MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

× V této kategorii mohou uživatelé pouze přispívat do již stávajících diskuzí, více info zde: mycesi.cz/index...h-temat-ve-foru

Bělorusko

Více
23. led 2021 23:02 #338 napsal MyČeši
Bělorusko vytvořeno MyČeši
Bělorusko

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. kvě 2021 22:46 #646 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Bělorusko
Tůdle. Svět nadává Bělorusku, to začalo chrlit zprávu za zprávou

Bělorusko podle své tiskové agentury odmítá, že by v případě letu společnosti Ryanair udělalo něco špatně. Podle mluvčího běloruského ministerstva zahraničí není pochyb, že akce běloruských státních složek byly v souladu s ustanovenými mezinárodními dohodami. Ale zveřejnilo také slova ruských politických představitelů, podle kterých se Západ nemůže divit, když letadla byla zastavena i jindy. A od ruského ministra zahraničí Lavrova pak přišlo obvinění, že Západ sponzoruje běloruskou opozici a chystá barevnou revoluci. „Jsme vždy připraveni pomoci našemu sousedovi a strategickému spojenci,“ oznámil.


www.parlamentni...-zpravou-665002

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. kvě 2021 22:58 #647 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Bělorusko
VÁCLAV DANDA komentuje dramatickou operaci běloruských tajných služeb, které zadržely ve svém vzdušném prostoru jednoho z organizátorů chystaného puče v Minsku

Běloruský úder: Lukašenko uštědřil CIA tvrdou ránu. Stažení agenta z oblohy Západ šokovalo. Když totéž udělali Američani s bolívijským prezidentem, bylo to OK. Pokrytectví již patří k tradičním "evropským hodnotám"

Běloruským tajným službám se o víkendu povedl mistrovský tah. Po rozsáhlé bezpečnostní akci byl zadržen jeden z organizátorů prozápadních demonstrací proti prezidentu Lukašenkovi a jedna z výrazných postav mediálních operací CIA v Minsku, Raman Pratasevič. Mladý nadějný operativec naverbovaný západními tajnými službami cestoval z Athén do Vilniusu, kde sídlí hlavní operační středisko připravující dlouhodobě převrat v Bělorusku. Přelet přes běloruský vzdušný prostor se mu ale stal osudným. Letadlo, ve kterém cestoval, bylo donuceno přistát v Minsku, a on byl zatčen... článek: www.protiproud....ym-hodnotam.htm

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. kvě 2021 17:12 #648 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Bělorusko
Ano, Česká republika v tom jede způsobem, jakým ani netušíte, je v tom namočená až po uši a reálně hrozí, že bude brzy obviněna ze spoluúčasti na přípravě atentátu a vraždy prezidenta Běloruské republiky v chystaném státním převratu...
Šakal z Minsku: Roman Protasevič jako bojovník ukrajinského praporu Azov, který se dostal až na titulní stránku jejich časopisu! Od roku 2017 měl základnu v České republice pod dozorem českých čučkařů! Záhy poté vycestoval přes Polsko a Brusel do USA na pohovory na americkém ministerstvu zahraničí ve Washingtonu, zpátky se vrátil už jako spolupracovník Eurorádia pod federální neziskovkou USAID, která funguje jako front house pro operace CIA! Jeho přítelkyně studuje na škole ve Vilniusu, která vloni uzavřela partnerství s mezinárodní sítí OSUN George Sorose! V Česku je zaregistrována běloruská mládežnická odbojová organizace Malady Front, ve které byl Protasovič členem!... více v článku: aeronet.cz/news...eskych-cuckaru/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. kvě 2021 08:40 #650 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Bělorusko
Případ únosu letadla Lukašenkem: Všechno je jinak. Západ žádá propuštění nácka s temnou historií. Repríza blamáže s Nadijou? Naše „vrbětická“ vláda v lokajském předklonu. Co asi prozradí zatčený agent CIA?

Václav Danda přináší pozoruhodné informace o minulosti jednoho z nových hrdinů západní kampaně proti Minsku a varuje naše propagandisty před nevypočitatelností osudů obdivovatelů Třetí říše.

Aktivisté z našich hlavních médií se jako jeden muž/žena postavili do řady a navázali tak na své nezapomenutelné předchůdce z dob německého protektorátu.

...Americká kariéra

Mezi nimi i Pratasevič. V létě 2014 se stal členem neonacistické brigády Azov (její válečné zločiny spáchané pod hitlerovskou symbolikou byly příliš silnou kávou i pro americký Senát, který ve svém usnesení spolupráci Kyjeva s neonacisty otevřeně kritizoval). Účastnil se bojových akcí, kde se specializoval zejména na sabotáže a podvratné operace. V zimě 2015 se stal zástupcem velitele 2. útočné roty rychlého nasazení působící na frontové linii na Donbasu. Zde došlo k jeho naverbování pro potřeby CIA, neboť byl stažen z bojové zóny. Jeho řídící důstojníci zřejmě usoudili, že pro kariéru obyčejného zabijáka je tohoto talentovaného nácka škoda.

...Stálo to za to

I přes politické náklady, které zatčení jednoho z organizátorů převratu Lukašenkovi přineslo (blokádu běloruského vzdušného prostoru dnes lokajsky vyhlásila i česká vláda, aniž počkala na závěry vyšetřování – přesně podle modelu „podezření“, že Pat a Mat byli ve Vrběticích), se Minsku celá akce mnohonásobně vyplatí. Pratasevič, kromě trestní odpovědnosti, bude pro běloruské bezpečnostní složky také zdrojem cenných informací.

Zná velkou část sítě agentů, kterou pomáhal částečně vybudovat a má i údaje o způsobech jejího financování včetně „agentů“ v běloruských úřadech, kteří kryli protivládní akce. Tím by mohla být zasažena či dokonce rozbita velká část špionážní sítě CIA v zemi.

Není divu, že Spojené státy i Brusel tak dramaticky požadují propuštění Prataseviče. A už vůbec není divu, že se této mystifikace tak ochotnicky a lokajsky účastní naši političtí a mediální propagandisté. Měli by mít ovšem na paměti, že hra s nácky, je vždycky riskantní. Osudy jejich zdejších protektorátních předchůdců by je měly varovat.

Ale nebudou. Pro zaměstnance korporátních médií (o novinářích v jejich případě nemluvme) platí, že normální žurnalistika v protektorátu neexistuje. Zato kariéry propagandistů – nevolených politiků – a „omamná vůně peněz“ jsou pro kolaboranty vždycky víc. Neboť vždycky věří, že je to „na věčné časy“.

A vždycky se mýlí.



www.novarepubli...em-vsechno.html

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
04. čvn 2021 07:42 #655 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Bělorusko
Zadržený Pratasevič v slzách přiznal respekt k Lukašenkovi

Zadržovaný běloruský opoziční novinář Roman Pratasevič, který byl zatčen po vynuceném přistání boeingu Ryanairu v Minsku, se ve čtvrtek objevil v běloruské státní televizi. V 90minutovém rozhovoru se v slzách doznal k organizování protivládních protestů a řekl, že respektuje prezidenta Alexandra Lukašenka. Pratesevičova rodina a opozice uvedly, že rozhovor byl veden pod nátlakem.

„Okamžitě jsem přiznal svou vinu při organizování masivních neoprávněných akcí,“ řekl Pratasevič. „Hodně jsem kritizoval Alexandra Grigorjeviče (Lukašenka), ale když jsem se začal víc zabývat politickými tématy, začal jsem chápat, že dělá správnou věc, a určitě ho respektuji,” poznamenal novinář v 90minutovém videu.

Ke konci rozhovoru se Pratasevič rozplakal a řekl, že se jednou chce oženit a mít děti.



www.novinky.cz/...e=www.seznam.cz

Bedejť by ne, když mu za vlastizradu a spoluúčast na přípravě vraždy presidenta, jeho rodiny a spolupracovníků hrozí i trest smrti.
Ten Bělorusko po rozpadu Sovětského svazu sice stále má, ale od vzniku samostatného státu ještě nebyl uplatněn.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. čvn 2021 10:20 #657 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Bělorusko
AgoraVox: Protasevič byl obětován svými „soukmenovci“

Nové informace poskytnuté běloruskými orgány a celostátní televizí ukazují, že Roman Protasevič byl s největší pravděpodobností uvězněn díky jeho "soukmenovcům" , kteří ho poslali přímo do "vlčí tlamy" v Minsku.
Proto aby sloužil jako obětní oběť, aby se ospravedlnily nové sankce EU proti Bělorusku. Konečným cílem bylo dostatečně zhoršit ekonomickou situaci země, aby bylo možné znovu zahájit protestní hnutí proti Lukašenkovi.
V prvním článku o tomto případu bylo uvedeno podezření, že Bělorusko spadlo do pasti nastražené Ukrajinou. Nakonec se zdá, že je to vlastní tábor Romana Protaseviče (který je blízký Kyjevu a jeho západním kurátorům, protože cílem je dosáhnout v Bělorusku stejného scénáře puče jako na Ukrajině), který pomohl jeho dopadení aby posloužil jako oběť.

V každém případě se to tak jeví s ohledem na nejnovější informace zveřejněné běloruskými úřady prostřednictvím státní televize ONT.



www.prvnizpravy...V_CX2OLkuGrhC0I

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes 47

Včera 48

Tento týden 151

Tento měsíc 1066

Celkem členů

951 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat