MyČeši ♥

Odmítli spolupráci s MyČeši 

 

 


napsal: Pavel Krajíček

 

"Kámen, který stavitelé zavrhli, stal se kamenem úhelným."
 

 

Tak si představte, že jsem oslovil cca 30 obecně známých lidí a subjektů ke spolupráci s naším webem, tedy ty, kteří se tváří vlastenecky. Většina mi ani neodpověděla. Ale ani se nedivím, když se na ně zaměříme blíže s hrůzou objevíme mnohdy hnus pod maskou vlastenectví. Tam se skrývá homoloby a materialismus pod pláštíkem vlastenectví, tam zase známá "vlastenka" se obnažuje na veřejnosti a takto si dělá dobře a ukájí ješitnost (nebo chce tvrdit, že to dělá z lásky k bližním?). To pak není divu, že tito nízcí tvorové jsou odpuzování od spolupráce se skutečnými vlastenci. Škoda rozvádět dále. Z těch známějších přišla kladná odezva jen od politické strany Národní demokracie, která i sdílela náš web a také eportál. Tak se pozná, kdo má na srdci skutečné blaho národa a kdo si kutí jen svá sobecká přání. Zajímalo by mě jakou si ode mne představují tito pošetilci reakci, až se budou později chtít zde vetřít, až uvidí, že je tady mnoho lidí?

Jen namátkou, tak např. Nela Lisková mě zablokovala na Facebooku i na sítí vk.com. Petr Hampl mi na mém profilu na FC spílal něco o pitomcích a poté mě zablokoval (stejně tak jeho žena).
 
A dnes (27.6.18) nový úkaz: 
Aeronet vydal dnes článek o novém chystaném proamerickém serveru. Napsal jsem pod článek komentář, že článek v podstatě dělá reklamu proamerickým webům, ale že je tady nová vlastenecká síť MyČeši https://mycesi.cz/ tak o tom nikde ani zmínky. A představte si, že mi komentář smazali s vysvětlením:

"​Odstraněno – Neplacená reklama. Pro podmínky placené reklamy prosím kontaktujte naší redakci skrze kontaktní formulář v patičce AE News. -Admin- ​​"

Neuvěřitelné! Rozumíte tomu? Tak my lidé sdílíme články aeronetu, tedy mu děláme reklamu zdarma. Oni, údajní vlastenci, píšou o proamerických webech, ale o české vlastenecké sítí to chtějí peníze. Neuvěřitelné jaká špinavá duchovní spodina se skrývá pod pláštíkem vlastenectví.
 
U mě skončili i svobodný vysílač (ten mi do dnes neodpověděl na několik mých mailů)... nikdo z nich si na našem webu ani neškrtne. Např. Vítek Tapin Jirásek ze svobodného vysílače toho jsem oslovil osobně. Na Facebooku jsem si jej chtěl přidat do přátel. Přátelství mi zamítl a dodnes neodpověděl. 
 
Podobně i Svobodné rádio, které několikráte oslovil pan Pružina bez odezvy.
 
Namátkou další jména, která výslovně odmítla sdílet náš nový web: Antonín Baudyš (vymlouval se, že je neutrální a nestaví se na něčí stranu), Zdeněk Chytra (vymlouval se, že má moc práce a proto nemůže sdílet), Jiří Černohorský (vymlouval se na název webu, že on není žáden Čech), Martin Konvička (vymlouval se, že je málo na Facebooku), zvedavec.org, Vlastenci (skupina na FC) a další.
 
Většina ale vůbec neodpověděla na můj vzkaz a email např.: Václav Klaus ml. ten mi i zamítl přátelství na Facebooku, SPD Tomia Okamury, Daniel LandaTomáš Ortel, Jarek NohavicaSvobodný vysílač, středoevropan.cz, Protiproud, ivcrn.cz, blokprotiislamizaci.cz, rukojmi.cz, sputniknews, novyfenix, nejvicinfo, ac24, pro-vlast.org... a další a další.
 
Server www.hlavnespravy.sk mi odpověděl: "zdravím vás. pozrel som sa na tú stránku, ale popravde som sa tam nevedel zorientovať a nemám veľmi čas, aby som to študoval. takže som ani nepochopil o čo ide alebo ako to funguje"

Opravdu úsměvné. Tak oni funguji na sítích jako Facebook, vk.com apod., ale síť MyČeši to nechápe o čo ide alebo ako to funguje. Kupodivu leckterá důchodkyně to pochopila hned.
 
Několik málo jedinců sice odpovědělo zdánlivě kladně, ale ke skutku nedošlo např. Naštvané matky (nyní mi jsou i mazané komentáře s odkazem na mycesi.cz na stránce na FC: "Eva Hrindová - zakladatelka hnutí Naštvané matky"). 
 
Nepřijde vám to zvláštní? Jak údajní vlastenci cenzurují českou vlasteneckou síť? Nyní mi řekněte, proč bych já měl těmto vyčůrankům nebo zbabělým psům platit ze svých vlastních peněz server? 
 
Jedná se tedy celkem o cca 30 známých lidí a subjektů převážně z Facebooku, které mnozí znáte a přátelíte se s nimi. Tento článek slouží tedy jako vysvětlení, až se budou mnozí ptát a podivovat, že proč někteří vlastenci se na webu MyČeši nemohou angažovat. Aby se to nemuselo každému znovu vysvětlovat, půjde odkázat na tento článek.
 
 
Tady se ukazuje proč nyní nelze něčeho docílit v národě. Bodejť by to šlo, když vidíme tyto sobecké pokrytecké vyčůranky, ale doba uzrává a brzo tito vyčůranci budou bít vzteky hlavou o zeď, ale bude už pozdě...

Připomnělo mi to slova od Abdrushina:

"Nakonec propukne u všech těchto klesajících, ztracených v pocitu své neschopnosti bezdůvodně nenávistný vztek vůči těm lidem, kteří v sobě nesou ještě něco hodnotného a projevují pravou schopnost. Závist jim nedovolí, aby se pak s těmito lidmi mírumilovně spojili, aby využili jejich blahodárné schopnosti, ledaže by se napřed zapřisáhli naprostému zotročení. Avšak ani to by takto vnitřně bičovaným nepřineslo žádný pokoj, protože slova druhého posuzují podle vlastních chyb, nedůvěřují a kromě toho se také ještě obávají, že by brzy podlehli jejich schopnostem. Bojí se, že schopnost druhých nemůže přece časem zůstat trvale skryta, jasně vyjde najevo, čímž jejich vlastní neschopnost se tím pak jen ostřeji projeví. To pak může ješitnost snést ze všeho nejméně. Již myšlenka na to vzbuzuje rozčilení, které může pomýšlet jen na zničení."

 

 *** 

 
Pišou mi lidé, podivujíce se, kolik a kdo vše že odmítl sdílet nový web MyČeši v reakci na tento můj článek. Když jim tlumočím co a jak, tak si i ony lidi mažou z přátel, protože je měli dříve za poctivé vlastence. Opravdu jde asi o závist. Mě dlouho nenapadlo druhé vinit ze závisti, byl jsem v tomto směru naivní a jak mi nejbližší vědí, tak musela být použitá mediální žena, kterou jsem potkal kdysi na ulici a ta mi řekla, ať jsem opatrný, že jsou kolem mě lidé, kteří mi závidí. To už jsem měl nějaké weby a projevoval se na internetu. Nyní když se podíváme na náš web MyČeši, tak není vám to podezřelé? Oni (skrz různé weby) si navzájem mezi sebou sdílejí odkazy na sebe, ale když se objeví ojedinělá a svého druhu u nás první sociální síť, tak najednou dávají všichni ruce pryč. A proč asi? Protože na těch roztříštěných webech vcelku nelze ničeho kloudného docílit, ale na nové sociální sítí by se mohlo vše spojit a samozřejmě závistivá lůza cítí nebezpečí, že bych jim já mohl něco zcizit. Cítí nebezpečí, že bych tím já jako majitel webu mohl být vysunut do popředí a že oni by tím byli zastínění. Tedy se nám odkrývají skutečné pohnutky této špinavé duchovní spodiny.
 
Mně osobně je úplně jedno jestli budu někde ve vedení nebo doma u PC, raději bych měl klid a sám si vše kutil z domu. Mou pohnutkou je pouze vítězství Pravdy a Spravedlnosti, pro nic jiného nežiji. Pokud si mě lidé nebo okolnosti vyžádají do nějakého hmatatelného působení, tak půjdu, ale není to mým cílem a nikam se nebudu tlačit. Ale pro vás, částečně ještě vlažné a líné důsledně přemýšlet... vám to není divné, že najednou údajní vlastenci dávají ruce pryč od nové vlastenecké sítě? Proč se nad tím nezamyslíte? Vždyť pokud jsou to takoví srdcaři jak se proklamují, tak by museli plni nadšení uvítat novou vlasteneckou síť a plní radosti jásat nad novou zjevnou možnosti sjednocení národa a vítězství vlastenců. A co vidíme? Děje se přesný opak... vám to není divné? A zrovna nyní, když padají pokrytecké masky, abyste snáze mohli spatřit skutečné nitro jednotlivců. Je zapotřebí už odložit povrchnost.
 
 
 
 
 napsal: Pavel Krajíček

Komentáře k článku Odmítli spolupráci s MyČeši

Vladimír Moravec
Vladimír Moravec jestli tomu dobře rozumím, tak Aeronet je nástroj současného režimu, demonstrující desinformační charakter aternativních médií, aby tato mohla být házena do jednoho pytle a konzument byl ujišťován, že pouze mainstream je to správné a pravdivé... Zobrazit více před 9 měsíci
loader
loader
Attachment
Oldřich Pružina
Oldřich Pružina Ano, okomentoval jste to dobře. Zdá se opravdu, že AE je nástroj tajných služeb, anebo spíše pan VK je jejich služebníkem, když pouští sice ven informace, které se zdají zajímavé, ale když jde o důležitou věc /např. volby/, hodí tam hned vidle... Zobrazit více před 9 měsíci
loader
loader
Attachment
Jaroslav Steiden
Jaroslav Steiden Autor tohoto webu zhmotnil myšlenku, kterou již dlouho sdílím. Tedy, vytvořil místo pro společnou komunikaci, kde je možno necenzurovaně prezentovat vlastní poznatky i konkrétní kroky.
Neodsuzoval bych však nikoho, kdo se nepřidá. Tím se stavíme do pozice...
Zobrazit více
před 4 měsíci
loader
loader
Attachment
Pavel Krajíček
Pavel Krajíček Jaroslav Steiden napsal: "Pokud má někdo jiné cíle, než je náš společný zájem, pak se zpravidla dříve či později prozradí sám..." ano a to se právě stalo a o tom je tento článek. před 4 měsíci
loader
loader
Attachment
Přihlaste se, pokud chcete komentovat

Co je to vlastenectví?

Setkáváme se dnes často s tím, že lidé nejsou schopní se přiznat k tomu, že jsou vlastenci. Až tak dalece jsou asi zmanipulování prozápadními médií. Je zapotřebí, aby lidé pochopili, že být vlastenec znamená, že jste normální člověk a v dnešní době je to čestný titul. Znamená to, že jste schopní cítit a proto milujete svou vlast na rozdíl od nebezpečných fanatiků rozumářů a materialistů, kteří tento svět zpustošili a vedou jej do záhuby. A protože tito zvrhlíci už nejsou schopní vycítit přirozenost řádu stvoření a podvědomě tuší, že jim hrozí v jejích chlípnosti vyhubení, tak legalizují a ochraňují různé zvrhlosti a zhoubné ideologie (homosexualismus, feminismus, genderismus, multikulturalismus a další zvrácenosti). Jestliže o sobě tvrdíte, že nejste vlastenec, tak to znamená, že už nejste člověk, protože za člověka může být považován pouze ten, kdo člověka nechá v sobě působit a vlastní člověk se projevuje cítěním. Láska k vlasti je Bohem zakotvena do každé duše. Pokud tedy necítíte lásku k vlasti, tak už nemůžete být považování za člověka, jste jen bezduchá atrapa, která se nechala zotročit vlastním nástrojem rozumem.

 

celý článek