MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

× V této kategorii mohou uživatelé pouze přispívat do již stávajících diskuzí, více info zde: mycesi.cz/index...h-temat-ve-foru

Ukrajina

Více
24. led 2021 21:30 #360 napsal MyČeši
Ukrajina vytvořeno MyČeši
Ukrajina

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. úno 2021 18:58 #511 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Ukrajina
VÁCLAV DANDA se zamýšlí nad posledním vývojem na zamrzlé ukrajinské frontě, která se po Bidenově nástupu začíná nebezpečně zahřívat
Globalisté a jejich ukrajinští komplici, kteří se při snaze obsadit Donbas dopustili mnoha válečných zločinů, dnes cítí, že pod rouškou globální epidemie by se jim mohlo podařit znovu otevřít doněckou frontu, a donutit tak Rusko k reakci, kterou by mohli použít v systematické kampani, již proti Moskvě dlouhodobě vedou.
Už před čtrnácti dny začalo testování, jak znovu otevřít donbaskou frontu. Od minulého týdne dopadají rakety a dělostřelecké granáty na vesnice na demarkační linii v Doněcké lidové republice. Ostřelování si v obcích Alexandrovka, Gorlovka a několika dalších vyžádalo již oběti na životech a mnoho raněných mezi civilisty i bezpečnostními složkami. Zastřelování naznačuje, že se „strana války“ v Kyjevě připravuje na rozsáhlejší jarní ofenzivu, která by mohla mít s Bidenovou administrativou a zbraněmi v zádech (a novými americkými "poradci", kteří se přesouvají na Donbas) dalekosáhlé důsledky. článek: www.protiproud....baret-covid.htm

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. bře 2021 11:10 #588 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Ukrajina
Do Kyjeva proudí americké zbraně pro útok na Donbas

Poté, co akci schválily jak Bidenův režim, tak americký Kongres, neustálý proud zbraní se valí do fašistického Kyjeva pro naplánovanou válku o Donbas na jihovýchodě Ukrajiny. Přičemž to, co se zde právě odehrává, nemá nic společného s modernizací a posílením obranyschopnosti Kyjeva, ale má to co dělat s agresí Kyjeva proti obyvatelům Donbasu, kteří odmítají přijmout fašistickou ukrajinskou vládu.


www.novarepubli...e-pro.html#more

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
04. dub 2021 10:52 #594 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Ukrajina
Co se doopravdy děje na východní Ukrajině

Po prohlášeních Ukrajiny o připravenosti zaútočit na Donbasu začalo Rusko demonstrativně přesouvat vojáky k hranici s Ukrajinou.

V pozdním odpoledni se objevila celá řada prohlášení USA a NATO, která vyjadřují velmi vážné znepokojení nad situací a vyjadřují podporu Ukrajině a obvinění proti Rusku.

„Pokud jde o účast ruských vojsk v konfliktu na území Ukrajiny, ruské jednotky se jej nikdy nezúčastnily a neúčastní se ho, jedná se výhradně o vnitřní ukrajinský konflikt,“ zopakoval staré teze Dmitrij Peskov.

Jinými slovy, pokud Rusko povolí účast ve válce, nebude to mít formu otevřeného útoku ze svého území, ale jako dříve - formou vojenské pomoci „DPR / LPR“ bez reklamy nebo oficiálního uznání přítomnost svých pravidelných jednotek na frontové linii.

Ukrajinské ministerstvo obrany ve svém prohlášení uvedlo, že „Austin vyjádřil znepokojení nad nedávnými kroky Ruska a sdělil své ujištění o připravenosti podporovat Ukrajinu tváří v tvář pokračující ruské agresi na Donbasu a Krymu. Americký ministr obrany zdůraznil, že v případě eskalace ruské agrese Spojené státy nenechají Ukrajinu na pokoji a nedovolí uskutečnění agresivních aspirací Ruské federace vůči Ukrajině.“

Situace ve světě je nyní mnohem nervóznější než před čtyřmi lety. Proto mohou pokusy o vyřešení politických problémů vojenským zhoršením vést k tomu, že se situace rychle vymkne kontrole. A důsledky nebudou vůbec „dekorativní“.www.novarepubli...a-vychodni.html

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Online

Statistika fóra

  • Celkem témat: 74
  • Dnes založeno: 0
  • Včera založeno: 0
  • Dnes odpovědí: 0
  • Včera odpovědí: 2

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Celkem členů

942 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat