MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

× V této kategorii mohou uživatelé pouze přispívat do již stávajících diskuzí, více info zde: mycesi.cz/index...h-temat-ve-foru

Prague Pride a podobné zvrhlosti

Více
11. srp 2019 14:09 - 10. led 2021 22:42 #201 napsal Pavel Krajíček
Cituji:
"K pražskému létu neodmyslitelně patří festival Prague Pride zaměřený na gay, lesbickou, bisexuální a transgender tematiku. Je akcí nejen pro LGBT komunitu, ale pro širokou veřejnost."

Zakládám tuto diskuzi, aby se vše kolem tohoto tématu sdílelo zde a nebylo roztříštěno po všech tématech.

Jako základ si prosím přečtěte můj článek Jak vzniká homosexualita? Je v něm vysvětlen celý můj postoj k této problematice. Vysvětluji v něm, že nejsem pro nějaké postihování homosexuálů, ale že jsem pro skutečnou pomoc, která ale musí vyvěrat z poznání přírodních zákonů a to rozumáři nemají a proto vedou tyto menšiny do záhuby. Je to tam podrobně vysvětleno, tak ať tady nemusím sdílet celý článek.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. srp 2019 14:14 #202 napsal Pavel Krajíček
Problém je také v tom, že lidé, kteří se domýšlejí o sobě, že jsou normální, že se chodí do průvodu dívat na tyto chlípné devianty a dokonce se při tom baví, mají radost. Holenkové, víte co to znamená? To znamená, že jste na podobné vlně, že máte vnitřně stejnou zralost oné duchovní spodiny, podle zákona přitažlivosti stejnorodého. Po pozemské smrti, až odložíte tělo, budete k těmto deviantům přitahování a spolu s nimi půjdete do rozkladu. Kam bude seškrábnuto vše, co se postavilo ve své zvrhlosti a domýšlivosti proti přírodním zákonům. Tyto chlípné průvody by vlastně ani neměly takový úspěch, kdyby jim ostatní nevěnovali pozornost.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. srp 2019 14:15 #203 napsal Pavel Krajíček
Jestliže normální strany, které skrz lidské cítění chtějí zachovat vše normální, normální rodinu podle zákonů stvoření, jako například Národní demokracie, jsou státem nařčeny z extrémismu a naopak strany, které skrz přepěstovaný zmrzačený rozum 666 (který není schopen cítění) podporují veškeré chlípnosti a zvrhlosti, jsou pokládány za normální, tak je to nutné vysvětlovat? To přece každému normálnímu člověku musí být do oči bijící, že něco není v pořádku, že u moci nejsou normální lidé. Dnešní doba všechno schválně stupňuje, aby i slepí viděli o co jde. Vám to přijde normální, když vedení státu nazve ušlechtilé a normální lidi extrémisty a potlačuje je a dokonce kriminalizuje? A odporné zvrhlé chlípníky podporuje? Pořad jako spíte a nechcete vidět? No tak v tom případě bude muset utrpení přijít ještě blíže k vám.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. srp 2019 14:16 - 10. led 2021 22:43 #204 napsal Pavel Krajíček
Nikdo tedy neříká, že by měli být homosexuálové nějak postihování či pronásledování, ale také by se nemělo toto pokřivení propagovat. My, normální lidé také nechodíme do průvodu s holým zadkem a nevykřikujeme: „Jsem normální!“ O to více by lidé, kteří stojí křivě ve stvoření, neměli pořádat nějaké průvody a chlípné exhibice. To pak není divu, že se daří oslovovat řadu velmi mladých lidí různými extrémisty a fanatiky, devianty a zhoubnými ideologiemi apod. Nemají žádné ideály, národní kořeny, hrdost a lásku k vlasti. Čemu je učí dnešní rozumáři a materialisté? Místo lásce k vlasti je učí masturbaci, jakožto zdraví prospěšné činnosti, a pohlavnímu styku s přáteli stejného pohlaví. Můžeme se pak divit, že namísto národních hrdinů nám tady vyrůstá generace potetovaných slizkých onanistů a hermafroditů?
více v článku: navodnapreziti....a-homosexualita
Poděkovali: Prokop Zapletal

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. srp 2019 15:51 #207 napsal Oldřich Pružina
A to se přitom tato chamraď a havěť neustále ohání jménem T.G.Masaryka a jeho demokracií. Vždyť ten by takové hnal bičem, že by se nezastavili dříve, než ve své milované Africe mezi divochy podobnými jako jsou oni! Pokrytci a farizejové, všichni co tvrdí kolik pijí dobré vody, ale ve skutečnosti jen zkažené, kyselé víno. Všem na odiv teď ukazují takoví politici, "umělci", novináři, pseudofilosofové a psychoamatéři, co jsou ve skutečnosti. Jsou nic, méně než pleva ve větru, která bude odvanuta při sebemenším záchvěvu svěžího větru Pravdy. To jsou ty tolik obdivované "elity", kterým tolik vlažných z lenosti ducha slepě věří. Ti všichni si z takovéto deviace a dekadence už pletou bič, který je odežene ze zdravé společnosti. A dnes zatím vidíme, kdo to je, na které v čase sklizně ukáže prst spravedlivého vyrovnání.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. srp 2019 19:36 - 11. srp 2019 19:37 #210 napsal Pavel Krajíček
PETR HAMPL: My jsme buzeranti & přicházíme k vám !

Jak probíhají útoky na homosexuály v českých zemích?

1) agresor je od homosexuálních aktivistů vzdálen 70 km a vůbec o nich neví.
2) homosexuální aktivisté za ním tedy dojedou.
3) agresor si jich vůbec nevšímá.
4) homosexuální aktivisté se tedy nalepí na jeho plot a dělají příšerný rámus
5) agresor se přijde podívat, co se děje
6) homosexuálové vykřikují, že se cítí ohroženi a že je ve vzduchu násilí.
7) agresor uvažuje, jestli je přece jen nemá proplesknout, ale nestojí to mu za to.
8 ) ublížení homosexuálové odejdou.

Už chápete, proč musí česká vláda vynakládat desítky milionů korun na obranu homosexuálů? Už je vám jasné, co by jim jinak hrozilo? Nikdo by si jich nevšímal!“


zdroj: www.novaburzoaz...ADme-k-v%C3%A1m ?

Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. srp 2019 19:51 #212 napsal Oldřich Pružina
Svatopluk Otava: „Golfský“ proud opouští Prahu, pachuť dekadence zůstává

Těžko by si dnes kdo dovolil špičkovat LGBT komunitu legráckami třeba o teplouších, přihřátých či buzících. Ale protože o týdením propagandistickém šturmu na heterosexuální většinu s názvem Prague pride se na oficiálních stránkách tohoto festivalu oficiálně píše jako o „nejteplejším festivalu“, snad neviný titulek nebude brán jako homofobní.

www.parlamentni...-zustava-592087

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. srp 2019 21:15 #214 napsal Oldřich Pružina
Dominik Duka: Vnímám jako varovné, že témata LGBT ideologie se rozšiřují o ateistickou a satanistickou agendu

Kardinál Duka se připojuje k prohlášení na podporu krakovského arcibiskupa Jędraszewského, který je v těchto dnech napadán některými médii kvůli kázání, ve kterém se vymezil vůči ideologii LGBT.

www.parlamentni...u-agendu-592138

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. srp 2019 09:28 #216 napsal Pavel Krajíček
Z Twitteru Hanuš Hybný:

Co se vám vybaví při prohlížení těchto fotek?

Evropské hodnoty?
Rodina?
Úcta?
Tolerance?
Respekt?
Deník N?Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. srp 2019 11:28 #218 napsal Oldřich Pružina
Choromyslní chovanci blázince na maškarní vycházce. A pozor - každý choromyslný může být nebezpečný svému okolí. Náběh na šílenství musí mít i ti lidé, kteří se chodí na takové zrůdnosti dívat, a to nejhorší je to, když sebou berou i své malé, či nezletilé děti. To je už přímo zločin, za který je následky neminou.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. srp 2019 14:28 #221 napsal Oldřich Pružina
AIDS a syfilis: Čísla z Prague Pride

Česká společnost AIDS pomoc poskytuje od roku 2014 preventivné lékařské testy i v terénu, tedy i na pochodu Prague Pride. Letos bylo provedeno 2308 testů u 861 lidí. Dopadlo to následovně...

www.parlamentni...ue-Pride-592212

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. srp 2019 15:39 #222 napsal Pavel Krajíček
Z Facebooku Chytra Zdeněk:

ČESKOSLOVENSKÁ PEDOFILNÍ KOMUNITA OPĚT OFICIÁLNĚ NA PRAGUE PRIDE

Po roční pauze se Československá pedofilní komunita rozhodla, že nastal čas vrátit se společně se snahou o osvětu na průvod Prague Pride – tentokrát již po šesté.

A na webu se dále dočtete:

"Účastí jsme stejně jako v předchozích letech chtěli poukázat na to, že jsme také sexuální menšinou, jejíž zástupci se potýkají s podobnými problémy jako LGBT komunita. Více informací o důvodech naší účasti naleznete na webu www.nejenhomo.cz nebo na našem diskuzním fóru v sekci Nejenhomo.cz.

Letošní rok jsme se dohodli na tzv. „letáčkové“ variantě osvěty, tak jak tomu bylo v minulých letech, nicméně jsme trochu vylepšili jejich designový výzor. Byly dvě verze pro členy komunity (verze 1; verze 2) a dvě verze pro podporovatele komunity (verze 3; verze 4), avšak víceméně se rozdávaly, jak to přišlo pod ruku – ať už byl rozdávající pedofil či nikoliv. Pro návštěvníky Prague Pride, kterým se naše informační letáčky dostaly do rukou, jsme připravili speciální téma na fóru – nezapomeňte reagovat a sdělit nám své dojmy!"Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. srp 2019 15:44 #223 napsal Pavel Krajíček
Veškeré tyto deviantní výstřelky a dokonce jejich legalizace je jen projev nemocného mozku. Jen zmrzačený rozum se bouří proti přírodním zákonům a legalizuje tyto zvrácenosti.

Jádro problému je v tom, že omezení rozumáři nejsou schopní zjistit skutečné příčiny těchto deviaci. Za homosexualitu, pedofilii apod. si může každý sám, skrze svou svobodnou vůli. Neobstojí ani argument, že se tak narodil a nemůže za to. Každá deviace a odchylka v sexualitě je následkem chybně použité svobodné vůle člověka. Pokud někdo pěstuje dlouho v sobě chlípné a nízké myšlení, tak si v příští inkarnaci toto pokřivení a zvrácenost přinese sebou, nebo se i rovnou inkarnuje do těla s opačným pohlavím a tím nám vznikají různé dnešní "genderové mixy".

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. srp 2019 16:51 - 10. led 2021 22:43 #226 napsal Pavel Krajíček
Psali ​na idnes, ​že ​"​První gay pár, co si v ČR osvojil dítě. Kvůli předsudkům odešel za hranice​".

To je omyl! To nejsou předsudky, ale zdravý ná​zor normálních lidí na odpornou chlípnost a zvrhlost, která je proti Božímu řádu. Devianti by mohli namítnout, kdo že určuje co je normální? No přece pravoplatný majitel této země, tedy Stvořitel a ten vložil do svého stvoření zákony, které normální člověk skrz své cítění jasně vyciťuje a do nich se vřazuje. Jen nebezpeční sektáři rozumáří a materialisté a devianti se ve své chlípné zvrhlosti stavějí nad tyto zákony stvoření a vedou tak lidstvo do záhuby. Celé dějiny svědčí o tom, že to byli oni, kdo zpustošil tento svět. Pochopte, že když pustíte k moci ​tyto ​devianty, tak oni budou terorizovat normální lidi.​ Sebe postaví na podstavec a připraví si podmínky (zákony) pro své chlípnosti a zvrhlosti. Pokud se normální lidé neprobudí, tak bude s lidstvem konec.

Více o homosexualitě: navodnapreziti....a-homosexualita

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. srp 2019 00:14 #234 napsal Pavel Krajíček
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes 47

Včera 48

Tento týden 151

Tento měsíc 1066

Celkem členů

951 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat