MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

× V této kategorii mohou uživatelé pouze přispívat do již stávajících diskuzí, více info zde: mycesi.cz/index...h-temat-ve-foru

Ukažme si na ně prstem, aneb aktivity dnešních vlastizrádců

Více
05. srp 2019 12:51 #103 napsal Oldřich Pružina
Přijel Ortel. Zahrál v hospodě. A strhlo se peklo

Na posázavskou hospodu Stodola v Hostěradicích vypukl lov. V hospodě totiž hrála skupina Ortel, což vyvolalo spoustu kritiky, která se netýkala jídla, pití ani obsluhy. Nájezdy kritiků jsou dle majitele organizované, patří prý ke skupině Ortel Hunters a Kubu Černého údajně nepustila obsluha do hospody, protože je černý.

www.parlamentni...se-peklo-591392

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. srp 2019 14:35 #107 napsal Oldřich Pružina
„Blbci!“ Pavel Nový pro PL: Ať je Babiš ve sračkách jako uprchlík. Soukup má vymlácenou palici. Znám vtip...

Nejlépe je, podívat se přes plot k sousedům. Anebo si sehnat někoho, kdo tomu rozumí, a toho se zeptat. Dělejte to, páni politici, také tak. Stačí se podívat do Rakouska, do Německa, především do zemí, kde nebyl nikdy socialismus. Maďaři a Poláci nám neporadí. Chtělo by to na leccos se podívat třeba ke Slovákům. Protože ti už jsou v některých věcech fakt dál. Mimo jiné mají i euro.
Je dobré se neptat v Maďarsku nebo v Polsku. To rozhodně ne. To nejsou momentálně země, které bych si přál jako své přátele, alespoň tedy jejich politickou reprezentaci. Protože to je opravdu děs. A my se k tomu blížíme. Proto Babiš je s nimi takový kámoš, s těmahle divnýma lidma.


www.parlamentni...nam-vtip-591361

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. srp 2019 14:46 #108 napsal Oldřich Pružina
Umělec Mádl útočí na Parlamentní listy, prý jsou dezinformační. Herec se dále obává, že je pod vlivem cizí mocnosti

Na dotaz novinářky: „Kdo dnes může bábu a dědu přemluvit? Je to stále mladá generace?" herec Jiří Mádl odpovídá takto: „Není to o tom někoho přemlouvat. Je důležité vysvětlovat, co jsou dezinformační weby.
Další lživá konstatování, že se ParlamentníListy.cz nacházejí na seznamu dezinformačních webů resortu vnitra, přinesli v minulosti zaměstnanci podnikatele Bakaly například na serveru Aktuálně.cz.

K Mádlovým slovům v rozhovoru pro společnost MAFRA, kterou v minulosti koupil Andrej Babiš, řeklo své i několik čtenářů. „Ten člověk je dobře mimo. Tahle generace filmových parazitu je strašně divná. Žije to z dotací, věří, že je v pořádku, že filmy prodělávají a divadla si na sebe nevydělají, a my jim tuhle jízdu dotujeme a přitom fandí pravici. To je dobře schizofrenní situace,“ uvedl jeden z nich.
Na skutečnost, kolik milionů korun tvorba Jiřího Mádla stála státní kasu, upozornily v minulosti právě ParlametníListy.cz.


www.parlamentni...mocnosti-591423

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. srp 2019 18:17 #115 napsal Pavel Krajíček
Exkluzivní překlad vystoupení Jakuba Kalenského z Atlantic Council před zahraničním výborem U.S. Kongresu šokuje nejen prezidenta republiky a jeho mluvčího, ale i vedení automobilky Škoda Auto, Plzeňského prazdroje, Budějovického Budvaru a dalších českých vrcholových firem! Dříve se zabýval dezinformacemi, teď žádá americké kongresmany o uvalení sankcí na české firmy obchodující v Rusku! Urážky a pomluvy na prezidenta republiky před členy amerického výboru, návrhy na kriminalizaci a trestání novinářů s jiným názorem!
celý článek: aeronet.cz/news...lky-skoda-auto/
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. srp 2019 18:38 #118 napsal Tomáš Stodůlka
Vždyť ten ubožáček mluví jako stroj.

Podobně u nás v práci mluví výtah. Druhé patro, dveře se otvírají. Kabina jede nahoru...

Třeba až začnou opět hořet americké lesy, tak možná za to budou moci požáry v rusku...

Fuj.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. srp 2019 08:46 - 06. srp 2019 08:47 #127 napsal Oldřich Pružina
Rusko považuje českou reakci na zásah policie proti demonstrantům v Moskvě za jednostrannou

Ruské velvyslanectví v Praze zklamala reakce českého Ministerstva zahraničí na víkendový zásah policie proti účastníkům demonstrace v Moskvě. Na svém facebookovém profilu vyzvalo velvyslanectví české partnery, aby se zdrželi „selektivního a předpojatého“ přístupu k problematice lidských práv. Černínský palác v neděli uvedl, že je znepokojen hromadným zatýkáním pokojných demonstrantů v Moskvě, a vyzval ruské úřady, aby respektovaly základní lidská práva.

www.parlamentni...strannou-591486

Ministr Petříček se svým euroštábem zřejmě považuje za pokojné demonstranty i takové, u kterých byly při zatčení nalezeny zbraně, dokonce i střelné!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. srp 2019 09:42 - 06. srp 2019 09:42 #129 napsal Oldřich Pružina
Prague Pride: Herečka Geislerová vystoupila proti kardinálu Dukovi
aneb další propagace úchyláků v Praze

„Je potřeba se zasadit o to, aby všichni měli stejná práva a příležitosti a nebyli diskriminováni pro svou sexuální orientaci,“ uvedl primátor Zdeněk Hřib (Piráti). Páry stejného pohlaví by podle něj měly mít možnost uzavírat manželství se všemi právními důsledky. Dodal, že festival vnímá jako vyjádření respektu a solidarity k sexuálním menšinám v zemích, kde jsou jejich práva tvrdě potlačována.

„Pride je oslava toho, že všichni můžeme být sami sebou. Teprve tehdy se v nás mohou rozvinout všechny schopnosti a potenciál, který máme. A to je to největší bohatství, které můžeme mít,“ uvedl náměstek primátora Petr Hlubuček (STAN).

Podle ředitelky festivalu Hany Kulhánkové je vyvěšení vlajky na Nové radnici sice symbolickým, ale pro LGBT komunitu významným gestem.www.parlamentni...u-Dukovi-591487

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. srp 2019 11:57 - 06. srp 2019 11:58 #135 napsal Oldřich Pružina
Soud v Plzni nelegální migrantku s falešnými doklady nevyhostil

Před dvěma lety nelegálně připlula do Evropy na falešné doklady a posledního půldruhého roku pobývala v České republice, kde se živila jako striptýzová tanečnice.
Podle něj /soudu/ se trest vyhoštění ukládá, pokud byl cizinec například zapojen do organizované kriminality, dopustil se více trestných činů anebo opakovaně měnil svoji identitu. „Jeho pobytem na území ČR by museli být ohroženi jiní lidé. V tomto případě ale taková situace nenastala,“ uzavřel okresní soud.

Takže podle našeho současného soudu nelegální pobyt, falšování dokladů, a nemravná sexuální činnost je naprosto v pořádku. Opět ukazuje prst na další materialistické bludaře stranící scestné euroideologii.

www.novinky.cz/...nevyhostil.html

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. srp 2019 19:25 #142 napsal Oldřich Pružina
Okamura (SPD): Prague Pride... Je mi z toho fakt zle

V souvislosti s homosexualistickým festivalem Prague Pride hnutí SPD odmítá propagaci genderové ideologie homosexualismu i to, že propagaci homosexualismu podporuje vedení hlavního města Prahy (koalice Pirátů, TOP 09, STAN a hnutí Praha sobě poslance KDU-ČSL Jana Čižinského) finančně i vyvěšením duhové vlajky. Stejně tak odsuzujeme, že se ambasády cizích států vměšují do vnitřních záležitostí našeho státu tím, že tento festival podporují.

www.parlamentni...fakt-zle-591567

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. srp 2019 10:02 #150 napsal Oldřich Pružina
Petříček podpořil „soudruhy“ Grety Thunbergové. Dal jim slib

Stávkující studenti získali zřejmě dalšího spojence. V pátek se s nimi sešel ministr zahraničí za ČSSD Tomáš Petříček. Prý se ve většině témat shodli. „Budu rád, pokud budeme moci jejich požadavky tlumočit na zářijovém Valném shromáždění OSN,“ prohlásil ministr na sociálních médiích a ocenil i aktivitu studentů přes prázdniny. „Kdy se politickým náměstkem stane Grétin křeček?“ zazněla reakce na jeho slova. Spolu s obviněním, že podporuje záškoláctví.

www.parlamentni...jim-slib-591629

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. srp 2019 17:59 #160 napsal Oldřich Pružina
Havlův Špaček: Dejte Člověku v tísni. Jsme bohatá země, máme všechno

Člověk v tísni má svůj Klub přátel, v němž se sdružují lidé, kteří chtějí tuto neziskovou organizaci podpořit. A patří mezi ně například herečka Eva Holubová či zpěvák Tomáš Klus.

„Já si strašně moc vážím lidí, kteří pracují v instituci, v neziskové organizaci Člověk v tísni. Dělají za hodně málo peněz hodně práce. Dělají to, řekla bych, i trochu za nás, kteří to dělat neumíme, nebo si vyděláváme jinde. A aby to mohli dělat, založili si Klub přátel Člověka v tísni,“ řekla herečka Eva Holubová ve videu, jímž podpořila klub svým členstvím.


www.parlamentni...-vsechno-591612

Řekněme si, že právě tato "neziskovka" se velmi podílí na nelegálním pašování migrantů do Evropy, kde tito výtečníci páchájí každý den ohromné množství zločinů. Je tedy za tyto zločiny spolu s nimi lidem Evropy odpovědná.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. srp 2019 17:13 #170 napsal Oldřich Pružina
Kopřiva (Piráti): Chci vyjádřit podporu LGBT komunitě, která v některých státech stále čelí útokům

Piráti se opět zúčastní festivalu Prague Pride. Stejně jako minulý rok budou mít v sobotním průvodu Piráti svůj alegorický vůz a stánek na Letné.

www.parlamentni...i-utokum-591828

Kdo jsou tito "námořní lupiči" /foto jednoho velitele mládežníků v článku/ je důkazem, jakým materialistickým názorem to část dnešní mladé generace vede.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. srp 2019 20:13 #173 napsal Oldřich Pružina
Prague Pride slaví i vyznavači Satana. Pomáhá jim i pravá ruka kněze Halíka

Členové české Satanovy komunity dnes na Palackého náměstí v Praze prohlašovali, že nic jako tradiční rodina vlastně neexistuje a podpořili blížící se pochod sexuálních menšin Prague Pride. „Satanova komunita podporuje LGBT,“ hlásal transparent, který se objevil na náměstí.

www.parlamentni...e-Halika-591836

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. srp 2019 21:09 #174 napsal Oldřich Pružina
Znovupostavení sloupu vítězství cizáků nad českým národem na Staroměstském náměstí


Podívejme se na aktivity některých lidí, kteří chtějí na Staroměstském náměstí opět postavit sloup vítězství katolických cizáků nad českým povstáním proti cizí nadvládě a cizí ideologii.
Tento sloup byl postaven jako triumf podrobení českých zemí germánům /Habsburkům/, a v jeho reliéfech byla přímo ukázána prohra českých stavů završená hrůznou popravou vůdců vzpoury českých zemí. Je přímo hrubým výsměchem české zemi a českým lidem, že sloup je prý díkem "panně Marii" za českou zemi.
Když pomineme katolické modloslužebnictví /např. i kult Marie/, tak onen sloup byl logicky správně zbourán / i později se souhlasem T.G.Masaryka/, a nahrazen pomníkem Jana Husa, skutečného českého duchovního člověka.
Všichni ti, co se dnes snaží obnovit tzv. "Mariánský sloup" jsou jednoznačně zrádci českého národa, příznivci opětovného vzniku evropské /germánské/ říše, a anulování české samostatnosti, která vznikla v roce 1918.
Proti falešné obhajobě této stavby, ať politické i duchovní, je třeba se rázně postavit.
Poděkovali: Jaromír Kožehuba

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. srp 2019 10:04 - 11. srp 2019 10:52 #196 napsal Oldřich Pružina
Kapitán námořních lupičů Bartoš v satanistickém oblečku na průvodu úchyláků Prahou.
Tak to se nám smažka pěkně odkopal:Tento snímek TV-Raptor byl už cenzurou FB odstraněn!
Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. srp 2019 12:55 #200 napsal Oldřich Pružina
Protesty v Rusku trvají už tři týdny. Proč moc reaguje nebývale brutálně?

Zde vidíme europropagandu přímo v praxi. Probruselské médium "Seznam zprávy" křičí o brutalitě ruské policie proti pokojným demonstrantům. Nikde se nepíše ani o tom, že u některých zatčených byly nalezeny zbraně, a dokonce i střelné. Nikde se nepíše o mrtvých a těžce zraněných "demokratickou policií" ve Francii a Španělsku, kde je používána taková brutalita, které nesahal zásah v listopadu 89´ani po kotníky.

www.seznamzprav...-no=2&source=hp

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. led 2021 19:24 #375 napsal Oldřich Pružina
Navalnyj, to je láska k Rusku. Akce v Praze: Ti, co tu hájí Putina...

Na Palachově náměstí v Praze se včera uskutečnila demonstrace za ruského opozičního předáka Alexeje Navalného, který byl před několika dny zadržen v Moskvě po příletu z Německa.
Na podporu Navalného se v Praze sešly stovky lidí. A nebyli sami, svobodu pro něj požadovali demonstranti v desítkách měst. „Svobodu Alexeji Navalnému,“ skandovali lidé na náměstí. Přenos z něj přenášela například televize Černá Kukla. /:woohoo:/

„Rusko bude svobodné,“ skandoval následně dav. Nechyběly ani transparenty: „Pravda vítězí, ale dá to fušku.
...Navalnyj byl zadržen v Moskvě po příletu z Německa, kde se léčil z otravy jedem typu novičok. Soud ho poslal na 30 dní do vazby.


www.parlamentni...i-Putina-651531


Ano, Navalnyj, postavička vyrobená západem jako "demokratický idol" proti onomu zlému diktátorovi Putinovi, se právě vrátil zpět do Ruska, kde ho právě putinovci otrávili jedem, jehož smrtnost překonává vše známé, ale kterého zázrační západní lékaři vyrvali svým umem ze spárů "kágébácké" smrti.
Nebál se svých vrahů, a odletěl rovnou z německé nemocnice mezi ty, kteří ho chtějí odpravit.
Ano, to je opravdu hrdina hodný bývalé sovětské literatury, jenže... nějak obráceně, ne? Inu západní soudruzi už ztratili pojem reality, podle sebe posuzují jiné, a zřejmě si myslí, že každý musí být takový pitomec, jako oni sami.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. úno 2021 11:15 - 03. úno 2021 11:16 #412 napsal Oldřich Pružina
Sto milionů za vodní děla proti občanům? Hamáčku, vážně? Totalitní nástroj, protestuje Okamura

ROZHOVOR 103 miliony hodlá ministr vnitra Jan Hamáček investovat do nákupu nových vodních děl. Tomio Okamura za SPD kategoricky odmítá tuto akvizici totalitních nástrojů, které zjevně mají být využity proti občanům. Připomíná negativní zkušenost, jakou s těmito nástroji máme z doby před rokem 1989, a je šokován, že to Ministerstvo vnitra provádí právě v této době, kdy je každá koruna dobrá.

Hnutí SPD zásadně nesouhlasí s těmito kroky ministra vnitra a předsedy ČSSD Jana Hamáčka. Svobodní občané mají právo demonstrovat, a pokud je demonstrace povolena, potom je to již práce organizátorů, kteří mají ve spolupráci s Policií ČR zabezpečit její řádný průběh. Policie ČR má pomáhat a chránit a má také spoustu jiných zákonných možností a postupů než proti shromážděným v případě neuposlechnutí jejich pokynů používat vodní děla.www.parlamentni...-Okamura-652523

Špinaví pokrytci se zalykají vztekem při mediálních komentářích událostí v Rusku, kde vláda se brání agresivním protivládním demonstracím organizovaných cizími mocnostmi za účelem svržení demokraticky zvolené vlády. A u nás by chtěl islamista Hamajda nasazovat proti pokojným manifestacím za zrušení likvidačního vyjímečného stavu... vodní děla! Jde samozřejmě cestou západoevropských policejních zákroků, kde např. v Katalánsku, či Francii byly proti lidem v ulicích nasazeny nejbrutálnější prostředky. To je podle těchto deviantů správné. Mírné rozhánění demonstrujících odrodilců v Rusku je ovšem označeno za nehorázné jednání volající po dalších sankcích.
Farizejská havěť odhaluje svými různými metry svojí hnusnou černou tvář.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
04. úno 2021 16:00 - 05. úno 2021 10:57 #421 napsal Pavel Krajíček
Ale co by to nenažrance důchodce zajímalo, že? Hlavně že mají koblihu, klobásu, tedy co nacpat do bachorů. Kdyby sobci volili srdcem a ne bachorem, tak by stvůry z temnot nemohly trestně stíhat normální a slušné lidi:

16 února začne soud se spisovatelem a asistentem poslance SPD Jaroslava Foldyny. Walter Kraft je trestně stíhán za napsání eseje „Je budoucnost Evropy islámská?“ V Praze se tedy onoho 16. února odehraje od 9:00 u okresního soudu Praha – západ (Karmelitská 19, Praha 1, jednací síň číslo 1) průlomový proces. Walter Kraft není stíhán za příliš ostré výrazy, nýbrž za kultivované vyjádření názoru, že masivní muslimská přítomnost v Evropě není dlouhodobě udržitelná. více v článku: www.protiproud....bodu-zacina.htm

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. úno 2021 16:50 #439 napsal Oldřich Pružina
Není to šikana, ti lidé ohrožují ostatní, hájí Hamáček chystaný registr hříšníků

Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) navrhl přitvrdit vůči lidem, kteří nedodržují opatření proti koronaviru. Chce, aby se přestupky proti krizovému zákonu zapisovaly do registru tak, aby policisté věděli kolikrát daný člověk - třeba provozovatel hospody - nařízení porušil. Za opakované porušení má existovat i možnost zákazu činnosti až na jeden rok. Podle Hamáčka to není bič na občany, ale snahou je zamezit ohrožení života většiny lidí.

„Nechystáme bič na občany, není to šikana. Snaha je, aby kvůli pár procentům těch, kteří nerespektují nařízení, nedocházelo k ohrožení života drtivé většiny slušných lidí,“ sdělil na pondělní tiskové konferenci Hamáček.www.novinky.cz/...e=www.seznam.cz

Je to šikana pár skutečných slušných lidí, islamisto Hamajdo, ve prospěch drtivé většiny poslušných vyděšenců, kteří pustoší naší zemi, a choromyslně volí takové darebáky, jako jsi ty!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Návštěvy

Dnes 55

Včera 48

Tento týden 159

Tento měsíc 1074

Celkem členů

951 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
0 tento měsíc

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat