MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

× V této kategorii mohou uživatelé pouze přispívat do již stávajících diskuzí, více info zde: mycesi.cz/index...h-temat-ve-foru

Francie

Více
23. led 2021 22:59 #333 napsal MyČeši
Francie vytvořeno MyČeši
Francie

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. led 2021 20:05 #369 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Francie
Průzkum: Le Penová by vyhrála v prvním kole prezidentských voleb před Macronem
Zdá se, že ve francouzských prezidentských volbách, které se uskuteční už v příštím roce, nic nemůže ohrozit dva kandidáty od postupu do druhého kola. Zatímco sice současná popularita prezidenta Emmanuela Macrona je vysoká, v prvním kole by podle nyní zveřejněných výsledků průzkumu získal 23-24 procent hlasů. Více Francouzů by však dalo hlas šéfce Národního sdružení (RN) Marine Le Penové, která by mohla získat 26-27 procent hlasů a zvyšuje tak svůj náskok. článek: echo24.cz/a/Shy...b-pred-macronem

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. úno 2021 08:31 #452 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Francie
Co by to nenažrance, důchodce, shniloše zajímalo, že? Hlavně že mají koblihu, klobásu, tedy co nacpat do bachorů. Kdyby sobci volili srdcem a ne bachorem, tak by stvůry z temnot nemohly trestně stíhat normální a slušné lidi:

Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. úno 2021 09:11 #507 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Francie
Kulturní obohacení ve Francii:

V regionu u Paříže se rozhořela válka gangů. Mladí se vraždí kapesními noži
Ve francouzském departmentu Essonne jižně od Paříže se rozhořela válka tlup mladistvých delikventů. Během necelých 24 hodin byli při pouličních šarvátkách zavražděny dvě děti. Ve městě Saint-Chéron nejprve v pondělí ubodali 14letou dívku, v úterý byl v Boussy-Saint-Antoine o necelých 50 kilometrů dál zabit stejně starý chlapec. článek: www.novinky.cz/...i-nozi-40352080

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. bře 2021 10:49 #566 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Francie
Na francouzských předměstích řádí gangy mladistvých

Francouzská předměstí sužuje v posledních týdnech enormní nárůst počtu bitek mezi znepřátelenými gangy mladistvých. Oblasti obývané z velké části lidmi z přistěhovalecké komunity jsou dlouhodobě neklidné a ani násilnosti mezi teenagery nejsou ničím novým. Jejich intenzita však již nabyla rozměrů, kdy se hovoří o „válce“.

Ministerstvo vnitra eviduje na celostátní úrovni 74 organizovaných teenagerských gangů, z nichž 46 spadá pod pařížskou prefekturu. Sami úředníci ale připouštějí, že údaj je podhodnocený. Stále větší pozornost přitom musí věnovat radikalizovaným jedincům, kteří prý představují ještě větší hrozbu než organizovaná skupina.www.novinky.cz/...e=www.seznam.cz

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. bře 2021 09:21 #581 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Francie
Vzpomínáte? Hořící Notre-Dame. „To nebyla elektroinstalace,“ obává se Jan Eichler

„Francouzi židovského vyznání utíkají, nechtějí čekat, až je tam zabijí. A chtějí i své děti a vnoučata přesunout někam, kde snad bude bezpečněji,“ píše o aktuálním napětí ve Francii politolog Jan Eichler na serveru Kupředudominulosti.cz. Nejen židé, ale i další Francouzi podle něj nyní čelí tlaku od džihádistů. A mění se i tamní společnost. Původní Francouzi se již obávají vycházet ven a stěhují se z oblastí, kde „se už cítili být cizinci“, zatímco politici trousí floskule a vymýšlejí patetické projevy.

Vedle teroristických útoků ve Franci v posledních letech plní zpravodajské servery i tragické zprávy o požárech mnoha kostelů a další náboženských staveb, z nichž nejvíce společnost zasáhl požár katedrály Notre-Dame.

„Útoky na židovské školy a školky, to už je útok na ty nejmenší. To už je zbabělost a podlost. A to jsou důvody Francouzů, kteří proto utíkají, nechtějí čekat, až je tam zabijí. A chtějí i své děti a vnoučata přesunout někam, kde snad bude bezpečněji.“www.parlamentni...-Eichler-658615

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Online

Statistika fóra

  • Celkem témat: 74
  • Dnes založeno: 0
  • Včera založeno: 0
  • Dnes odpovědí: 0
  • Včera odpovědí: 3

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Celkem členů

943 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat