MyČeši

Vlastenecké diskuzní fórum

× V této kategorii mohou uživatelé pouze přispívat do již stávajících diskuzí, více info zde: mycesi.cz/index...h-temat-ve-foru

Evropa a EU

Více
03. srp 2019 00:21 #27 napsal Pavel Krajíček
Herec Michael Cain označil EU za fašistickou

Legendární britský herec a zastánce Brexitu, Michael Cain, v rozhovoru pro BBC nazval nevolenou Evropskou unii “fašistickou”. Řekl: “Raději budu chudým pánem, než bohatým sluhou.”

“Raději budu chudým pánem mého vlastního osudu, než sluha někoho, koho neznám, kdo mě nechá zbohatnout.”

Nevolené úředníky EU nazval despoty.

“To, co vidím, je že jsem ovládán lidmi, které neznám, které nikdo nevolil, a to pokládám za fašismus.”


zdroj: stredoevropan.c...za-fasistickou/

Přílohy:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Zdeněk Hrubý
  • Avatar uživatele Zdeněk Hrubý
  • Návštěvník
  • Návštěvník
04. srp 2019 09:42 #68 napsal Zdeněk Hrubý
Odpověď od Zdeněk Hrubý na téma Evropa a EU
„Německo nestíhá plnit cíle snižování emisí, chce proto znevýhodnit všechny fosilní zdroje. Nová uhlíková daň se dotkne nejen elektráren, ale také pohonných hmot – nafty, benzinu i zemního plynu. Má to být motivace chovat se ekologičtěji. Například k tomu, aby si lidé místo do auta se spalovacím motorem raději sedli do elektromobilu. Jenže to zdraží většinu zboží včetně potravin."

Zdroj: www.idnes.cz/ek...-zahranicni_rts ?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
04. srp 2019 11:07 #73 napsal Milan Mynář
Odpověď od Milan Mynář na téma Evropa a EU
Němci byli za posledních 100 let iniciátory všech evropských průserů. Stačí, že vyvolali dvě světové války, teď díky podplaceným politikům v zemích s nimi sousedících ženou Evropu do dalšího průseru.
Poděkovali: Tomáš Stodůlka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. srp 2019 11:37 #176 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Evropa a EU
Václav Hošek: Liberálové v nažehlených oblecích vám vzkazují - To zvládnete! A zaplatíte…

Německá kapitánka záchranné eurolodi pochází z bohaté rodiny a požaduje, aby Evropa přijala dalšího půl milionu běženců. Kolik z nich si k sobě domů vezme jejich rodina, co myslíte?
A politici v nažehlených oblecích se ovšem suverénně usmívají a jen mávnou rukou. To se zvládne. Oni to zvládnou. V diplomatických čtvrtích jim totiž nehrozí atentáty, nikdo je nepřejede kamionem, nevyhodí do povětří, nesrazí pod vlak, nikdo jim nerozpárá břicho mačetou, nepodřízne krk. Tohle se totiž děje jen obyčejným lidem, co chodí po ulicích, jezdí autobusem, vlakem, bydlí ve stejných domech jako jejich noví spoluobčané. Ti jsou terčem a ti také platí konečný účet, ať už jako daňoví poplatníci nebo lovná zvěř.


www.parlamentni...aplatite-591844
Poděkovali: Róbert Štefunko

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. srp 2019 21:50 #192 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Evropa a EU
Antropolog Zelený: „Proč by střední Evropa měla být solidární? Západ nás vždycky podrazil.“

Známý antropolog, etnolog a adoptovaný indián Mnislav Atapana Zelený varuje, že multikulturalismus je jako míchání jablek s hruškami, západní bohatství láká chudé z celého světa a naší kultuře proto hrozí stejný zánik, jaký hrozil a nakonec i přišel pro mnoho jiných vrcholných společností v historii.

eurodenik.cz/zp...EeU05o0Rg7xEvfE

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. led 2021 00:47 #363 napsal Pavel Krajíček
Odpověď od Pavel Krajíček na téma Evropa a EU
EU chce rozpoznávání obličejů na veřejnosti.
Evropský parlament schválil zprávu o využití umělé inteligence pro vojenské a civilní účely, jejíž součásti je i legitimizace využívání automatizovaných systémů pro rozpoznávání obličejů na veřejnosti. Plošné monitorování se ale nelíbí Pirátům – případné zneužití by podle nich mohlo vést k porušování lidských práv po vzoru pevninské Číny. Pro hlasovali europoslanci ANO s tím, že se debata týkala celé řady etických aspektů využívání umělé inteligence a doufají v přísné záruky proti zneužití. Europoslanci ODS se hlasování zdrželi, protože se jim nelíbilo znění aktuální rezoluce a samotné téma vyžaduje další diskuzi. článek: echo24.cz/a/SbL...ti-ano-bylo-pro

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. úno 2021 12:48 #465 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Evropa a EU
Jourová: Proti Trumpovi bylo třeba zakročit!

Ivan David
13. 2. 2021

Tentokrát nabízím ze záznamu úvodní vystoupení eurokomisařky Jourové v rozpravě o potřebě potírat dezinformace a projevy nenávisti (10. 2. 2021). Tažení proti svobodě slova postupuje rychle, protože naráží na slabý odpor. Z vyjádření nejen Jourové, ale i z praxe sociálních sítí a českých "ověřovatelů pravdy" jako je Cemper vyplývá, že dezinformacemi nemíní zdaleka jen prokazatelně nepravdivou informaci, ale i jen jiný názor, který odporuje vládnoucí propagandě. Názor lze zablokovat a nepohodlného nositele "nesprávných názorů" lze odblokovat od možnosti ovlivňovat veřejnost. Čím se to liší od praxe v "nedemokratických zemích"? Že nositelé "nesprávných názorů" zatím nejsou vražděni? Zákaz šíření oponentních názorů je konec demokracie a začátek diktatury či "totality".
Nechtějí se spolehnout na vítězství v demokratické soutěži. Protože vyvolávají nenávist, musí nenávist potírat, tím nenávist znásobí, ale částečně umlčí její projevy.
Jourová měla pravdu, když řekla, že "mnoho lidí ztratilo důvěru v naše demokratické instituce". Ztráta důvěry ale vyplývá z poznání, že sdi důvěru nezaslouží, protože jsou čím dál méně demokratické.www.novarepubli...bylo-treba.html

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
14. úno 2021 09:43 #470 napsal Oldřich Pružina
Odpověď od Oldřich Pružina na téma Evropa a EU
Nehorázné ruské chování. Západ konečně vidí v Rusku hrozbu, říká Jourová

„Je čas, aby EU přestala podceňovat Rusko, svého největšího souseda, který vůči Evropě vykazuje nepřátelské postoje,“ říká místopředsedkyně Evropské komise Věra Jourová.

Podle ní by Evropská unie měla jednoznačně přitvrdit v reakci na aktuální dění v Rusku. Přímo v době tiskové konference Josepa Borrella a ruského ministra zahraničí Sergeje Lavrova však Rusko vyhostilo tři diplomaty ze Švédska, Německa a Polska, a to kvůli účasti na „nezákonných akcích“. Lavrov také EU přímo na konferenci označil za nespolehlivého partnera.

Aktuální události v Rusku jsou ale podle Jourové zejména prozřením západních zemí EU. „Na nesčetných jednáních biju na poplach, že jsme neustále pod tlakem ruských dezinformačních tlaků a ruské propagandy,“ upozorňuje Jourová. Zvlášť u nás ve střední a východní Evropě podle ní čelíme obrovským dezinformačním útokům ze strany Ruska.


www.seznamzprav...e=www.seznam.cz


Jourová se za nehorázný plat od svých pánů opravdu snaží. Asi aby si vysloužila ještě víc, tak lži označuje za pravdu a pravdu za lež. Je zcela jasným příkladem padlé ženy sloužící nejtemnějším cílům.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. lis 2021 06:22 #837 napsal MyČeši
Odpověď od MyČeši na téma Evropa a EU
Důchod mi nestačí, stěhuji se na Džerbu. Německá penzistka popsala realitu mnohých
Výše mého důchodu pro život v Německu nestačí, řekla listu Bild am Sonntag Marlies Müßigmannová (73). Nechtěla být odkázaná na pomoc dcery, a tak se přestěhovala na tuniský ostrov Džerba. Je jedním z mnoha penzistů, kteří tímto způsobem vyřešili svou životní realitu po odchodu do penze. Podle německé penzijní pojišťovny odteče ročně do zahraničí 1,8 milionu důchodů. článek: www.novinky.cz/...nohych-40379593

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. pro 2021 00:12 #854 napsal MyČeši
Odpověď od MyČeši na téma Evropa a EU
EU zakázala Vánoce, i Marii. Pod odhalení vzala zpátečku, ale zkusí to znovu
Jako naprosté šílenství komentuje italský deník il Giornale nový interní dokument Evropské komise ohledně „inkluzivní komunikace.“ Je určen pro komiasaře a byrokratický aparát komise a určuje, která slova a výrazy se nesmí používat. Podle dokumentu, který má il Giornale k dispozici, je tak například zakázáno používat Vánoce, vánoční svátky, oslovení „Dámy a pánové“ a dokonce při výzkumu vesmíru užívat výraz „kolonizovat Mars“. Poté, co byl článek v neděli publikován se v Itálii zvedla silná vlna nevole, řada konzervativních ale i levicových politiků v Bruselu v pondělí protestovala, komisařka se lekla a dokument okamžitě stáhla a prohlásila, že bude ještě dopracován. článek: echo24.cz/a/Sgb...-zkusi-to-znovu

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Statistika fóra

  • Celkem témat: 67
  • Dnes založeno: 0
  • Včera založeno: 0
  • Dnes odpovědí: 0
  • Včera odpovědí: 9

Celkem členů

958 registrovaných
0 dnes
0 včera
0 tento týden
1 tento měsíc

Co je to vlastenectví?

 V době zvrhlých deviantů, prašivých zbabělých psů a udavačů je vlastenectví hrdinství. 
  
 

Česká vlastenecká strana

 

 

Listina základních práv a svobod článek 17 

 

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

 

článek 23

 

Občané mají právo postavit se na odpor proti každému, kdo by odstraňoval demokratický řád lidských práv a základních svobod, založený Listinou, jestliže činnost ústavních orgánů a účinné použití zákonných prostředků jsou znemožněny. 

 

Edvard Beneš

Odkaz prezidenta ČSR dr. Edvarda Beneše ve věci prezidentských dekretů

 

 

Nezapomeňte, že mé dekrety se týkají i potrestání vlastizrádců a že mají trvalou platnost. Potrestejte všechny vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.

 

Váš dr. EDVARD BENEŠ

   Praha, květen 1947

 

(celé znění)

 

Karel Kramář

první čs. premiér

 

Chceme – li zachovat sebe i svou svobodu, musíme se vrátit k dnes vysmívanému českému vlastenectví. Byla to láska k vlasti, co nám možnilo nejen přemoci staletý útisk, nýbrž i zvítězit v nejtěžší krizi světové války.

 

Karel Kryl

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat

Real time web analytics, Heat map tracking