MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

× V této kategorii mohou uživatelé pouze přispívat do již stávajících diskuzí, více info zde: mycesi.cz/index...h-temat-ve-foru

Předsudečná nenávist

Více
03. srp 2019 00:24 #29 napsal Pavel Krajíček
Čtu v článku, že vláda zavedla pojem předsudečná nenávist​... jde prý o ty lidí, kteří svým jednáním šíří strach, štěpí společnost​.
Pokud hovoříte pravdu o těch, kteří dnes zavádějí zvrhlé a chlípné ideologie, tak samozřejmě tím můžete vyvolat strach a štěpit společnost. Protože jak chcete spojit nebezpečné fanatiky a devianty ​s normálními lidmi, kteří mají úctu k zákonům stvoření? Nebezpeční fanatici rozumáři a materialisté zavádějí předsudečnou nenávist, abychom my normální lidé je nemohli kritizovat. Nesmíme kritizovat jejich zvrhlosti a fanatické ideologie, protože tím štěpíme společnost. Takže, aby se společnost neštěpila, tak se přikáže všem, že musí přijímat jen jednu chlípnou a zvrhlou ideologii těchto nebezpečných rozumářských fanatiků a ten kdo s nimi nesouhlasí, tak bude kriminalizován za to, že štěpí tu jejich JEDINĚ správnou zvrhlou společnost, která je ve skutečnosti namířená proti pravému lidství, jak to každý normální člověk správně cítí.

onen článek: www.ceska-justi...dopustit-kazdy/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. srp 2019 00:24 #30 napsal Pavel Krajíček
Odkdy NESOUHLAS s něčím znamená nenávist nebo předsudečnou nenávist, jak si zvrhlíci nově zavedli tento pojem? V tom se projevuje veškerá omezenost těchto rozumových fanatiků. Jestliže normální lidé, kteří chtějí žít podle zákonů stvoření, nesouhlasí s chlípnostmi, které dnešní sekta rozumářů a materialistů zavádí, tak jsou těmito fanatiky hned onálepkování nenávisti, předsudečnou nenávisti apod. Už jen to, že nerozlišují jiné pohnutky jako ošklivost, hněv, pohrdání, nesouhlas, už jen to ukazuje, že se jedná o nebezpečné tvory, kteří by neměli být u moci. Chtějí prostě kriminalizovat ty, kteří mají odlišné názory. Pro mě je toto neuvěřitelné, poté co jsme nedávno prožili jeden fanatismus a totalitu - komunismus - tak, jak je možné, že po takové relativně nedávné zkušenosti to tady máme zase? To opravdu všichni spí?
-
čtěte článek:

Režim v ČR utahuje šrouby: Státní zastupitelství se dožaduje nasazení odposlechů proti občanům ČR, kteří prý šíří předsudečnou nenávist! Co to je? Podle ministerstva vnitra to je situace, kdy máte jiný názor, než má vláda nebo mainstreamová média!
Jak totiž uvedl [1] server Česká justice, ministerstvo vnitra zavádí předsudečnou nenávist, tedy ideový zločin jako nový trestný čin, kterého se může dopustit každý, kdo má jinou myšlenku a názor než vláda a vládnoucí garnitura
celý článek: aeronet.cz/news...avist-co-to-je/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. srp 2019 00:25 #31 napsal Pavel Krajíček
Podle výroční zprávy NCOZ se čtením a šířením článků z alternativy můžete stát spolupachatelem v organizovaném zločinu a v podněcování terorismu! Neuvěřitelné výroky elitních důstojníků policie ve výroční zprávě potvrzují, že v České republice začne být kriminalizována novinářská práce na alternativě, ale spolu s ní i koncoví čtenáři! Řetězové emaily a přeposílání článků bude moci být posuzováno jako organizovaný ideo-zločin! Předsudečná nenávist, posilování pravomocí tajných služeb a teď už dokonce organizovaný zločin kvůli sdílení článků z alternativy! celý článek: aeronet.cz/news...ojniku-policie/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. srp 2019 00:25 #32 napsal Pavel Krajíček
Každý si dobře zapamatujte všechny jednotlivce z řad prozápadní nenávistné havěti. Tedy z řad soudců, policistů, novinářů, televize, učitelů, zastupitelů obcí, krajů a dalších veřejný funkcí. O neziskovkách ani nemluvě. Veškerá tato nenávistná havěť, která se stavěla proti normálním cítícím lidem, nesmí v budoucnu, až zvítězí Pravda, už zastávat žádné veřejné funkce. A u těch větších ryb, pokud to jen bude možné, tak je soudit pro vlastizradu a podobné zvrhlosti (vymývání mozku dětem apod.) a přísně trestat, aby v budoucnu už nikoho taková zvěrstva nenapadla. Dobře si každý zapamatujte tyto nenávistné trabanty temnot, kteří nenávidí vlastence, tedy normální slušné lidi, aby nemohli zase převléct kabát.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
04. srp 2019 10:49 - 04. srp 2019 10:49 #72 napsal Milan Mynář
Odpověď od Milan Mynář na téma Předsudečná nenávist
Paragraf o tzv. Předsudečné nenávisti byl vytvořen našimi pseudoelitami, aby z Čechů udělal stejné měkké guttmensche jako ze západních Němců, kteří jsou dnes paralizováni a neschopni ničeho. Je třeba ve svém okolí sledovat, kdo nejaktivněji vystupuje za tzv. Evropské "hodnoty" tito opravdoví hlasatelé a vyvolávači nenávisti. Šiřitelé zvrhlých idejí budou muset být odstranění jako první. Naštěstí pro nás,oni ve své pýše nám náš úkol usnadňují. Neboť se sami označují, vlajkami EU, plackami s Drahošem, volil jsem piráty apod.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. srp 2019 05:41 #236 napsal Pavel Krajíček
Nenávist je silný (i když negativní) cit a stejně jako láska vás táhne k objektu, kterému váš cit platí. Pokud máte lásku ke Světlu, tak jste k němu přitahování, nahoru do duchovní sféry. Pokud nenávidíte nějakého člověka nebo skupinu lidí, tak jste k nim přitahování. Proto píše Abdrushin, že temno ve své nenávisti číhá. To jsem sám viděl, když jsem opustil tělo. Kolem mého v pokoje a tedy kolem mne, ale mimo místnost, tedy jako ve větším odstupu, stály v hustých řadách temné stvůry. Byly to duše z onoho světa, ale i ti, kteří žijí dnes na zemi, ale ve spánku opustili tělo. Váš cit, který je ve vás nejsilnější vás táhne k vašemu objektu. To jestli vám potom tyto stvůry mohou ublížit nebo musí zůstat stát v odstupu, záleží na vašem stavu, duchovní zralosti. Samozřejmě čím více jste světlejší a tím pro temno více nebezpeční, tím více vás nenávidí. Už jen na tom poznáte, kdo je dobrý a kdo zlý člověk. Dobří lidé nečíhají. Jejich láska je táhne ke Světlu, k ušlechtilosti a čistotě. Mě osobně nikdy nenapadlo jít na stránky prozápadních chlípníků a rozdávat jim tam smějící se smajlíky a hledat něco, co bych mohl nahlásit. Udavači jsou tedy stvůry stojící na straně temna, jsou to ti, kteří v nenávisti číhají na ty světle. Přesně jak píše Abdrushin:

"Ale především nezapomeňte nikdy, že temno vždycky živí nenávist proti Světlu a čeká jenom na příležitost, aby mu mohlo škodit, že téměř vyhledává možnosti, nejde-li to jinak, ať již nepromyšlenou lží a pomluvou nebo i falešným svědectvím. Temnotám, tak jako jejich nástrojům a dobrovolným pomocníkům jest všechno dobré, jen když mohou Světlo v jeho pronikání zdržovat."

Ono samozřejmě těch indicií je více k rozpoznání temna, ale už jen tato jedna může být pro vás vodíkem. Temno číhá a tedy udavači nejsou nikdy služebníci Světla, ale stvůry temnot. I podle toho poznáte, která strana je ta dobrá.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. led 2021 17:55 #378 napsal Oldřich Pružina
Putinův palác

Seznam, coby Sorosova hlavní internetová trouba v naší kolonii stále mocně troubí protiruskou propagandu, jako již řadu let. Samozřejmě se opírá o základní pilíř politiky německé EU, kterým je lež (zbývající dva hlavní pilíře jsou korupce a byrokratický teror).

Hitem současnosti je nezištná propagace masového očkování některých našich, médii panicky vyděšených obyvatel drahou a nedůvěryhodnou vakcínou COMIRNATY500 (BioNTech-Pfizer). V závěsu následuje podpora Sorosova slouhy Navalného, který působí v Rusku proti zájmům ruského národa. Opakovaně omílanou propagandistickou novinkou Seznamu je údajný Putinův palác. Navalného výmysly mají popudit jak obyvatele Ruska, tak EU proti ruskému vlasteneckému prezidentovi, který je nejvýraznější osobností evropské politiky.

Takzvaný Putinův palác byl postaven v 19. století pro carskou rodinu. Po dlouhé době byl rekonstruován a dostavěn roku 2010. Slouží v současnosti jako sanatorium a nemocnice vojenských veteránů. Je veden jako kulturní památka. Nelze vyloučit, že tam může mít kanceláře i ruský prezident. Vzhledem k rozlehlosti Ruska musí mít víc pracovišť a veteráni jsou mu blízcí. Stejně jako on se zasloužili o ruskou vlast a národ. Americký prezident má rovněž několik pracovišť v rámci USA. Stačí připomenout například Camp David.


www.novarepubli...palac.html#more

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. úno 2021 12:45 #464 napsal Oldřich Pružina
O co jde v procesu s Walterem Kraftem?
Petr Hampl

Možná jste si všimli zprávičky o tom, že příští týden má proběhnout soudní řízení proti Walteru Kraftovi, hudebníku, publicistovi, a také asistentu Jaroslava Foldyny, člověku známém mimo jiné skvělými a hlubokými rozbory neomarxistické ideologie. Člověk by nad tím mohl mávnout rukou. Natolik už jsme si zvykli, že vyjadřování nesouhlasu je trestně stíháno a bereme za normální, že plná svoboda projevu nepatří k našemu politickému systému. Někdo uvědomělejší či angažovanější by vám možná vysvětlil, že svoboda slova je součástí ruského totalitního systému, a že správná eurodemokracie své občany pečlivě chrání před neschválenými názory. A nemyslel by to jako sarkasmus. Oni tak opravdu vidí svět.

Nicméně proces s Walterem Kraftem do téhle řady nepatří. Jeho „zločinem“ je, že napsal esej Je budoucnost Evropy islámská? a že tato esej byla zveřejněna na stránce České společnosti pro civilizační studia. Bylo to v rámci ankety, které se zúčastnili také Petr Bakalář, Eva Hrindová, Ladislav Jakl, , Daniela Kovářová, Marian Kechlibar, Hana Lipovská Markéta Šichtařová a Václav Vlk. Proč byl z této sestavy vybrán zrovna Walter Kraft, to není jasné. Možná proto, že je asistentem Jaroslava Foldyny, a že v ČSSD zrovna vrcholily mocenské boje (Hamáček proti Foldynovi).

Ve zmíněné eseji Walter Kraft analyzuje trendy ve vývoji evropských společností. Dospívá k tomu, že je jen velmi malá naděje, že by dlouhodobé soužití evropských společností s uzavřenými muslimskými komunitami mohlo být pokojné. Varuje, že roste riziko násilného řešení. Doporučuje konkrétní opatření, včetně ochrany evropských hranic s použitím síly – stejné řešení, jaké aplikuje Izrael.

Pokud bude Walter Kraft odsouzen, otevírá to cestu k odsouzení každého, kdo by chtěl analyticky přemýšlet o masové migraci a o soužití Evropy s islámem. Příště může přijít na řadu kdokoliv z výše jmenovaných. A s nimi Benjamin Kuras, Jan Keller, Alexandr Tomský… a možná i Václav Klaus starší.


Proto stojí za to proces pečlivě sledovat. Mohl by totiž být milníkem na cestě ke světu, kde si nebudeme kupovat zajímavé knihy, ale potají předávat samizdaty. Raději osobně než e-mailem.www.novarepubli...em-kraftem.html

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. úno 2021 13:49 #466 napsal Milan Mynář
Odpověď od Milan Mynář na téma Předsudečná nenávist
Celé to navalného video s takzvaným Putinovým palácem je jedna velká lež. Zacílená na frustrovanou mládež a nepříliš důvtipné lidi.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. bře 2021 12:23 #570 napsal Oldřich Pružina
Šest let natvrdo za sedm slov. Předsudečná nenávist, báječný český vynález, poukazuje Jaroslav Bašta

„Zjevný nepoměr mezi vinou a trestem mi připadá zarážející,“ podotýká Bašta k rozhodnutí Krajského osudu v Brně. „Zejména pak v českých poměrech, kde vulgární výzva k podřezání prezidenta republiky je nakonec vyhodnocena jako přestupek a schvalování atentátu na české vojáky v Afganistánu soudy potrestaly v jednom případě tříměsíční podmínkou, v druhém byl pachatel odsouzen k půlročnímu podmíněnému trestu.“

Nejen on marně hledá logické zdůvodnění rozdílů v rozhodování českých soudů. „Dospívám k názoru, že v Brně již z hlediska posuzování verbálních trestných činů platí islámské právo šaría,“ podotýká Bašta. A dodává, že ještě však ne v plné síle, spíše tak na úrovni osvícených islámských diktatur třeba v Zálivu.

„Pouze v islámském světě by těch sedm slov mohlo být interpretováno jako výrok, který nepřímo připomíná islamistické atentáty v Evropě či krutosti Islámského státu a oznamuje, že to dokáže páchat i druhá strana, a proto vyžaduje exemplární trest,“ pokračuje Bašta.

„V Saúdské Arábii či v Íránu by pana B. Č. popravili, v Emirátech by dostal zhruba těch šest let jako v Brně. Možná i s podobným odůvodněním, jenom odkaz na báječný český vynález – předsudečnou nenávist – by chyběl,“ uzavírá Jaroslav Bašta.www.parlamentni...av-Basta-657953

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. dub 2021 10:40 #591 napsal Oldřich Pružina
Vystrčil promluvil v Senátu k Dukovanům: Dnes rozhodujeme, ke které části světa chceme patřit. Svoboda, nebo totalita?
(Ukázka zvráceného myšlení člověka ve druhé nejvyšší funkci našeho státu!)

Zvát do tendru Čínu nebo Rusko podle něj představuje obrovská bezpečnostní rizika. „To přece není normální a takto se přece nemůžeme chovat, protože ta bezpečnostní rizika s tím spojená jsou obrovská.

...Upozornil, že jde o rozhodování mezi svobodou a totalitou. „Dnes při rozhodování o tom, kdo se bude moci ucházet o největší zakázku v historii ČR, také rozhodujeme o tom, do které části světa chceme patřit. Jestli chceme patřit do té svobodné části světa, nebo světa, jako je totalita a nesvoboda,“ upozornil.

„Jsme součástí demokratického světa a říkáme, že je možné, aby nám někdo ze zemí – a teď prosím si to uvědomme – ze zemí, kde EU a my jsme její součástí, říká, že někteří lidé jsou nežádoucí, že je dobré, abychom třeba i uplatnili sankce na některé typy chování a jednání. Říkáme, že je možné, aby došlo ke stavbě zásadní stavby, která když ji postaví, tak budeme přivázáni, svázáni, upoutáni, propojeni s tímto světem na desítky let,“ pokračoval Vystrčil.www.parlamentni...totalita-659178

A tito lidé si opět brousí zuby nejen na zvolení v podzimních volbách, ale dokonce na vítězství a převzetí celé moci. Jsou podporováni všemi velkými médii, a ty zase cizími mocnostmi, zejména již zcela nedemokratickou euroříší. Každé rozhodnutí takového vlastizrádce může naší zemi přinést nejen další obrovské škody, ale nakonec i lidské životy. Je jediná možnost - nedovolit takovým kolaborantům v následujících volbách možnost jakkoli zasahovat do našich životů.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes 47

Včera 48

Tento týden 151

Tento měsíc 1066

Celkem členů

951 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat