MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

× V této kategorii mohou uživatelé pouze přispívat do již stávajících diskuzí, více info zde: mycesi.cz/index...h-temat-ve-foru

Piráti

Více
23. led 2021 23:17 #343 napsal MyČeši
Piráti vytvořeno MyČeši
Piráti

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. úno 2021 21:36 #435 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Piráti
Vláda hledá podporu pro pokračování nouzového stavu. Místo KSČM by prý mohli pomoci Piráti

Vládní koalice stran ANO a ČSSD řeší, kdo jí po nesouhlasném stanovisku komunistů dopomůže k dalšímu prodloužení nouzového stavu končícího za týden. Perné chvíle zřejmě čekají na ministra zdravotnictví Jana Blatného (za ANO), jenž má u opozice najít podporu osmi hlasů. Vše může mít nečekané vyvrcholení. Podle informací serveru E15.cz se ve Sněmovně hodně hovoří o tom, že by vládní koalici mohli tentokrát při hlasování o prodloužení nouzového stavu přispěchat na pomoc Piráti.

www.parlamentni...i-Pirati-653123


Piráti - neobolševická antifa, která má naopak blízko ke komunismu a fašismu, tedy k extrémní levicové ideologii. A netřeba připomínat, že Bartoš by se rád viděl v budoucí vládě, tak co si to nezkusit už teď vystřídáním KSČ v podpoře té současné? Uvidíme.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. úno 2021 17:16 - 09. úno 2021 17:17 #444 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Piráti
Stará píseň, která má dnes pro všechny lidi, kteří si ještě uchovali lidství, verše přesně se hodící na devianty, kteří se jako odnož fašistické Antify /Piráti/ chce zmocnit vlády nad naší zemí:


Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. bře 2021 10:12 #569 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Piráti
Král předčasně korunovaný… a hlava mazaná! Proč jsou Piráti zrádným lákadlem a falešnou vábničkou nejen na levicového voliče

Nomen omen. Tak si říkají Piráti. Piráti se živili… čím? Aha, už vím. Tím, že kradli! Jeden slavný pirát, jmenoval se Francis Drake, byl dokonce samotnou anglickou královnou Alžbětou povýšen do šlechtického či rytířského stavu. V kapitalismu (už i v tom raném, ale rovněž v dnešním, korporativním) se společenská elita rodí ze zlodějských struktur. Kdo si toto uvědomí, pochopí nejen podstatu pirátů (i Pirátů), ale též podstatu soudobého - korporativního kapitalismu.

...Můžeme si zkusit zasadit předobraz pirátského vládnutí do konkrétních politických obrysů. Představme si například, co se bude dít, jestliže se Piráti stanou vítězi příštích voleb. A teď si sami porovnáme, co z toho představuje lidskou a emancipující levici, a co nikoli! Pirátská vize však spíše připomíná naplnění antiutopických scénářů. Zatím vycházím z toho, co se dočítám na internetu. Uvědomuji si, že se jedná jen o „vrcholek ledovce“. O to děsivěji to na mě působí.

Svět podle Pirátů:

Nejprve dojde k získání ústavní většiny spojením Pirátů nejen se STAN, ale též s uskupením SPOLU. O ideologii dílčích subjektů přitom nejde, moc chutná silněji než ideály. „Pseudo-levicová vábnička“ vezme rychle za své!

Dalším krokem bude snaha o prosazení eura jako jednotné evropské měny. To zřejmě bude doprovázeno tlakem po zavedení tzv. bezhotovostní měny. Dojde k „odnárodnění“ peněz. Vadit bude jakýkoli vlastenecký symbol spojený s financemi.

„Odzbrojování obyvatelstva“ přijde jako třetí krok. Zbraně tedy zůstanou jen policii a armádě. Nebude to ovšem policie ani armáda, jak jsme ji znali z časů minulých. Spíše se bude jednat o ideo-policii a ideo-vojsko.

Nejzávažnějším bodem, jehož naplnění nás všechny může nevratně poznamenat, je pak otázka migrační politiky. S potenciálním nástupem Pirátů k moci hrozí odsouhlasení kvót k převzetí minimálně 200 000 migrantů z Afriky.

Tentokrát by se naše země nestala pouze „dočasnou přestupní azylovou stanicí“, nýbrž trvalým sídlem migrantů (Dohoda o jednotném azylovém zákoně). Řídicím centrem migrace bude - kdo jiný než - Německo.

Problém s ubytováním přijatých migrantů pirátská vládnoucí garnitura vyřeší propojením s bytovým zákonem, který stanoví „zákonnou“ plochu pro 1 nájemníka. Kdo má byt „jen pro sebe“ (třeba manželé v důchodovém věku), má prostě smůlu.

Vize orwellizace společnosti bude podpořena přijetím „digitalizačního zákona“ – digitalizace bezhotovostních plateb bude jen jednou položkou v celé sérii totálně kontrolujících mechanismů.

Virtuální dějiny pirátské vize ukazují též tzv. sdílenou ekonomiku. Prvním projevem jsou již dnes realizované „sdílené koloběžky“ – kde jinde než – v Praze. Sdílet se budou též auta, domy, zahrady, možná i manželé a manželky atd.

Kdyby se alespoň jednalo o „sdílení bohatství s korporacemi a velkokapitalisty“, to by nám bylo hej! Ale pro většinu národa je zamýšleno něco jiného: „sdílení v chudobě a v kolektivní bídě“. Dále dojde k „deprivatizaci“ posledních zbytků českých podniků - ve prospěch nadnárodního superkapitálu.

Najede se na tzv. zelený úděl a budou se postupně uzavírat jaderné a uhelné elektrárny (ty naše, pochopitelně).

Ještě více vroste vliv globalistických a protinárodních neziskových organizací.

Nakonec se, pod vedením Pirátů, zruší volby v tradiční formě, a hned poté se anulují i Dekrety prezidenta republiky (tzv. Benešovy dekrety).

A máme tu pod vedením / podvedením Pirátské strany nastolen nový „progresivistický“ orwellovský režim.

V říjnu půjde o všechno (budou-li vůbec volby v takové podobě, jak je dosud známe). Již teď varuji před tzv. korespondenčním hlasováním. Korespondenční hlasování představuje značné bezpečnostní riziko - je velmi zneužitelné k manipulaci s výsledky.

Než vhodíme volební lístek do urny, mysleme na to, že „volební urna“ by také mohla symbolizovat pohřbení národního státu a individuálních svobod.

Proto se domnívám, že Piráti nemají s autentickou, radikálně demokratickou, a od korporativismu osvobozující levicí - skutečně pranic společného!www.novarepubli...azana.html#more

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
04. dub 2021 10:09 #593 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Piráti
Rudolf Mládek: Piráti si už rozdělují ministerská křesla

A není se čemu divit. Preference jim opakovaně přisuzují vítězství a tzv. demoblok se hlásí, že protibabišovskou koalici rád doplní. Vše tomuto vývoji nahrává.

Pokud se hnutí ANO obává, že přijde o vládu (a je to čím dál pravděpodobnější), bude se muset zamyslet nad tím, co vlastně občané od ní očekávají.
Pirátům vlastně stačí jen sedět a dívat se, jak si tato vláda podřezává větev sama pod sebou svou vlastní nešikovností a neschopností. To u tak zkušeného a úspěšného manažera, jakým Babiš bez pochyby je, překvapuje nejvíce. Ačkoliv žádnou významnou podnikatelskou či politickou praxí se nikdo z Pirátů pochlubit nemůže, přesto průzkumy vedou, lhostejno jak jsou či nejsou objektivní.

Vlády Pirátů se ale nemalá část občanů obává, protože nevěstí nic jiného, než jakýsi návrat k politice minulých padesátých let, s doplňkem nekonečného přísunu migrantů, možná i drog. Vize spíše strašidelná, než optimistická a nikdo z demo-bloku proti ní nevystupuje. Můžeme si leda tak povzdechnout, kdeže jsou ty „zlaté devadesátky“, kdy se tu a tam něco nepovedlo a možná i zpronevěřilo, ale hrozba návratu ke starým pořádkům na pořadu dne nebyla. Dnes tu je. Jako v roce 1948, kdy ti v únoru tleskající na Staroměstském náměstí ani vteřinu netušili, co je v nejbližších letech čeká za hrůzy. Dnešní volič Pirátů je, žel, stejný tleskač.www.parlamentni...a-kresla-659470
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Statistika fóra

  • Celkem témat: 67
  • Dnes založeno: 0
  • Včera založeno: 0
  • Dnes odpovědí: 0
  • Včera odpovědí: 9

Celkem členů

958 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
1 tento měsíc

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat

Real time web analytics, Heat map tracking