MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

× V této kategorii mohou uživatelé pouze přispívat do již stávajících diskuzí, více info zde: mycesi.cz/index...h-temat-ve-foru

Předsudečná nenávist

Více
03. srp 2019 00:24 #29 napsal Pavel Krajíček
Čtu v článku, že vláda zavedla pojem předsudečná nenávist​... jde prý o ty lidí, kteří svým jednáním šíří strach, štěpí společnost​.
Pokud hovoříte pravdu o těch, kteří dnes zavádějí zvrhlé a chlípné ideologie, tak samozřejmě tím můžete vyvolat strach a štěpit společnost. Protože jak chcete spojit nebezpečné fanatiky a devianty ​s normálními lidmi, kteří mají úctu k zákonům stvoření? Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté zavádějí předsudečnou nenávist, abychom my normální lidé je nemohli kritizovat. Nesmíme kritizovat jejich zvrhlosti a fanatické ideologie, protože tím štěpíme společnost. Takže, aby se společnost neštěpila, tak se přikáže všem, že musí přijímat jen jednu chlípnou a zvrhlou ideologii těchto nebezpečných rozumářských fanatiků a ten kdo s nimi nesouhlasí, tak bude kriminalizován za to, že štěpí tu jejich JEDINĚ správnou zvrhlou společnost, která je ve skutečnosti namířená proti pravému lidství, jak to každý normální člověk správně cítí.

onen článek: www.ceska-justi...dopustit-kazdy/

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. srp 2019 00:24 #30 napsal Pavel Krajíček
Odkdy NESOUHLAS s něčím znamená nenávist nebo předsudečnou nenávist, jak si zvrhlíci nově zavedli tento pojem? V tom se projevuje veškerá omezenost těchto rozumových fanatiků. Jestliže normální lidé, kteří chtějí žít podle zákonů stvoření, nesouhlasí s chlípnostmi, které dnešní sekta rozumářů a materialistů zavádí, tak jsou těmito fanatiky hned onálepkování nenávisti, předsudečnou nenávisti apod. Už jen to, že nerozlišují jiné pohnutky jako ošklivost, hněv, pohrdání, nesouhlas, už jen to ukazuje, že se jedná o nebezpečné tvory, kteří by neměli být u moci. Chtějí prostě kriminalizovat ty, kteří mají odlišné názory. Pro mě je toto neuvěřitelné, poté co jsme nedávno prožili jeden fanatismus a totalitu - komunismus - tak, jak je možné, že po takové relativně nedávné zkušenosti to tady máme zase? To opravdu všichni spí?
-
čtěte článek:

Režim v ČR utahuje šrouby: Státní zastupitelství se dožaduje nasazení odposlechů proti občanům ČR, kteří prý šíří předsudečnou nenávist! Co to je? Podle ministerstva vnitra to je situace, kdy máte jiný názor, než má vláda nebo mainstreamová média!
Jak totiž uvedl [1] server Česká justice, ministerstvo vnitra zavádí předsudečnou nenávist, tedy ideový zločin jako nový trestný čin, kterého se může dopustit každý, kdo má jinou myšlenku a názor než vláda a vládnoucí garnitura
celý článek: aeronet.cz/news...avist-co-to-je/

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. srp 2019 00:25 #31 napsal Pavel Krajíček
Podle výroční zprávy NCOZ se čtením a šířením článků z alternativy můžete stát spolupachatelem v organizovaném zločinu a v podněcování terorismu! Neuvěřitelné výroky elitních důstojníků policie ve výroční zprávě potvrzují, že v České republice začne být kriminalizována novinářská práce na alternativě, ale spolu s ní i koncoví čtenáři! Řetězové emaily a přeposílání článků bude moci být posuzováno jako organizovaný ideo-zločin! Předsudečná nenávist, posilování pravomocí tajných služeb a teď už dokonce organizovaný zločin kvůli sdílení článků z alternativy! celý článek: aeronet.cz/news...ojniku-policie/

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. srp 2019 00:25 #32 napsal Pavel Krajíček
Každý si dobře zapamatujte všechny jednotlivce z řad prozápadní nenávistné havěti. Tedy z řad soudců, policistů, novinářů, televize, učitelů, zastupitelů obcí, krajů a dalších veřejný funkcí. O neziskovkách ani nemluvě. Veškerá tato nenávistná havěť, která se stavěla proti normálním cítícím lidem, nesmí v budoucnu, až zvítězí Pravda, už zastávat žádné veřejné funkce. A u těch větších ryb, pokud to jen bude možné, tak je soudit pro vlastizradu a podobné zvrhlosti (vymývání mozku dětem apod.) a přísně trestat, aby v budoucnu už nikoho taková zvěrstva nenapadla. Dobře si každý zapamatujte tyto nenávistné trabanty temnot, kteří nenávidí vlastence, tedy normální slušné lidi, aby nemohli zase převléct kabát.

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
04. srp 2019 10:49 - 04. srp 2019 10:49 #72 napsal Milan Mynář
Odpověď od Milan Mynář na téma Předsudečná nenávist
Paragraf o tzv. Předsudečné nenávisti byl vytvořen našimi pseudoelitami, aby z Čechů udělal stejné měkké guttmensche jako ze západních Němců, kteří jsou dnes paralizováni a neschopni ničeho. Je třeba ve svém okolí sledovat, kdo nejaktivněji vystupuje za tzv. Evropské "hodnoty" tito opravdoví hlasatelé a vyvolávači nenávisti. Šiřitelé zvrhlých idejí budou muset být odstranění jako první. Naštěstí pro nás,oni ve své pýše nám náš úkol usnadňují. Neboť se sami označují, vlajkami EU, plackami s Drahošem, volil jsem piráty apod.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. srp 2019 05:41 #236 napsal Pavel Krajíček
Nenávist je silný (i když negativní) cit a stejně jako láska vás táhne k objektu, kterému váš cit platí. Pokud máte lásku ke Světlu, tak jste k němu přitahování, nahoru do duchovní sféry. Pokud nenávidíte nějakého člověka nebo skupinu lidí, tak jste k nim přitahování. Proto píše Abdrushin, že temno ve své nenávisti číhá. To jsem sám viděl, když jsem opustil tělo. Kolem mého v pokoje a tedy kolem mne, ale mimo místnost, tedy jako ve větším odstupu, stály v hustých řadách temné stvůry. Byly to duše z onoho světa, ale i ti, kteří žijí dnes na zemi, ale ve spánku opustili tělo. Váš cit, který je ve vás nejsilnější vás táhne k vašemu objektu. To jestli vám potom tyto stvůry mohou ublížit nebo musí zůstat stát v odstupu, záleží na vašem stavu, duchovní zralosti. Samozřejmě čím více jste světlejší a tím pro temno více nebezpeční, tím více vás nenávidí. Už jen na tom poznáte, kdo je dobrý a kdo zlý člověk. Dobří lidé nečíhají. Jejich láska je táhne ke Světlu, k ušlechtilosti a čistotě. Mě osobně nikdy nenapadlo jít na stránky prozápadních chlípníků a rozdávat jim tam smějící se smajlíky a hledat něco, co bych mohl nahlásit. Udavači jsou tedy stvůry stojící na straně temna, jsou to ti, kteří v nenávisti číhají na ty světle. Přesně jak píše Abdrushin:

"Ale především nezapomeňte nikdy, že temno vždycky živí nenávist proti Světlu a čeká jenom na příležitost, aby mu mohlo škodit, že téměř vyhledává možnosti, nejde-li to jinak, ať již nepromyšlenou lží a pomluvou nebo i falešným svědectvím. Temnotám, tak jako jejich nástrojům a dobrovolným pomocníkům jest všechno dobré, jen když mohou Světlo v jeho pronikání zdržovat."

Ono samozřejmě těch indicií je více k rozpoznání temna, ale už jen tato jedna může být pro vás vodíkem. Temno číhá a tedy udavači nejsou nikdy služebníci Světla, ale stvůry temnot. I podle toho poznáte, která strana je ta dobrá.

Pravdou třeba proti všem!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes:4
Včera:58
Právě přítomno
1
online

Statistika fóra

  • Celkem témat: 48
  • Dnes založeno: 0
  • Včera založeno: 1
  • Dnes odpovědí: 0
  • Včera odpovědí: 3

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Celkem členů

938 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
8 tento měsíc

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat

Real time web analytics, Heat map tracking