MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

Barma

Více
27. úno 2021 19:57 - 27. úno 2021 19:59 #519 napsal Zdeněk Hrubý
Barma vytvořeno Zdeněk Hrubý
„Barmská armáda zadržela vedení centrální banky. Končí hra na “nezávislost” centrální banky bez jakékoliv vnitřní barmské kontroly?"

ceskavec.com/20...-kontrole-konci

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. bře 2021 11:20 #583 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Barma
Myanmarská armáda zabavila bankovní účty George Sorose, vydala zatykače

„Skupiny napojené na armádu, včetně Strany solidarity a rozvoje Unie, obvinily Sorose z manipulace myanmarské politiky podporou organizací občanské společnosti v zemi,“ stojí na internetových stránkách Thajska, které sleduje politický vývoj v Myanmaru.
Myanmar také nedávno zakázal používání Facebooku i Twitteru v zemi poté, co vyšlo najevo, že platformy Big Tech používají skryté algoritmy k propagaci protivojenských protestů po převzetí moci armádou.

Hillary Clintonová a George Soros agresivně zasahovali do myanmarské politiky, aby podpořili Aun Schan Su Ťij.
V roce 2012 neúspěšná rádoby prezidentka Hillary Clintonová osobně poradila jisté Aun Schan Su Ťij, aby se ucházela o parlamentní křeslo v myanmarských volbách v roce 2012.

Ťij nakonec poslechla radu Clintonové a v Myanmaru v podstatě nastartovala svou vlastní politickou kariéru, zatímco zločinecká rodina Clintonových tahá po celém světě za mnoho nitek.

Barack Hussein Obama také silně podpořil rychlý nástup Ťij k moci, když jejím jménem požádal o její propuštění z domácího vězení. Ťij byla opakovaně zatčena v 90. letech a na přelomu tisíciletí za výtržnosti a další „podvratné činy“ proti myanmarské vládě.

V roce 2012 Obama udělil Ťij zlatou medaili amerického Kongresu, kterou označila za „jeden z nejdojemnějších dnů mého života“. O tři roky později se Ťij dostala k moci díky těžké manipulaci ze strany Obamova režimu.

Obamův režim uvalil na Myanmar sankce, o nichž prohlásil, že budou zrušeny pouze v případě, že Ťij dostane v zemi vysokou politickou roli. Ťij nepodpořil nikdo jiný než Soros a jeho rozsáhlá globální nevládní organizace, která je nyní stíhána v Myanmaru.svobodnenoviny....Oxph6_4GIewU9x4

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes 4

Včera 36

Tento týden 267

Tento měsíc 1042

Celkem členů

948 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
2 tento měsíc

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat