice ANO a ČSSD s podporou komunistů by pak neměla většinu. Disponovala by 96 hlasy, nyní jich má 108. Vyplývá to z přepočtu, který ve středu zveřejnila Česká televize (ČT).
článek: www.novinky.cz/...nemely-40349888

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. úno 2021 18:47 #449 napsal Pavel Krajíček
Zeman změnil názor. Rychetskému nedá vyznamenání, kvůli zrušení volebního zákona
Prezident Miloš Zeman změnil názor a předsedu Ústavního soudu Pavla Rychetského nakonec nevyznamená. Oznámil to na sociálních sítích hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Zeman svůj obrat vysvětluje tím, že Rychetský a další ústavní soudci poškodili Českou republiku zrušením volebního zákona necelý rok před volbami.
článek: cnn.iprima.cz/z...c-neudeli-18909

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
14. úno 2021 15:02 - 14. úno 2021 15:09 #473 napsal Oldřich Pružina
ANO by nevyhrálo volby

Hnutí ANO by poprvé po pěti letech nevyhrálo volby, vyplývá z průzkumu agentury Kantar pro Českou televizi. Porazila by ho koalice Pirátské strany a hnutí STAN s necelými 30 procenty. ČSSD by se do Sněmovny nedostala.

Nově vzniklá koalice Pirátů a STAN by podle nejnovějšího modelu získala 29,5 procenta. Za ní by následovalo vládní ANO s 26,5 procenta, poté koalice SPOLU (ODS, TOP 09, KDU-ČSL) s 19,5 procenta.

Pětiprocentní hranici nutnou pro vstup do Sněmovny by ještě překonala SPD s 10,5 procenta a KSČM s 5 procenty.

Vládní ČSSD by se do dolní komory nedostala, model jí přisuzuje jen 4 procenta.www.novinky.cz/...e=www.seznam.cz

Skutečně to vypadá, jako by se někdo snažil protlačit do nové české vlády tu nejhorší sběř - Piráty a Stanaře, aby mohlo dojít k většímu protlačení říšských nařízení do české republiky. Aby to tady co nejdříve vypadalo jako na dnes již deviantním západě, a co nejvíce nás odloučit od přirozených slovanských spojenců se svými ještě normálními názory.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. bře 2021 19:38 #523 napsal Pavel Krajíček
Jestliže se shnili nenažranci a důchodci nevzpamatují, tak nás čeká po volbách první varianta:

1. Zvítězí extrémní levice, premiérem se stane pirát Bartoš. Pak dojde k otevření hranic, masovému přijímání migrantů, moci nevolených neziskovek a samozvaných aktivistů, naroste vliv LGBT zejména na školy, pravděpodobně dojde k likvidaci naší měny (říká se tomu "nežně": přijetí eura). Pravděpodobně budou prolomeny Benešovy dekrety a dojde k restitucím sudetského majetku. Neuhrazené válečné reparace za škody na majetku a životech, jež nám Německo způsobilo, budou zapomenuty. ČR postupně zanikne a změní se v bezvýznamný euroregion, poslušně otročící v montovnách, krmený druhořadými potravinami z evropské nadprodukce.

2. Zvítězí vlastenecké strany, které společně protlačí své politické křídlo (SPD) do sněmovny v takové síle, aby bylo možné vytvořit středopravou vládu. Ta prosadí referendum o Czexitu, odmítne nelegální imigraci, bude pracovat na vybudování potravinové soběstačnosti a k obraně našich hranic postupně budovat vševojskovou armádu. Společně se státy V4 pak bude pracovat na zrovnoprávnění pozice V4 vůči vedení EU.

Bartoš, nebo Okamura? Jakou budoucnost si občané vyberou? Nechají se zmasakrovat covidovou propagandou, takže na všechno ostatní zapomenou?


celý článek: www.protiproud....kaz-obcanum.htm

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
04. bře 2021 14:14 #527 napsal Pavel Krajíček
Trikolóra, Svobodní a Soukromníci budou kandidovat společně
Trikolóra, Svobodní a Soukromníci se domluvili na koalici do sněmovních voleb, které se budou konat 8. a 9. října. Chtějí přinést alternativu pro pravicové voliče. článek: www.novinky.cz/...olecne-40352951

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes 47

Včera 48

Tento týden 151

Tento měsíc 1066

Celkem členů

951 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat